Най-приятна и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 22

  • 61 736
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 8 188
Първите един-два пъти като я засякох, малко се възмутих ... но след това, ако трябва да съм честна, признавам си се хиля с чуство за вина в себе си, защото е малко, ем .. LaughingLaughingLaughing
Новата реклама на Адирекс Grinning Забавна е с интересен АРТ Laughing
https://www.youtube.com/watch?v=-H-j5u5G_08

И аз я харесвам, забавна ми е.

# 736
  • Мнения: 15 515
Ох, рекламата на Зебра и тя уникална.
Кралица с тиара и сърцевидни слънчеви очила за левче от Зрънчо се вози с лимузина и ескорт, но по средата на пътя нещо я напъва и тръгват да търсят клозет оборудван с четирипластова тоалетна хартия с кралска мекота и къде къде, айде в апартамента на една малка принцеса. Звъни ескорта на звънеца, вратата се отваря и кралицата на акането  тържествено пристъпя, високомерно кимва на принцесата на малкото ако, като погледа говори - малка дрисла си, има още манджа да изядеш докато стигнеш моето ниво на дрисък. Айде, холан, дръпни се, че подаръка, който нося напира да излиза. Влиза в клозета, пуска кралското ако и се изнизва. Качва се в лимузината, усмихва се, то си е за усмивка, де, хем се е разтоварила, хем хората да берат гайлето на подаръците, които им е метнала в чистия клозет, слага сърцевидните очила да не я разпознаят и припознаят в нея кралската дрислива особа и потегля към следващия клозет. Joy

Иначе в кратце - една голяма дрисла среща една малка дрисличка по пътя за заветния клозет, нахлувайки в чуждата къща Joy и използвайки кралско меката им тоалетна хартия, след което се изнася ни лук яла, ни лук мирисала. Joy

Уникална реклама, уникален замисъл.
Кралици, принцеси, нам си кво, а иде реч за едно л@йно и една т.хартия.Joy

# 737
# 738
  • Португалия
  • Мнения: 4 634
признавам- прекрасно си го описала- „влязох във филма“ !
само, да не беше,  филма дрислив Sweat Smile

още не съм я видяла рекламата, но твоето описание ще го запомня!

# 739
  • София
  • Мнения: 8 188
Тя тази реклама е от няколко години. Не можаха ли да направят нова. Момиченцето сигурно е абитуриентка вече. Joy

Общи условия

Активация на акаунт