Професионални серии за коса - тема 156

  • 49 813
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 769
Любими серии на Керастаз- почти всичко, което съм пробвала Grinning  с изкл. на Дисциплин Ш+М - докарваха ми много рошаво,буйно косище и твърда коса като цяло. Но признавам ароматът е един от най-любимите ми.  Серията Терапист също не ми фаворит, ефектът и с него беше сходен. Архитект ми е на сърце, серията за блондинки също.  Една вметка обаче- термото цимент термик е с най-ужасния за мен аромат изобщо в цялата изпробвана козметика за коса Grinning остър , цитросов, хич не е моя.

Раздразнен скалп - точно такъв проблем имам от няколко месеца- придружен от лющене , на моменти и сърбеж имах и в тази връзка искам да похваля шампоана Напура S6 за пърхот и себорея  + апмулата , 3 пъти го ползвам до момента и вече нямам сърбеж, а лющенето е доста по-слабо,  надявам се да отмине напълно.
Флорални води не ползвам в момента, преди ползвах вода от дива коприва на ina essentials , не беше лоша, ползвах я есента главно против косопад и омазняване.

# 31
  • Мнения: 76
Скрит текст:
Някой, пазаруващ от мейкъп, може ли да сподели каква е разликата между двата продукта и кой е по-добре да поръчам (влече ме по-евтиния, разбира се) Grinning

в https://www.youtube.com/watch?v=ZqdWIDtS8H4 това видео жената казва, че това с помпата е новия вариант, но дали е така не знам, аз също съм хвърлила око на това кремче.

# 32
  • София
  • Мнения: 732
Скрит текст:
Някой, пазаруващ от мейкъп, може ли да сподели каква е разликата между двата продукта и кой е по-добре да поръчам (влече ме по-евтиния, разбира се) Grinning

Един и същ продукт е, този с помпата е обновена опаковка. Много добър финиш крем, добре че са помислили за помпа, защото иначе е мъка ползването му.
Да, същият продукт е, на сайта им е обяснено, че това е новата опаковка от февруари насам. А нужно ли е да се комбинира задължително с Olaplex 7 или може да се мине само с 6?
Като загледах видеото, споделено от Petranka, се замислих дали не е по-добре да си взема Olaplex 9, защото е без силикони, а пък аз редувам безсулфатни и сулфатни шампоани и предполагам безсулфатния няма да измие добре силиконов финиш продукт?

Последна редакция: чт, 14 юли 2022, 15:01 от Mini Rebel

# 33
  • Мнения: 942
Имам въпрос : Ако си боядисам корена и след това направя двуфазната кератинова маска от 2стъпки на афоджи, дали ще ми бутна боята?
Мисля,че да. Направи терапията преди корена.

# 34
  • София
  • Мнения: 769
Като споменахме Олаплекс, ще се радвам да дадете съвет от кои точно продукти сте доволни.

До момента съм ползвала само троката , но без особени впичотления или пък някакъв резултат.
Едит: поръчах си от make up крема и олиото (N 6 и7) Ще дам отзив.
Надявам се да са читави в make up.

Последна редакция: чт, 14 юли 2022, 18:46 от LoLo30

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 2 073
Anastasiya.glam, благодаря че сподели какви продукти използваш за косата си, както и снимка. Наистина изглежда възхитително!

# 36
  • Мнения: leet
Момичета, откъде взимате голяма опаковка еластисайзер (1л)?

# 37
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Оля в момента нормалният излиза 87,82 €  в Loocfantastic de,което е много добра цена. Доставката до адрес на Габко е безплатна,а от там до БГ е 4-5лв. не съм сигурна какви са им цените в момента.

# 38
  • Мнения: 3 524
prinzesata,
Припомни ми моля - ти пробва ли блондинската серия на shu?

# 39
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Аааааа пробвам я редовно Grinning даже в момента лежундря на дивана омазана с маската. Мноооого си ги харесвам пустите Шу-та,а как само миришат мммммммммм Heart. Мислени са за блондинки от всякъде да ти кажа.
Имам тониращия шампоан маската и балсама. Маската също е тонираща.  Ходратация богата с масла най-общо казано. В общи линии в Гърция ще влача тях и Шу ултимейт тая година плюс крема на Керастаз Солей.

# 40
  • Мнения: 1 397
Лежундря 😄😄😄

Така искам да пробвам пустите Шу,ама така да не ми се занимава с чуждестранни сайтове и превозвачи... Вариант за поръчка от България (по спомен) няма,нали? Или бяха много завишени цените...?

Да похваля една хидратираща маска на Вела Sp. Уж е за естествени,нетретирани коси,ама се сработихме чудесно. Мислех,че блондинската маска на Керастаз и маската на Лалга ми правят косата Уаууу,но тази ги отвя. Косата е изключително разлигавена (след какъвто и шампоан да нанеса),подредена и така офермена не съм успявала никога да я направя сама и прическата се запазва с дни. Винаги съм си мислела,че моята коса просто няма блясък и това е. Ами с тази маска не мога да и се нарадвам.
Нищо на Вела не бях ползвала,даже подхождах с недоверие. Купих маската случайно от фризьорката,която твърди,че sp сериите са за салони и то отбрани. Само,че тя малко обича да преувеличава и се чудя дали има от къде да следя за отстъпка,че цената и не беше ниска. Разрових се в Интернет. Излизат ми продукти на Вела Sp,но съвсем различни от тези,които тя продава.
Прилагам снимка,ако някой може да съдейства от къде да си поръчам,че фризьорката със сигурност си слага надценка,а полудях по тази маска:

# 41
  • Мнения: 3 524
Oх, защо ми идваше да идвам пак при вас! 🤦♀
Намерих и на кой въпроси да задавам… Anelia20 и тя приглася! Вие двете каквито сте си близначки по коса - защо не вземете да си поръчате нещо в бидон?!!

Като съм започнала - с кой термик приспиваш положението след лежундренето и цялото това spa?

# 42
  • Мнения: 1 397
Аа аз се въздържам от  покупки и затова не влизам много, много тук.
В момента съм в дълъг болничен и имам време да поизхарча запасите,ма те много се оказаха 😄😄😄

Това за бидона ми хареса. Принцесо, помисли по въпроса.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 2 073
Помагам:
Еластисайзер 1л в немския Амазон е 71.56 евро в момента, а маската на Вела 42.29.
Анелия, не знам за колко си я взела от фризьорката и дали тази цена е по-добра, но поне опаковката е същата.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Аня Термикът за дълга коса  с малко от безценните капки на Oway е финалния щрих плюс тоникът на Кингсли по скалпа.
 То....СПА-то започна от сутринта,че се влачих на плаж Grinning. Омазах се с Hmilk смесен с малко ЯЧРМ,че много силно слънцето,а пустите шапки хич не ги трая. Обаче нещо май предобрих положението със скалпа .....та затова измъкнах тоникът на Кингсли.


AneliaHeart напоследък се въздържам от покупката на бидони защото ми се наложи да изхвърля 3 торби Cry.
Най-общо казано идваше ми да се застрелям Grinning. Купувала съм и съм мятала в шкафа,че даже имам случаи да повтарям тъй като не помня,че имам даденото нещо.

Общи условия

Активация на акаунт