На море в България 2023 г.!

  • 79 580
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 079
Плажа е от седмица за седмица. Морето може да го направи плитко, може и да е дълбоко.Същото е и с вятъра.
Градчето си е ок, има си забавления за малки и за големи. Има си сергии, само откъм нощни клубове не съм наясно.

# 91
  • Мнения: 6 403
Fatalina, попадала съм на твои постове и знам, че ти е ясно кое-как е в Обзор. Може ли да напишеш няколко думи как е плажът, има ли къде човек да се поразходи в градчето, каква е атмосферата и т.н. Благодаря
Подкрепям и допълвам написаното от aiwabg. Прекрасен голям плаж (над 10 км. дълга плажна ивица) с фин пясък. Морето наистина става бързо дълбоко, често е ветровито и с вълни, просто защото е открито, а не в залив.
Скрит текст:

Има предостатъчно свободни зони на плажа, както и платени такива, които най-често са с чадъри на хотели, които работят на ОИ.
Градчето е чисто, много зелено с търговски улици, крайбрежна алея за разходки и увеселителен парк за децата. Много е тихо и спокойно, нищо общо с курорти като Китен, Приморско и Созопол.
Скрит текст:

Има много заведения от всякакъв вид, включитено някакъв нощен клуб и барове на плажа.

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 15:25 от fatalina

# 92
  • Берлин
  • Мнения: 4 762
Благодаря и на двама ви. Последното изречение ме радва безкрайно (Китен, Приморско и подобни не са моето нещо). Всъщност имаме резервация за Парайзо Бийч 2-та половина на юли - 3 двойни, една единична стая и апартамент. Дано всичко е нормално.

# 93
  • Мнения: 5
Благодаря и на двама ви. Последното изречение ме радва безкрайно (Китен, Приморско и подобни не са моето нещо). Всъщност имаме резервация за Парайзо Бийч 2-та половина на юли - 3 двойни, една единична стая и апартамент. Дано всичко е нормално.


И ние се колебаехме м/у Парайзо Бийч и Марина Сандс и накрая се спряхме на вторият. Въпреки, че от гледна точка на локацията първият е в града и не е необходим автомобил за разходка из града.

# 94
  • Берлин
  • Мнения: 4 762
При нас резервацията е за 9 възрастни и 2 деца /на 12 и на 1/. Прочетох десетки коментари и прегледах десетки хотели. Изискванията ни бяха ол ин, прилични условия, приемлива цена, на плаж, с паркинг и чадъри. Никога не съм стъпвала в Обзор, дано е приятна изненада.

# 95
  • В.Търново
  • Мнения: 6 755
И аз от вчера съм с резервация за Сънрайз Ол Суит-Обзор от 24 юли.

# 96
  • Мнения: 1 079
И аз от вчера съм с резервация за Сънрайз Ол Суит-Обзор от 24 юли.
Ще чакам впеачтления, има неофициално обещание да подобрят много нещата, но   .... око да види, ръка да пипне.

# 97
  • В.Търново
  • Мнения: 6 755
Само пак да не сме каръци като това лято. Този път ще бъдем компания от 6 възрастни и 3 деца.

# 98
  • София
  • Мнения: 180
Трябва да избера между Серенити Нестинарка и Ол суйтс Обзор. Притеснява ме на Обзор плажът, защото преди две години бяхме в Обзор от 1 юли и почти не можахме да влеземе във водата - беше студено и с червен флаг. А пък за Серенити отзивите от последните две години не са особено хубави. Помагайте, моля.

# 99
  • Мнения: 6 403
Трябва да избера между Серенити Нестинарка и Ол суйтс Обзор. Притеснява ме на Обзор плажът, защото преди две години бяхме в Обзор от 1 юли и почти не можахме да влеземе във водата - беше студено и с червен флаг. А пък за Серенити отзивите от последните две години не са особено хубави. Помагайте, моля.
Аз вече резервирах за Серенити за последната седмица на юни. При всички положения там морето, ще е с идея по-топло от това на Обзор, защото плажът е в залив. Лично аз нямам оплаквания от Серенити, но винаги ходя извън активен сезон и всичко ми е на 6. Обръщам внимание, че в Серенити анимацията е на полски, английски и немски, и изцяло насочена към чуждениците, ако това за Вас има значение.

Последна редакция: ср, 21 дек 2022, 11:59 от fatalina

# 100
  • Мнения: 2 097
Трябва да избера между Серенити Нестинарка и Ол суйтс Обзор. Притеснява ме на Обзор плажът, защото преди две години бяхме в Обзор от 1 юли и почти не можахме да влеземе във водата - беше студено и с червен флаг. А пък за Серенити отзивите от последните две години не са особено хубави. Помагайте, моля.

В Серенити нивото на храната доста падна , затова и не ходя вече там . Базата и плажът са хубави , зависи кое ви е приоритет . Анимация няма на български .

# 101
  • В.Търново
  • Мнения: 6 755
Аз вече резервирах за Серенити за последната седмица на юни. При всички положения там морето, ще е с идея по-топло от това на Обзор, защото плажът е в залив. Лично аз нямам оплаквания от Серенити, но винаги ходя извън активен сезон и всичко ми е на 6. Обръщам внимание, че в Серенити анимацията е на полски, английски и немски, и изцяло насочена към чуждениците, ако това за Вас има значение.
През хотела ли резервира?

# 102
  • Мнения: 6 403
През хотела ли резервира?
[/quote]
Не, този път резервирах през Съни турс.

# 103
  • София
  • Мнения: 616
И тук искам да пожелая на всички светли, спокойни и щастливи празнични дни, както и една здрава, мирна, успешна и пълна с много почивки Нова година!
Не мога да устоя и да не се похваля и с резервацията за Хелена Парк за 25 юни- 05 юли 2023г
Нека всички останем доволни, да имаме късмет и да бъдем здрави, за да се наслаждаваме на все по-хубави преживявания!

# 104
  • Мнения: 1 405
Трябва да избера между Серенити Нестинарка и Ол суйтс Обзор. Притеснява ме на Обзор плажът, защото преди две години бяхме в Обзор от 1 юли и почти не можахме да влеземе във водата - беше студено и с червен флаг. А пък за Серенити отзивите от последните две години не са особено хубави. Помагайте, моля.

От мен огромен минус за Ол Суйтс от миналата година. Храната и хигиената бяха много зле. Другият хотел не съм посещавала и не мога да дам мнение.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт