Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 127 - октомври 2022)

  • 96 439
  • 1 595
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 1 078
На мен пък ми се обадиха от Метро да ходя да си взимам наградата,но няма да е днес Wink Ще снимам комплекта,като го взема.

# 1 561
  • Мнения: 611
Коя куриерска фирма доставя чантите ZARENA?

# 1 562
  • Мнения: 793
Коя куриерска фирма доставя чантите ZARENA?
Лео

# 1 563
  • Мнения: 781
По повод инстаграм игрите аз обикновено участвам с 1-2 коментара и каквото стане. Понякога изкарвам късмет и се е случвало да ме теглят. Миналата седмица спечелих много готина мини книжка с рецепти.
Но честно казано като видя на някой пост един и същи човек с 15 коментара и се обезсърчавам *мрън*. Освен да вземем да си разменим всички профилите в инстаграм и да се тагваме по 100000 пъти Joy

Този път изпуснах либрес играта.
За КК се чудя дали изобщо да участвам, досега все на камък малко загубивреме ми се вижда.
Напоследък нещо съм влязла в каръшка серийка. Expressionless

една игра на Колгейт и Кауфланд не видях да е публикувана (може и аз да съм изпуснала):
https://colgatepromo.bg/kaufland/?fbclid=IwAR1cNE9nWv9O1xx9I1WNu … YIqEbpkDczpEWfH8I

до 20.11

# 1 564
  • Мнения: 1 787
В инстаграм масово печелят хора с много коментари, явно само с това се занимават по цял ден. Аз участвам в игри предимно за козметика и детски неща. Наскоро видях в групата за размяна да си продават и козметиката, просто хората го обърнаха на бизнес.

# 1 565
  • Мнения: 7 346
Изтеглени са късметлиите, които печелят ваучер за 70 лв. за покупки от FashionDays. Това са:

Yellow Rose
ccvet
Abreviatura

Честито! 


Очакваме печелившите да се свържат с нас до 03.11.2022 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в игратa на Cashway и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, както и координати за получаване на наградата:
- три имена
- валиден email адрес за получаване на ваучера
- email адрес, с който е направена регистрацията на cashway.bg

# 1 566
  • Мнения: 3 183
Качих бележка във Ferrero Rocher - беше одобрена за по-малко от 1 час!

# 1 567
  • Мнения: 1 390
Нова игра на Карлсберг https://footballmoments.bg/
Пак топки...

# 1 568
  • Мнения: 223
Ако някой иска да ме тагва в инстаграм да пише на лично 😀

# 1 569
  • Мнения: 2 695
Получих съобщение, че съм спечелила чанта от играта с Памперс Simple Smile
На смс предполагам, предвид че регистрацията беше с такъв нали? Все се надявах поне от там нещо мъничко да целна, ама уви. 😂

# 1 570
  • Мнения: 1 078
В събота купихме Карлсберг Sad  Чакам Хайнекен да се активизират.С нещо по-добро от топки!Коледни дръвчета 😂

# 1 571
  • Мнения: 501
Мда .. Grinning А и не знаех,че щипка за простор и половин чаша са креативни,ама какво разбирам аз.

# 1 572
  • София
  • Мнения: 11 087
Защо в сайта на Софиямел не мога да качвам нищо, след като е свършила играта? Все си мисля, че преди не беше така Thinking

# 1 573
  • Мнения: 3 032
Защо в сайта на Софиямел не мога да качвам нищо, след като е свършила играта? Все си мисля, че преди не беше така Thinking

Защото наистина свърши Simple Smile Цялата кампания беше няколко месеца, като имаше няколко активни периода с томболи и награди и през останалото време си работеше сайта, но вече окончателно приключи и нито от кодовете има смисъл, нито има смисъл да се качват рецепти.

# 1 574
  • Мнения: 55
А някой получи ли 10 лв кешбек от мастъркард? Уж първите 5000 печелят, направих покупката 16 мин след полунощ и никакъв кешбек. Май плачат за КЗП

Общи условия

Активация на акаунт