ФЕВРУАРКИ 2005 - коя ли мама е на ред? Х

  • 16 145
  • 276
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 562
Било си като напикаване, бе мамки  rotfImao

# 46
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Pola
Било си като напикаване, бе мамки  rotfImao

 Laughing

# 47
  • Мнения: 177
И на мен ми казаха, че мирише на белина.

# 48
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Che okoloplodnite vodi imat li mirizma i cviat? Az misli che ne bi triabvalo da imat.

# 49
  • София
  • Мнения: 679
Цитат на: Tinka79
No neznam tuk ot niakolko dena vse mi istichat po malko vodi, neznam dali ima leko istichane na okoloplodnite vodi ili... i az neznam vie kak ste dali e normalno tova?


Мен ме интересува ако има такъв случай как да се справим с разпознаването ?
 
В другия случай е ясно на сперма или белина и е като напишкване.

# 50
  • Мнения: 2 274
Цитат на: villi
Цитат на: Tinka79
No neznam tuk ot niakolko dena vse mi istichat po malko vodi, neznam dali ima leko istichane na okoloplodnite vodi ili... i az neznam vie kak ste dali e normalno tova?


Мен ме интересува ако има такъв случай как да се справим с разпознаването ?
 
В другия случай е ясно на сперма или белина и е като напишкване.

Водите са течни! (много тъпо прозвуча!!!) Исках да кажа,че се различават от течението, което почти всички имаме и се усилва на края, по това, че течението  е по-гъсто и бяло, а водите са  си води и прозрачни (Дай, Боже), розови или зеленикави....Доктора от у-щето за бременни каза, че изтичането дори на малки количества води се усещало  - каза да вземем една чашка за ракия - 50 гр и да си я лиснем - нямало как да не я усетим (ама аз как обичам мъж да ми говори за женски усещания  Laughing )...Аз ,напр. докато се усетя първия  път минаха два часа, подчита ми нещо - омже би главния признак беше, че през 20 мин се чувствах мокра, докато течението го усещаш 1-2 пъти деня (поне при мен е така).Ако някой разбра кво исках  да кажааааааа... ЗА това е важно винаги да имаме превръзка.

# 51
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Godzilla, kakvo znachi tova, da ne bi bebo da iska da izliza, i zatova da mi tekat po malko vodi. No vse pak tekat 3-4 dena. A normalnoto techenie izchezna napalno, samo tezi vodi. Useshtam kak isticha ot men i si mislia che niama da sprat ama na spirat. Prozrachno i chisto bez miris.

# 52
  • София
  • Мнения: 679
Godzilla благодаря за изчерпателния отговор. Малко се поуспокоих, надявам се да се справя с разпознаването когато се случи.

# 53
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Tinka79
Godzilla, kakvo znachi tova, da ne bi bebo da iska da izliza, i zatova da mi tekat po malko vodi. No vse pak tekat 3-4 dena. A normalnoto techenie izchezna napalno, samo tezi vodi. Useshtam kak isticha ot men i si mislia che niama da sprat ama na spirat. Prozrachno i chisto bez miris.

Кое какво  значи? Разказах, как беше,когато  започна раждането на синът ми - след 12 часа вече бях мама...
Не мога да разбера как три дни ще ти тече вода (поне ти така казваш) и ти седиш и чакаш?!?!?  Shocked  Жалко,  че си във Варна, иначе щях да те хвана за ушите и в родилното - няма ли някоя варненка тук?!?!?

# 54
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ne teche mnogo po 1 supena lajichka. Obadih se na akusherkata na lekarkata mi tia kaza da zvania na neia za vseki sluchai. Ne e normalno istichane na vodi kato za rajdane. Niamam nito razkritie nito kontrakcii, nito pak sa mi istekli mnogo vodi. Vse pak sam chuvala che triabva da teche dosta. Shte zvania dokato se svarja s lekarkata pak tia shte kaje. Ne sam gotova da rajdam, vse pak sam go planuvala za 4-5 fevruari Simple Smile)

# 55
  • София
  • Мнения: 679
Цитат на: Tinka79
Ne sam gotova da rajdam, vse pak sam go planuvala za 4-5 fevruari Simple Smile)


Дали някой ще те пита готова ли си или не, то като тръгне няма връщане на зад. Все пак си в деветия месец.

# 56
  • Мнения: 819
Цитат на: Godzilla
Цитат на: Style
Godzilla, най-простият начин да отличиш околоплодните води от урината - по миризмата и до някъде по цвета, но второто е по-трудно. Иначе има някакви препарати, които се оцветявали, но в болницата......Много ми е любопитно дали могат да се намерят по аптеките, вместо да се чудим това вода ли е какво е...?

Сигурно има в по-добрите аптеки?!?!?  Thinking

Няма ги в аптеките Sad
Имаче е разтвор от бром тенол (май така се казва) - жълт на цвят. Трабва да позеленее ако са води, иначе си остава жълто.

# 57
Аз мисля Тинке, че добре ще направиш, ако отидеш до болницата, в която си решила да раждаш. Все пак там имат консултативен кабинет, ще те прегледат и ще ти кажат. А с твоята докторка дори да се свържеш, не знам как ще познае дали това са води или не само по описание Wink

# 58
  • Мнения: 2 641
Waw kolko ste izpisali........... Az legnah i dosega spah che sutrinta stavah rano rano za izsledvania i uzasno mi se speshe. Pak i garloto mai nesto se machi da se razboleee ama kak taka nakraia vikam az - ia da se stegna.

# 59
  • Мнения: 177
Сега се връщам от консултация. Бебето е добре, тежи 3038 гр., отговаря си на седмиците. Таза ми не е мръднал от първия месец. На 31 отивам до болницата да постъпвам за раждане. Ще видиме точно на коя дата ще родя. Всичко зависи от това, кога е на смяна лекарката при която ще раждам. Е, разбира се, винаги има вариант бебето да ни изненада и да се появи по - рано   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт