Професионални серии за коса - тема 157

  • 56 207
  • 768
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 93
Имам нужда от помощта ви.
Искам да стана от тъмно кестенява на златен светъл кестен или поне светло кестенява.
Нова съм в боядисването.
Спряла съм се на тази боя:
https://www.arlen.bg/product/12218/profesionalna-bezamonyachna-b … color-100-ml.html

Сегашният ми цвят отговаря на 4.0, а искам 5.03

Въпросът ми е колко процента оксидант трябва да взема и дали ще хване по-светлата боя?

И измивате ли косата си непосредствено преди боядисване или трябва да е на няколко дни след измиване?

Последна редакция: чт, 22 сеп 2022, 00:10 от Валентина*

# 76
  • София
  • Мнения: 1 114
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате маска или балсам за блясък, от който има ефект и сте доволни?
Досега използвах маска за коса на Alfaparf - Illuminating mask, и съм доволна честно казано. Забелязва се блясък след измиване, просто искам да сменя малко и за това търся нещо подобно.

# 77
  • Мнения: 152
В момента възтановяващия комплекс за коса с коприна на CHI silk в makeup е на добра цена. Мисля, че на сума над 39лв. и доставката е безплатна.

# 78
  • Мнения: 4 292
Момичета, някой има ли спомен кога
преформулираха Хроноложист? Взех едно олио, на което аромата няма нищо общо с шампоан, с който се сдобих от размените /на шампоана е страхотен, а на олиото няма нищо общо с него, а уж са от една серия/.
Олиото е произведено Юли 2021, не е старо. 🤷‍♀️

# 79
  • Мнения: 3 328
Здравейте, има ли доволни от шампоаните и балсамите на Redken?

# 80
  • Варна
  • Мнения: 7 730
Олиото хроноложист и старото и новото няма нищо общо с аромата на серията. То е със сладникав шанелски аромат,а серията е с малко мъжкареещ.

# 81
  • Мнения: 4 292
Да бях питала преди да поръчам, но от къде да предположа .. но това моето не ми сладни особено, не съм специалист по ароматите и не мога и да обясня на какво мирише, но явно не е моят аромат. 🙈

# 82
  • София
  • Мнения: 5 752
Здравейте, има ли доволни от шампоаните и балсамите на Redken?
Използвала съм серията Extreme и бях доволна.

# 83
  • Мнения: 260
Здравейте, напоследък имам залющване на скалпа и сърбеж, добре след използване на ДПШ. Има ли до доволни от Kerastase SPECIFIQUE ANTI-PELLICULLAIRE BAIN SHAMPOO? Или предложение за друг добър шампоан, насочен към подобрение на скалпа, при възможност без да страдат дължините? Благодаря! ( без Медисютикъл - имам усещането, че точно след използване на няколко техни шампоана нешата се влошиха)

# 84
  • Miami
  • Мнения: 413
Момичета, препоръчайте ми шампоан, моля Hands Pray Косата ми е руса, но много бързо се омазнява в корените, докато дължината е  нормална към суха.

# 85
  • Мнения: 1 757
Момичета, спешно трябва да си поръчам протеинов шампоан - Терапист или Архитект? В ревюто на двата продукта чета, че омазнявали косата... Така ли е?
Последно използвах шампоана с биотин на Лореал, но търся нещо друго.

# 86
  • Мнения: 292
Здравейте, има ли доволни от шампоаните и балсамите на Redken?

Redken acidic bonding серията ми допада много. Ползвам Ш, Б и крем без отмиване.

# 87
  • Мнения: 90
Момичета, спешно трябва да си поръчам протеинов шампоан - Терапист или Архитект? В ревюто на двата продукта чета, че омазнявали косата... Така ли е?
Последно използвах шампоана с биотин на Лореал, но търся нещо друго.
За мен Терапист се оказа "не" - тежък, още под душа усещах косата си мазна и лепкава (просто не е бил подходящ). Ползвам Архитект заедно с балсама и се отразява чудесно на косата ми, не я омазнява, изглежда много добре, много си харесвам косата след него и мисля да си го поддържам редовно в наличност (тънък косъм, чуплива/къдрава, кичури, средна гъстота, мия на 2-3 дни).

# 88
  • Мнения: 1 733
Здравейте, някой има ли код за Златна рибка? Ще съм много благодарна.

# 89
  • Мнения: 152
Здравейте, някой има ли код за Златна рибка? Ще съм много благодарна.

Пробвайте този код за -10% отстъпка в златна рибка:
FJY65W79
Ако не действа пробвайте и този за -5%:
Y2grFFZ82p

Общи условия

Активация на акаунт