Домът на Дракона (House of the Dragon), част от филмовата вселена на GoT

  • 29 952
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 260
Аз още като обявиха каста и разбрах, че Мат Смит ще участва бях обнадеждена, че ще видим добър краен резултат. Освен, че е прекрасен актьор, умее и да си подбира в какво да играе. Още от доктора, после и в Короната направи впечатление и го разпознаваха. Сега се надявам заслужено да обере награди за играта си.

# 736
  • Мнения: 3 159
Относно Мат Смит имам един много любим туит, който няма как да не споделя с вас:
Скрит текст:
И едно предложение за cast members 😅:
Скрит текст:

# 737
  • София
  • Мнения: 27 334
Ааа, Мадс Микелсен би паснал идеално просто.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 18 035
Мислех, че ще изчака и 5 епизод, но... добре се движим Simple Smile


НОВА ТЕМА

# 739
  • Мнения: X
Благодаря за отговорите. Мислех, че лунността е свързана с приготвянето, а то нещо съвсем очевидно било.
Т.е. открито и показаха, че не и вярват и че вече не я мислят за девствена.
Да, и на мен ми направи впечатление това, явно никой не и повярва и с право.

# 740
  • Мнения: 1 807


Нещо не разбрах в кое не сме прави. В това какви са били нравите по онова време, че и днес в някои държави ли?


Не сте прави в това, че приравнявате Ренира с всички останали! Няма значение какви са нравите по онова време - винаги има изключения и Ренира я готвят да бъде това изключение. Даже е задължително да бъде изключение, ако иска да бъде способен владетел. Няма как съвсем да не се съобразява с нормите, но определено за нея границите са други и ще продължат да бъдат други - нито една друга жена в кралството не е със същите права и с времето ще й се увеличават все повече. Тя си е абсолютен прецедент и даже не тя го реши да бъде така, а другите я избраха. А за брака й - ами те всички се омъжват с уредени бракове - и мъже, и жени, даже за мен тя си избра донякъде да е с Ленор! - помисли и прецени, че решението е разумно. Каква е гаранцията, че ако не беше казала - "добре, ще се омъжа!", Визерис щеше да е принуди? Можеше и да й се размине, ако беше предложила нещо по-добро например! Нима не виждате разлика? Алисънт се омъжи като покорна овчица, а Ренира изтъргува брака си за оставката на Ото! На практика Ренира се жени точно както би се оженил един наследник мъж - като Егон, Ленор, Визерис и т.н., а не както се женят жените и съпруга й ще бъде винаги едно стъпало под нея - така се очаква.................... Вече какво ще стане - ще видим

Общи условия

Активация на акаунт