Искам да кажа...(201) през Декември 2022

  • 44 241
  • 1 056
  •   1
Отговори
# 75
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 276
Привет!
Вкъщи сме - ММ успя да се прибере, сега сме вкъщи.
Марти сега писа, че е кацнала в Париж (e, летището е извън града)... чакам да пише като се настани.
Мид, прегръщам те! Не знам какво да кажа.... Просълзих се, като те прочетох. Сили и кураж!
Лято, Руми, ех, и на мен ми се ходи в Букурещ. Чакам снимки!
Незабравими емоции!
Тит, честит празник! Да е здрав и щастлив рожденика!
Ети, още дълги години да живеете в любов и разбирателство.
Мони, децата ни следват сходен график..... Като се прибере Марти ще споделя. Тя е ходила преди 3 година на автобусна екскурзия в Европа. Лондон беше я впечатлил повече от Париж.
И последно да помрънкам....
Имах кошмарен ден.... Имахме проверка от РУО - броят ученици - петък, 5 час.....
В допълнение съм дежурна....
Но.... няма да го мисля....
Петък вечер е!
НАЗДРАВЕ!

# 76
  • Мнения: 15 130
Замотахме се с детето, прибрахме си по-късно, та набързо- вечеря, прахосмукачка, втора пералня върти, че и водата на рибата смених. Сега полегнах с маска. А вие намазахте ли се?

# 77
  • Мнения: 39 834
Естествено. Проблемът ми е, че не мога да се зарадвам на петъчната вечер, защото чакам края на утрешния работен ден.

# 78
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 276
Ох, не съм се намазала, но ще се поправя.
Но бях на фризьор - подстриган и боядисана съм.

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 16 638
И аз още не съм се мазала.

# 80
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 780
А пък аз, нямам време за нищо, ама не се оплаквам, фаля се! Heart Eyes

Изкъпах и приспах приказните човечета и сега гледаме мача с дядо! Мама и тати излязоха!
А за утре, стиснете палци, че ще ги гледаме до неделя само с дядото. Няма да ни е за сефте, но не е било скоро, а моя  ринц е толкова привързан към татко си, че си е драма като го няма! Едва го прилъгах тази вечер!

Етичка, мила, пропуснала съм ! Здрави, щастливи и обичате се!

# 81
  • Мнения: 5 403
И ние сме в старата част.
На пешеходно разстояние от парламента и коледния базар.
Тези бяха с висок рейтинг. Както и да е. Децата са щастливи.

Цял ден го пиша...

# 82
  • Мнения: 1 102
Добро утро!
Събудих се свежа като репичка. Снощи имахме служебно предколедно събиране, тихо и кротко на хапка и пийка. Прибрах се в 9, заспах към 12.
И защо, защо трябваше да стана в събота толкова рано?
Хубава събота, момичета!

# 83
  • Мнения: 39 834
Добро утро.
Да се наспите, да се разкрасите и да си вдигните краката на масата! Хубав ден от мен.

# 84
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 276
Добро утро!
Събудих се към 5, Полежах до 6.30....
Сега сядам с кафето.
ММ и Митето спят.
Марти се е настанила в хотела.
Днес ще пътувам до Правец.
Мисля да почивам.
Мързелива събота!

# 85
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 132
Добро утро,

Чудна елха видях Nature Snowflake

Бубе, дано няма драма голяма!

Мид, аз думи нямам Hug

Ние бяхме в хотел лятото в Букурещ, на пешеходно разстояние от центъра. Не бяхме доволни. И да, цените там са високи.
Ще направя кекс, пица днес, може би. Трябва да пътуваме. Пералнята работи, още една чака. Пак имам проблем с едната колежка, вчера разбрах, че ме лъже. Съвсем случайно, след поредната нейна грешка. Друга си взима някои неща ей така. Трябва да провеждам нелицеприятни разговори. ПиснА ми! Идва ми да затворя всичко и да работя в Лидъл, с работно време и задължения по длъжностна характеристика.

Хубав ден ви желая и приятни емоции през уикенда и целия месец Hug

# 86
  • Мнения: 15 130
Добро утро.
Много хубава елха.
Етти, много странни служители ти се падат. То направо е страшно.
Бубе, успех.
Хубава събота.

# 87
  • Мнения: 14 414
Добро утро!

И аз наспана, даже мисля да си пусна второ кафе. Днес ще наобиколя бабите да ги видя. Трябва и да пазарувам. После - филми и мързел.

# 88
  • Canada
  • Мнения: 3 501
Добро утро!

Изстреля ме по спешност Шоколадко, сега сядам с кафето.

ММ е на обекта от тъмни зори 😁

Етти, съчувствам. Скоро мернах CV-та на част от кандидатите за нашия екип. Бях меко казано потресена от абсолютно неуместното визуално съдържание. Та да, все по трудно ще се намират адекватни хора за работа.

2в1, чудна елха 🎄

Бубе, ще мине като по ноти, ще видиш 🙂

Айяла, мисля те, разписвай се по-често.

Нещо са ме хванали лудите напоследък, с ей това си подслаждам живота 😁


Ени, много и щедри клиентки ти пожелавам 🍀🤗

# 89
  • гр.София
  • Мнения: 2 764
Добро утро ☕
Наспана съм🙂
Мдаа, това с хората е голям проблем! Ети, съчувствам 🤗
Нещо съм се вкиснала така без причина, просто ме е яд, че съм тук! Говоря снощи с ММ не му ли липсва България, как така всичко му е ок, ми не го разбирам! Харесвало му тук. Както и да е.
Щерката иска кремвиршки за закуска, купих някакви два различни вида, от де да знам, кое се доближава да нашите 😁 сега и тесто трябва да замеся. Вчера никъде не отидохме, валя без да спира.
Хубав ден момичета 🤗

Общи условия

Активация на акаунт