Турски филми и сериали - Обща Тема за Общи Приказки - Тема 12

  • 64 877
  • 734
  •   1
Отговори
# 630
  • Дубай
  • Мнения: 3 798
I. V. 😍, е как да няма фенки Алперен, тук сме. 😂
Следим го изкъсо даже, но аз неприятно се изненадах от глупостите, дето ги натвори из соцмрежите в началото на снимките на ЕГО.
Сега доста ще трябва да се потруди, за да се реабилитира в моите очи.
Такава съм аз- влияя се от такива неща. 😂
Не мога да му се сърдя аз на него...майтапа настрана ама, аз си мисля,че той имаше натиск от продуцентите,затова после си измени думите.
А Мелиса, ако трябва да съм честна не се слави с много хубаво поведение по сетовете...винаги с претенции и изяви,че е голямата звезда

# 631
  • София
  • Мнения: 30 280
Скрит текст:
А, при все, че ни Къванч, ни Серенай са ми любимци, ни пък темите с мафия ги харесвам, ще дам шанс на Семейство. Нещо ме грабна засега,
ама аз както паля, така и гасна по принцип....
Скрит текст:
ЕГО ми го няма в плановете, нешо и по рекламите не ме грабна.
Тази Сърдечна рана все се каня да я погледна, особено след като Мехмет Асланту се включи към екипа, и все не стигам до нея. А и като чета, че е тежка история съвсем не изгарям от мерак.

И аз така. Рядко вече ТР сериал задържа трайно вниманието ми, затова си бях дала няколко години почивка и сега гледам 1-2 наведнъж най-много.

# 632
  • Мнения: 1 867
Днес започва по БТВ Лейди от 21 часа Когато я обичаш (Erkek Severse) с участието на Алперен Дуймаз.

Ипек Бааръджък се присъедини към “Предателство”.

# 633
  • Мнения: 1 844
Здравейте, гледам, че си споделяте предпочитания за различни сериали и следите по няколко наведнъж. Не знам как и кога смогвате с всички и дали не се обърквате влизайки от роля в роля и от сериал в сериал. Може би нямам тренинг за подобен маратон. Самата аз от дълго време не съм се заплесвала до безпаметност по никой от въртящите се през последната година имена. Имам няколко заглавия, които съм гледала по милион пъти и понякога още прехвърлям клипчета в ютуб. Хвърлям по едно око на новите проекти, изгледам един или два епизода и ми омръзват. Късите сериали по Netflix ги изгледам на един дъх и после пак към старата любов. Чакам онзи сериал и роля на любимец, които да ме залепят за екрана, хванат за сърцето и не ме изпускат до последните букви в последен епизод. Така съм гледала "Огледален свят";
"Вятърничав";
 "Вътрешен човек";
 "Защитникът";
 "Нашата история";
 "Въпрос на чест";
"В очакване на слънцето";
"Кварталът на богатите";
 "Почукай на вратата ми";
"Любовта не разбира от думи". Последните две заглавия са романтични комедии, но ми действат освежаващо и зареждат с усмивки.

# 634
  • Кърджали
  • Мнения: 10 386
missence , поради тази причина повече от 10 години не бях гледала турски сериали (като изключим ако се появи някой с М. Асланту и ми грабне вниманието).
"Почукай на вратата ми" (на който попаднах случайно) ми върна интереса, а като започна Невинност забравих, че съм спряла да гледам турски сериали съвсем.
Но съм станала много капризна, харесам нещо и бързо ми омръзва, особено ако не го следя като го излъчват, а го оставя за "ще го видя утре в ютуб".

Семейство ще се излъчва във вторник. Тази вечер трябва да пуснат нов трейлър за него.
 Сериалът с Демет "Казвам се Фарах" - във сряда. И за него пуснаха трейлър.

# 635
  • Мнения: 1 544


Aile     Ego
     AdımFarah     LavantaKonağı

Кой сериал от тези четири смятате да гледате?

Здравейте!🌺

Имало е въпрос в темата, но аз тези дни вървя малко със стъпка на костенурка във виртуала😀 и сега прочетох въпроса.
Така...от посочените 4 снимки /ще ги карам по номера /, може би, ще загледам 2, 3 и 4 сериал, тъй като до сега съм гледала Мелиса Памук, Алперен Дуймаз, Демет Йоздемир и Ебру Шахин в по един сериал - харесали са ми се. Енгин Акюрек съм го гледала в 2-3 сериала и ми е направил огромно впечатление с играта си. Ще погледна и трите сериала - без първия. Не съм сигурна, дали ще продължа и с трите - по принцип, не мога много сериали да гледам наведнъж, всичко си зависи от сценария, типа сериал, случки, игра и т.н.
Но, определено ще загледам Енгин Акюрек, защото винаги ми е доставял невероятно удоволствие с играта си и просто не се съмнявам.
А, и много трудно захващам нов сериал.
Това е от мен по анкетата!

Лека вечер на всички! 🌷

Ууааауу, сега видях трейлъра с Енгин и Демет.....определено, ще се гледа....

https://m.youtube.com/watch?v=Axepqhlvpwg&embeds_euri=https%3A%2 … &feature=emb_logo

Последна редакция: пт, 03 фев 2023, 18:33 от Stella2021

# 636
  • Мнения: 120
Аз гледам по много на веднъж и честно не се обърквам, само трябва да има качествени и да ме пленят с историята си . Така правех и продължавам да правя от от 5/ 6 когато започнах с латино американските  и то преди да съм наясно с турските сериали и да ги гледам от 2011/ 2012 на сам.  Не ми е  скучно, главата ми не е хаус,  имам добра памет за сериали, свикнала съм  и  сериалите са част от живота ми . Обичам да се наслаждавам на турските сериали.

# 637
  • Мнения: 1 544
.



Последна редакция: пт, 03 фев 2023, 08:01 от Stella2021

# 638
  • Мнения: 887


Aile     Ego
     AdımFarah     LavantaKonağı

Кой сериал от тези четири смятате да гледате?

Аз ще ги прегледам всичките, поне първите 3-4 серии. После ще реша с кой ще се забавлявам в късните часове.
Щербета занапред предлага нова интрига. Дано не оцапат нещата.
Чапкънина май ще го отсвиря или мишката ще скача яко по новите серии, ако продължат с безумствата. Някъде гледах клипче с онази всемирно известна психоложка, която каза , че първо пациенти са били семейството в Антеп, а после са се включили и тези от Стамбул.
В Крупие богаташчето го заскъса яко с психопатката.Дано не се стигне до убийство
Предателство върви бавно, но интересно.

# 639
  • Мнения: 5 792
Здравейте, група! Hug
Съобщавам, че втория ми опит с Шербета е успешен. Smiley Hands V  Стана ми интересен. Е, главната млада двойка все така не ме грабва Wink, но насочих вниманието си към директорката, чичото и т.н. Наистина темата за различията между силно религиозно семейство и ултра модерно е интригуваща и заради това ще гледам.

Още съм в началото. Диме, хайде да се опитам да позная за коя нова интрига става въпрос- да не е за  отношенията между силно религиозната и на първо четене особено неприятна сестра на главния герой и помощника на лелята?Blush Това го видях при първата им среща и там според мен ще видим интересно развитие. Е, естествено, не очаквам сестрата да стане модерна, това няма как да стане, нямам такива илюзии, но ми е интересно как ще се развие тази история. Драма ще има със сигурност..
Или за друга интрига пишеш? Предполагам жената на чичото ще се появи и ще има скандали.

Обаче забелязвате ли- има вече 2 сериала по темата за различията в турското общество между силно религиозните и традиционни семейства и модерните. Thinking

# 640
  • Мнения: 4 745
Здравейте, група! Потърсих, но не намерих, има ли/ще има ли тема за Его? Имате ли информация дали ще се превежда?

# 641
  • Мнения: 3 748
Трейлърът на сериала с Онур Туна и Бурчин Терзиоолу  




Полицай: Г-жо Езги, ще ни разкажете ли какво се случи?
Арзу: Още е рано да го кажа, но на мен много ми харесва тук?
Керем: Ти май не харесваш особено тази жена.
Езти: Преместила се е. Разведена е.
Арзу: Аз съм Арзу.
Керем: Много ми е приятно.
Майката на Керем: Езги ми е много скъпа. Не искам да страда, знаеш нали?
Керем: Знам, мамо.
Мъжът: Съпругът ти Керем…Ще подаде молба за развод и поиска да те следя.
Езги: Лъжеш! Керем не иска да се разведе с мен!
Мъжът: Керем не, но ти ще искаш да се разведеш с него
Полицай по радиостанцията: Жена на 35 г.
Полицай: Жива ли е?
Полицай: За съжаление, не.
Керем: Вижте, жена ми има известни психически проблеми.
Езги: Керем уби Арзу!
Керем: Тя не си спомня дори преживяното от нея!


Фотогалерия Sarmaşık Zamanı dizisinden yeni kareler

Последна редакция: пт, 03 фев 2023, 13:28 от _Radi

# 642
  • Мнения: 28 004
За превод на ЕГО  е рано да се каже . Всичко е доброволно. За отделна тема при желание може да се направи.

# 643
  • Мнения: 4 745
Да, знам, че е доброволно. Помислих, че е възможно някъде да е коментиран този въпрос и да имате информация.

# 644
  • Мнения: 28 004

Сюжетът на поредицата на телевизионния канал D "Прощално писмо / Веда Мектубу". Аланур (Нургюл Йешилчай) и Зия (Селим Байрактар) се разделиха преди много години заради прощално писмо. Те се срещат години по-късно, след като децата им се влюбват един в друг. Шехер, която е причината за това писмо, се опитва да попречи на сина си да се ожени за дъщеря си Аланур.

Общи условия

Активация на акаунт