Професионални серии за коса - тема 158

  • 74 018
  • 768
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 126
Здравейте,
Бих искала да Ви попитам дали някоя от Вас е използвала този серум: https://cocosolis.com/bg/product/grow-hair-growth-serum-spray/
Благодаря Ви предварително.

# 46
  • София
  • Мнения: 158
Здравейте,
Бих искала да Ви попитам дали някоя от Вас е използвала този серум: https://cocosolis.com/bg/product/grow-hair-growth-serum-spray/
Благодаря Ви предварително.
       Да, ползвах го 2 -3 месеца  лятото. За растеж - не бих казала да има ефект , поне не забележим. Иначе - аромата му е страхотен, НЕ утежнява по никакъв намин косата и придава един много хубав , ненатрапчив обем. За мен е глезотийка, но не бих разчитала на него за нещо уау.

# 47
  • Мнения: 1 342
Пробвах. И на половинка кръгове пробвах и на цели - държа здраво с едната ръка, а с другата натискам и вървя. Опитах и с разхлабване на капачката и пак пробвах с натиск и въртене и пак не. Имам сила, въпреки че консултантката ми каза, че понякога се налагало на клиентките им мъже да ги отварят. Joy
Аз на няколко продукта с по по напоследък се затрудних. Отвъртам цялата помпа, избърсвам продукта в основа, за да не се пързаля, стискам здраво отдолу ( може да държите с кърпа или хартия, за да не се хлъзга) и и вътря. Не знам колко ясно го обясних, дано сте ме разбрали. Ако не- пишете ми на лс.

Момичета, в ЗР хваща ли някакъв допълнителен код?

Последна редакция: пн, 21 ное 2022, 21:17 от OliaMirchovska

# 48
  • Мнения: 32
Дами, пиша с питане. Косата ми почна да се омазнява- преди се омазняваше на 4-5 ден, вече втора седмица на втори предните кичури са зле и отзад на венеца. Ползвах на лаклме шампоана с арган, сега си ползвах на Виши densi solutions, който преди ползвах и си е със сулфати, вторият път смесих с на Лакме дпш,еми пак е същата косата и някакви Сплескана, а винаги мрънкам; че е много обемна.. маски и термозащити не съм сменяла. Балсам на елсев dream long след Олаплекс 3.   Преди това имах сърбеж в скалпа от (според мен) постоянно шампоани на керастаз, дали сега не ми трябва някакъв балансиращ шампоан? В ужас съм. От миене веднъж на седмица да ми се налага два или дори три пъти е малко странно..

# 49
# 50
  • София
  • Мнения: 10 329
Само един път ли може да се използва или вече не работи?

Ако някой има активен код, може ли да го сподели, мисля още една поръчка да пусна.

# 51
  • Мнения: 23 126
Не знам, опитай.Някой ги пусна в темата и го изпозлвах.

# 52
  • София
  • Мнения: 10 329
Не знам, опитай.Някой ги пусна в темата и го изпозлвах.
Пробвах, работи по веднъж на акаунт. Регистрирах си нов Mr. Green

# 53
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 761
Благодаря за кода. При мен проработи. Аз имах, но само за 5 %.
Поръчах балсама за изглаждане и крема на Олиосета, шампоан Биокленз и ампули на Напура.

# 54
  • Мнения: 4 071
Имате ли представа дали може да се връщат продукти към ЗР?
Сега ми се струва че поръчах повече отколкото мога да изхарча за 1 година.
Четох им условията, така са написани че никой по никакъв начин няма право да им върне нищо...
Ако имате опит, моля споделете.

Последна редакция: ср, 23 ное 2022, 07:45 от Lale_Lili

# 55
  • Мнения: 7 682
Може ли отзиви за и ? може ли да ги ползвам заедно-съответно кое след кое е удачно да нанасям ?

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 269
Момичета, кремът на Олиосета 10 в 1 има ли термозащита? Не мога да се ориентирам нещо в описанието Blush

# 57
  • Мнения: 283
Имате ли представа дали може да се връщат продукти към ЗР?
Сега ми се струва че поръчах повече отколкото мога да изхарпа за 1 година.
Четох им условията, така са написани че никой по никакъв начин няма право да им върне нищо. Евала...
Ако имате опит, моля споделете.
Не би трябвало да има проблем стига да не са ползвани, връщала съм много пъти, но към другите Бг сайтове. В правото си.
Candy_girl Според мен може да си ги ползваш и двете, като слагаш последно млякото без изплакване. Ползвала съм го и е супер Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 5 739
Момичета, кремът на Олиосета 10 в 1 има ли термозащита? Не мога да се ориентирам нещо в описанието Blush
Има,да

# 59
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 157
Момичета, кремът на Олиосета 10 в 1 има ли термозащита? Не мога да се ориентирам нещо в описанието Blush
Може ли линк към това олио, търсих в рибката и ми излизат някакви други , не виждам на никое да пише 10 в 1 и не можах да го намеря.

Общи условия

Активация на акаунт