Какво ще купя отново - 6

  • 92 573
  • 783
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 69 371
Пише така, защото СА точно това -  подложки при инконтиненция/неволно изпускане, а не са дамски превръзки Simple Smile

# 706
  • Мнения: 2 722
Е, аз не съм казала, че не са това, това са, нали това и написах! Но са удобни за нощем.

# 707
  • Мнения: 1 601
Любимите ми шоколади от Лидл ❤️

# 708
  • Мнения: 1 421


Този сапун ми хареса и май имам нов любим продукт. Смятам да пробвам и други аромати от серията.
И кола зеро лимон и тези газирани чупа чупс. ❤️💋😍





Но са скъпички, едното само е на цената на кола 2л,така че от време на време.

# 709
  • Мнения: 15 505
Тези турски лимонови бисквити с бял шоколад:

Много нежни, вкусни, не прекалено сладки, с лек лимонов аромат и деликатно покритие от бял шоколад. Страхотни.

# 710
  • Мнения: 2 291
Джаста, къде ги намираш?
Изглеждат като нещо, което ще ми хареса Simple Smile

# 711
  • Мнения: 3 215
И аз искам Simple Smile. По описание приличат на божествените Лидълски.

# 712
  • София
  • Мнения: 30 281
чупа чупс бях поръчала от любопитство в едно заведение, че не ги бях виждала, не бях супер впечатлена, но като за от време на време стават. Отдавна не съм купувала Ülker, ще им обърна внимание. Ние сме се посветили на тези в последно време:

Скрит текст:



Това също е добро.

# 713
  • Мнения: 15 505
Момичета, за първи път купих бисквитките от турски магазин КИПА, с. Приселци, Варна. Търсехме нещо сладичко за разходката и просто ги грабнах напосоки, а и бяха на промо. Те пък се оказаха чудно сполучливи. После мислех да пообиколя турските магазини в града, но не се наложи, защото се оказа, че бисквитките ги има заредени в кварталното ни магазинче. Собствениците зареждат турски продукти и тези бисквити бяха сред тях след последното зареждане.
Предполагам, че ще ги има по магазинчета където зареждат десерти Ülker.

Последна редакция: пт, 19 май 2023, 07:12 от Джаста Праста

# 714
  • Мнения: 9 684
И аз искам Simple Smile. По описание приличат на божествените Лидълски.

кои са тези божествени лидълски?

# 715
  • Мнения: 3 215
Ето тези-има ги във вариант с лимон и бял шоколад.Намерих само тези съм снимала .

# 716
  • Мнения: 1 376
Турските шоколади на Eti с шамфъстък, от турските магазини. Най-накрая шоколад с шамфъстък, който наистина да има вкус на такъв. А не ядките да са сложени за цвят и украса, както правят 99% от марките. Самата шоколадова маса също е много вкусна:

# 717
  • Мнения: 3 002
Хубав е, има и на Нестле с шам фъстък и с баклава, не помня коя турска фирма са купили, но се предлага под бранда на Нестле.

Едит: ето го в Ебаг.





# 718
  • София
  • Мнения: 1 228
Турските шоколади на Eti с шамфъстък, от турските магазини. Най-накрая шоколад с шамфъстък, който наистина да има вкус на такъв. А не ядките да са сложени за цвят и украса, както правят 99% от марките. Самата шоколадова маса също е много вкусна:



Любим ми е. Като ходя до Турция винаги си взимам повечко.  В София още не съм го виждала този. Някои ако знае
къде го има да казва.

# 719
  • София
  • Мнения: 978
Имаше го преди две седмици в турския магазин на входа на зеленчуковата борса в Дружба. От пръчиците имаше и  бял шоколад с шам фъстък. Не съм ходила след това и не знам дали е наличен в момента.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт