Бандата на Оушън ряпа да яде,Февруарчетата банда сме х2 тема 15та

  • 10 319
  • 251
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 285
Честит рожден ден на голямото борбено юначе,пожелаваме му всичко най-хубаво от сърце 🤗🍀❣️

# 91
  • Мнения: 16 886
Честит рожден ден! Живи и здрави!

На моето момче в понеделник падна първото зъбче. Много бързо растат....

# 92
  • Мнения: 6 285
Ся малко бабини деветини,ама помниш ли кога излезе като възраст и дали е същия първия паднал?На моят още не се клатят,но казва че го боли венеца отвреме на време отзад на кътниците.И се чудя ще пада ли,зародишите ли растат за другите 12 дето трябва да израстнат след време.

# 93
  • Мнения: 16 886
На 6м му повикаха долните два резеца за 24 часа. Сега точно кой от двата беше първи не помня. Но единия от тях падна. Съседното се клати, но много леко.

Няма да казвам, че не видяхме кога е паднал, нито че разбрахме късно и не го намерихме, да не си помислите колко сме калпави родители . Аз реших, че е станал инцидент в градината, та звънях на госпожата. Срам.

# 94
  • Мнения: 6 285
А той не си ли каза ? 😯
Иначе уж рано излезли,рано почват да падат и уж в същата последователност.И моят на шест месеца ги извади първите два долни,но през седмица.Да видим кога ще почнат,говори иначе за феята на зъбките и че ще си купи банан с паричката 🤣🤣🤣.Другото че колкото по късно излезнат,са по здрави също не е вярно при моя.На две години имаше всички 20 зъба,до сега един кариес само сме правили заради падинка,която има специфична единия кътник.Поизпили я малко и сега търка по старателно там и за сега няма проблеми,дано е и така за в бъдеще с постоянните.Малкото пък е на другата крайност.На девет месеца има едно зъбче само и от месец и половина е пробило,още е израстнало наполовина някъде само.От другите няма и следа 🤣.
И аз забравих да кажа наздраве,без алкохол още кърмя.Така като гледам баа още ще е 🙄.

# 95
  • Мнения: 16 886
Не, не ни каза, че нещо се е случило, а пък ние не му казахме, че му е паднал зъб Joy все още не знае.

# 96
  • Мнения: 4 030
Уоу не е ли много рано да падат зъбите? Покрай нас на по-големи деца все  преди 1ви клас падат.  
Сега отворих да видя малко преди да стане на 9 месеца му е излязъл долен десен зъб. И до годинка е бил с 2 долни .
Ся малко бабини деветини,ама помниш ли кога излезе като възраст и дали е същия първия паднал?
Лещичка,какво по-точно гласят в случая бабините деветини?

# 97
  • Мнения: 16 886
С 3 стоматолози се консултирахме, мнението им е, че не е рано.

# 98
  • Мнения: 6 285
Не е рано уви,след 4 г. каза нашата зъболекарка.В групата му има едно момиченце без горни предни два,много я е срам милата и само си крие устата.Иначе едно негово приятелче с година и няколко месеца по голямо 7 сменени има вече.Та и аз затова се вълнувам предстои.Имам снимки от първи клас и аз без предни зъби,тъкмо съм почвала явно,няма кой да попитам де,но явно и това се измества като възраст при следващите поколения.

# 99
  • Мнения: 4 030
Да и аз точно на снимката ми от първи учебен ден съм без 2 зъба. Явно новите поколения са и с това напред. След 20год сигурно тъкмо ще им излязът и ще почват да падат 😄 а след 40год направо постоянни ще им излизат... 🤭

# 100
  • Мнения: 16 886
Аз лично бях в ступор. Отне ми няколко дни да го проумея. Първата ми мисъл беше, че е станл инцидент в град3ната и нехса ми казали. Да видите как звънях на госпожата вечерта, а аз не обичам да притеснявам. Тя щеше да припадне от притеснение, че му липсва зъб. Ама кой да помисли, преди се паникьоса. Ако е бутнат/ударен нали и отвън ще има белези, че то какъв удар да е било. Мани, срам и резил. Явно още съм го вйзприемала като малкото ми бебе, пък той зъбите почна да сменя. Кога, кога стигнахме до тук. Изпускам живота нещо измежд увсичките проблеми дето ми сервира.
Ами утре ще се събудя и ще е абитуриент..  Flushed

# 101
  • Мнения: 6 285
Стига де,то аз като се имам за подготвена да не мислиш няма да се панирам като стане 🙄.Аз осъзнах че е вече голям,като се роди малкото.Някак за ден открих колко е голям и самостоятелен.Не можех да си спомня ,кога беше толкова мъничък и как изведнъж не е,сякаш четири години не съм разбрала как са минали 😊.

# 102
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 726
Хахаах, аз бях в ступор, какъв гигант е баткото, когато се прибрах от родилното с малкия Simple Smile

# 103
  • Down Under
  • Мнения: 1 132
Ехаа, имаме и първо зъбче паднало, честито Верче, да му растът здрави.
Аз си признавам, че изобщо през ум не ми е минавало за това. По “моето” време всички бяхме без зъби първи клас. Ще взема да се подготвям психически значи Joy аз трудно приемам промяната, защото ми е много мъчно как бързо расте (колкото и налудничаво да звучи). Сега мина един номер по-голям обувки и направо ми се сви сърцето като купих новите, малките бебешки крачета вече носят 29 номер.

# 104
  • Мнения: X
Стига де,то аз като се имам за подготвена да не мислиш няма да се панирам като стане 🙄.Аз осъзнах че е вече голям,като се роди малкото.Някак за ден открих колко е голям и самостоятелен.Не можех да си спомня ,кога беше толкова мъничък и как изведнъж не е,сякаш четири години не съм разбрала как са минали 😊.

Хаха, май всички минаваме през този момент. Другият ми любим момент, когато осъзнах, че е пораснал беше като му обяснявах нещо какво да направи и той ме погледна с досада почти като тинейджър и ми вика: "Офф стига мамо, знам" Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт