WIZZAIR - 43

  • 37 027
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 663
Хора, чекирах моя приятелка току- що. На борд картата ми излиза само с първото име Sad Иначе при потвърждението, че чекингът е успешен, стоят име и фамилия с избраното място



Да очаква ли проблеми на летището? Че лети сама, полетът е утре.

Самоцитирам се да споделя развитието, ако на някого му е полезно. Никакъв проблем, без проблеми е минала проверките с едното име на бордната карта. Не сме се обаждали никъде. Във формата за промяна на данните на пътник също си излизаше с име и фамилия. Може да е някакъв временен бъг, не знам.

# 61
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 920
Нещо се обърках. Thinking
Досега сме ползвали 20 и 32 кг. багаж, но сега виждам, че има опция 26 кг. Това истина ли е? https://wizzair.com/bg-bg/informatsiya-i-uslugi/putnicheska-info … 0%B6   

# 62
# 63
  • Мнения: 4 913
Здравейте, направих плащане за двупосочно пътуване, но сега не ми излизат подробностите в профила и не мога да видя дали правилно съм изписала имената, че го правих през телефона. А там, като се забавя малко, ми рестартира резервацията и всичко наново, и последният път бързо-бързо ги попълних, за да не ме изхвърли пак...

Къде мога да видя подробна разпечатка на пътници, багаж и т.н., за което съм платила?
Благодаря ви Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2 481
Здравейте, направих плащане за двупосочно пътуване, но сега не ми излизат подробностите в профила и не мога да видя дали правилно съм изписала имената, че го правих през телефона. А там, като се забавя малко, ми рестартира резервацията и всичко наново, и последният път бързо-бързо ги попълних, за да не ме изхвърли пак...

Къде мога да видя подробна разпечатка на пътници, багаж и т.н., за което съм платила?
Благодаря ви Simple Smile

Имейлът, който Уиз ви праща след покупка на билет, съдържа тази информация. Можете да пробвате да си влезете в профила и през друг браузър. Успех!

# 65
  • Мнения: 992
Исках да поръчам билети Варна-Тел Авив -Варна, опитах няколко пъти през телефона,но не ми приема плащане,а през компютъра не мога да вляза в сайта. Има ли някой друг подобен проблем?

# 66
  • Мнения: 4 913
Исках да поръчам билети Варна-Тел Авив -Варна, опитах няколко пъти през телефона,но не ми приема плащане,а през компютъра не мога да вляза в сайта. Има ли някой друг подобен проблем?
Влизам в сайта без проблем. И до плащане също. Вече натам не мога да кажа Simple Smile
Нещо при теб е.

# 67
  • Мнения: 1 196
Имаме купени билети за 15 ти февруари. Колко дни преди това има опция за отмяна/смяна на полет?

# 68
  • Мнения: 2 481
Смяна от чия страна? От ваша или от страна на компанията?

# 69
  • Мнения: 1 196
От страна на Wizz Air

# 70
  • София
  • Мнения: 5 340
Могат и от самолета да те свалят, отменяйки го.
Може той да излети, но да се върне и да го отменят тогава.
В общи линии всичко може и няма каквито и да ориентировъчни срокове за такива неща.

# 71
  • Мнения: 1 914
Привет, извинявам се за въпроса но да попитам все пак.
Предимството при покупка на места за двама човека дава предимство, че могат да седнат един до друг така ли?
Няма други позитиви?
То 50 лв ако трябва да дадеш за места по-добре да си купиш още един билет за друг полет пък нищо, че сте разделени за 2, 3 часа.
Благодаря на всички и приятни дестинации.

# 72
  • Мнения: 2 481
Привет, извинявам се за въпроса но да попитам все пак.
Предимството при покупка на места за двама човека дава предимство, че могат да седнат един до друг така ли?
Няма други позитиви?
То 50 лв ако трябва да дадеш за места по-добре да си купиш още един билет за друг полет пък нищо, че сте разделени за 2, 3 часа.
Благодаря на всички и приятни дестинации.

Моите мисли точно. Никакви други предимства. Много вероятно е да ви разделят, ако не си купите места, но пък не е задължително. И аз бих дала парите за друг билет вместо за място.

# 73
  • София
  • Мнения: 5 340
Именно. Един до друг или пък и двамата до прозорец или пък до пътека, по-напред .... Въпрос на предпочитания.

# 74
  • Мнения: 4 522

докато не кацнеш нищо не е сигурно
все пак от 2 седмици преди полета избягват да променят без съществена причина, защото дължат доста обезщетение. Ако е нещо непредвидено, като natural disaster или стачка пак може да отменят и няма обезщетение, но то ще е неизбежно.
който много го е страх - има пътнически застраховки

Привет, извинявам се за въпроса но да попитам все пак.
Предимството при покупка на места за двама човека дава предимство, че могат да седнат един до друг така ли?
Няма други позитиви?
То 50 лв ако трябва да дадеш за места по-добре да си купиш още един билет за друг полет пък нищо, че сте разделени за 2, 3 часа.
Благодаря на всички и приятни дестинации.

за много хора е критично важно да седят заедно, така че...
не е само това, може да си избираш конкретно място по принцип, което някои обичат, а и позволява ранен чекин, което също не намирам за особено полезно
ако е само за сядане заедно има друга опция, която е по-евтина и дава случайни места, но заедно
за мен са пари на вятъра, но всякакви хора има

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт