Всичко за всички марки гел лакове - тема 44

  • 40 360
  • 709
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 28 118
Странен въпрос (може би), но дали не могат да се държат в хладилник?😆 Или това не променя срока на годност?🤔

# 31
  • Мнения: 14 851
И в мейкъп са повишили цените на някои неща. В кошницата са ми 7-8 продукта и бяха 30 и няколко лв. Миналата седмица станаха 40 и няколко,сега са 52. 😁 Големи намаления и промоции,нямам думи!

# 32
  • София
  • Мнения: 769
Esmeralda и аз съм патила така с mynails, но още лятото беше. Получих такива цветни бази със скоро изтичащ срок на годност-до няколко месеца. А едната от тях дори стоеше на бучки и по-тъмни парцали размесени в цвета..

Някой спомена пуловер ефект, ето го и моя от тези дни

# 33
  • Мнения: 7 641
Лоло, супер е, и снимката е топ.

Ама пращайте ги тези страхотни маникюри за инстаграм, оправих акаунта, bg_mamma_nails

Видях поне 5-6 страхотни маникюра от началото на темата и никой нищо не праща.

# 34
  • Мнения: 1 816
Аз го споменах, вчера се мъчих, но не ми се получи и го смених. Твоят е супер Blush

# 35
  • Мнения: 1 855
Lolo, направо перфектно !

# 36
  • Мнения: 49
Здравейте, отдавна не съм писала, но имам питане.
На два три пъти ми излизат клипчета и в процес на правене на маникюра поръсват с някаква пудра (ако има рисунка или нещо др.) и става като матово релефно. Не се втрива както пудрата. Има бяло, има и някакво подобно бяло обаче примерно свети в тъмното или нещо такова. Как да намеря такава пудра идея нямам. Надявам се да сте ме разбрали, че и аз не се разбрах много

# 37
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 498
Светеща в тъмното пудра. Някъде четох, че са вредни. По-добре си вземи светещ в тъмното гел- лак, и ще си мацнеш с него където ти се иска да свети в тъмното.

# 38
  • Мнения: 49
Добре, за такъв гел лак не се бях сетила. А тази другата пудра. Дето става, като матово и аз не знам какво става релефно.

# 39
  • Мнения: 1 816
Акрилна пудра Blush рисуваш с гел лак /боичка и преди да изпечеш поръсваш с нея, печеш и след това с четка махаш излишъка. По-нагоре  LoLo е постнала маникюр с такава пудра.

# 40
  • Мнения: 2 735
Момичета, сега гледах на Коди, че имат Акригел и Гел за изграждане, знаете ли каква е разликата между тях и дали с форми (пластмасовите за полигел) може да се изгражда? Отделно, дали Коди имат полигел (в случай, че тези двете не са това)?

# 41
  • Мнения: 1 855
Аз съм ползвала акригел с горни форми. Супер си става, но е една идея по-ронлив от полигела. Трябва да бъде нанесено прецизно количеството, и също така да изпечеш добре.
Моят цвят е бял/млечен, доволна съм.

# 42
  • Мнения: 49
Благодаря ви! Ако взема такава акрилна пудра. Рисувам примерно, пека и после минавам ли с топ лак. Как се процедира. Харедва ми как изглежда, но не съм запозната точно стъпка по стъпка

# 43
  • Мнения: 1 860
Акригел и полигел би трябвало да са едно и също. Полигелът е името на гелиш, мисля, но продукта, както с шилака, всички наричат акригеловете "полигелове". Пиша би трябвало, тъй като има евтини "акригелове", коита са си чисти гъсти гелове. Иначе са едно и също.
Иначе м/у акригел и гел има разлика - акригелът и по-гъст и се работи с тека ката се потупва и прилича павече на акрил, но де пече. Може и с връхна форми, ноо обикновено изисва пилене и доработка, особено при наминаещи. Гелът е по-течен и в зависимост какъв ще избереш в бутилка или бупканче завичи дали ще грябва друга четка.
https://www.mynails.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D1%8A%D0%B2-%D0%BC%D0% … NNKcaAg7sEALw_wcB
Кукуруку, русиваш, ръсиш, печеш и после чистиш с четка излишния прах и си го връщаш него в кутийката. За да стане така на хартия можеш да ръсиш. И топът трябва да е преди това, иначе като наклепаш топ от горе само ще си губилэ време и изхабила материали.

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 13:03 от karmilla

# 44
  • Мнения: 49
Мерси ☺

Общи условия

Активация на акаунт