Подарък, който учи детето да цени автентичната красота

  • 12 259
  • 209
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 1 651
Като всичко виждат и живеят в такава обстановка.

# 196
  • Мнения: 2 702
Със собствен пример. Децата не чуват какво им казваме, а какво им показваме.

# 197
  • Мнения: 972
естествено, че личния пример

# 198
  • у нас
  • Мнения: 5 746
От малки на децата показвам, че трябва да ценят уюта и красивата обстановка. Личният пример и делата са в основата да се изградят правилните навици и отношения у децата.

# 199
  • Мнения: 176
Децата копират в повечето случаи от по големите.Старая се да му давам добър пример, като  го включвам да помага за различни неща.За сега му е  интересно и се включва с желание, за по нататък ще видим

# 200
  • Мнения: 2 137
Като си разпределяме задълженията вкъщи, взаимно си помагаме в подреждането и почистването на дома.

# 201
  • Мнения: 235
Децата от рано трябва да се учат да прибират и подреждат играчките и вещите си по местата им. На по-късен етап вече им се поверяват и други задачи в дома. Така ще придобият навика да поддържат дома чист и подреден. За различните празници и сезони украсяваме с шесгодишната ми дъщеря дома, за да е красиво и да внесем допълнителен уют.
От сега знае да разграничава ръчно изработените изделия и да ги цени.

# 202
  • Мнения: 1 988
С включване на децата в подреждането, почистването, приготвяне на маса и въобще в семейните дейности. Също така много е важно всички да се събират вечер на масата, където да се обсъди изминалия ден за всеки, както и предстоящия, защото така се пази традицията.

# 203
  • Мнения: 2 702
Със собствен пример. Децата не чуват какво им казваме, а какво им показваме.

# 204
  • Мнения: 1 078
Трябва много да се говори с децата.Те винаги имат въпроси и не знам от къде събирам сили и нерви да отговарям на всичките.Личният пример е важен,но не е всичко.

# 205
  • Мнения: 483
Личният пример за мен е най-важен. Винаги съм се чудела как ще възпитавам децата си, когато имам такива. Сега, когато малката е на 2 години, виждам че децата попиват като гъбки и правят абсолютно същите неща, които видят. Така че смятам, че ако искаме децата ни да ценят и поддържат уюта, трябва самите ние да го правим.

# 206
  • Мнения: 2 702
Със собствен пример. Децата не чуват какво им казваме, а какво им показваме.

# 207
  • Плевен
  • Мнения: 993
Как според вас трябва да учим децата в едно семейство да ценят и поддържат уюта, хармоничната и красива обстановка?
С личен пример, традиции, уют и много любов!

# 208
  • Мнения: 262
Изтеглени са имената на потребителите, които ще получат подарък от EliQuiltStudio!

Това са:

Димитрова_87
Radina

Честито!

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 6 януари 2023 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като в тема на имейла си напишат "Победител в игратa на EliQuiltStudio", а в имейла напишат: потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, своите три имена, телефон за връзка и адрес на офис на Спиди за доставка.

Благодарим на всички за участието в играта!

# 209
  • Мнения: 473
Личен пример, постоянство и любов!

Общи условия

Активация на акаунт