Какъв крем за лице използвате? – 23

  • 86 814
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 7 736
Може ли да споделите мнение за нощния крем на калиначи Simple Smile
Аз използвам дневния и съм много доволна.



Много го харесвам аз. Страхотна хидратация с подхранване е. Втори буркан отворих. Сутрин лицето е свежо и сочно. Понася всичките щуротии,които клепам вечер преди него и сякаш ги вкарва още по-навътре в кожата.



Бубoлина със същата консистенция е и нормалния дневен. На мен не ми е тежък нито единия нито другия,но започнаха жегите и се потя доста та за лятото смених рутината Grinning. Просто няма сила,която да ме накара да клепам слънцезащита на 2ч. и съответно заложих на 8-часовата Evy,а тя не търпи много други неща с нея тъй,че съм с техния мус с урея и слънцезащитата. Достатъчни са ми като хидратация. В по-хладните дни без слънце си ползвам Калиначи де Grinning определено ми липсва усещането което дават дневните им кремове Heart,но ще трая до наесен,че ползвам доста активи и не ми се ще да ставам петниста хиена

# 676
  • Някъде там
  • Мнения: 4 918
И аз ползвам дневния на Калиначи, но антиейдж варианта и ми идва една идея по-тежък и мазен. Усещам го през целия ден и не ми е комфортно. Първия път сложих нормално количество, но беше много и се сетих, че Принцесата беше писала, че се ползва количество, по-малко от другите кремове.
На 53 г. съм с нормална към суха кожа, с изключение на Т-зоната.
Дали другия вариант на дневния крем, би бил по-лек?

От енергизиращата и филър маските, съм много доволна, както и от шампоана и маската за коса. Балсама не ме впечатли особено. Рядък и за мен, не особено добър!
Аз също използвам антиейдж варианта и за мен това е наистина топ крем.
Единствен минус е по - бързото омазняване в т- зоната, но кожата ми букавлно изпива крема.Аз съм с комбинирана към мазна кожа.

# 677
  • Мнения: 583
Здравейте, дами! Бихте ли ми препоръчали крем за лице с антиейдж ефект за 30+  подходящ за горещите, летни дни ? Благодаря!

# 678
  • Мнения: 418
Vishy slow age. Лек, със слънцезащита.

# 679
  • Мнения: 3 300
Idealia Vichy също ми беше супер на 30+.

# 680
  • Мнения: 418
Idealia e супер. И аз бях много доволна. Но няма SPF

# 681
  • Мнения: 23 480
И без това СПФ в крем не е достатъчно.

# 682
  • Мнения: 2 628
Idealia Vichy също ми беше супер на 30+.
И аз много го харесвам, лайт варианта.

# 683
  • Мнения: 216
Може ли да ми препоръчате околоочен крем/серум, който да хидратира и да запълва фините линии под очите?

# 684
  • Мнения: 644
Може ли да ми препоръчате околоочен крем/серум, който да хидратира и да запълва фините линии под очите?



За запълване на фини линии, не знам. Но хидратира добре и придава свеж вид.

# 685
  • Мнения: 3 945
Може ли да ми препоръчате околоочен крем/серум, който да хидратира и да запълва фините линии под очите?



За запълване на фини линии, не знам. Но хидратира добре и придава свеж вид.
Кожата ми го попива на момента! Аз го ползвам преди да нанеса друг крем

# 686
  • Мнения: 644
Зависи от кожата. Аз го използвам предимно сутрин. Кожата ми е мазничка и може за това на мен с него само да ми е добре. А и заради това сутрин гледам да не прекалявам с продукти. Серум, крем и слънцезащита(не че и това е малко).

# 687
  • Мнения: 2 628
Доста е лек, става за по-млади жени, над 40 г. обаче трябва нещо по-тежко.

# 688
  • Мнения: 32
Може ли да ми препоръчате околоочен крем/серум, който да хидратира и да запълва фините линии под очите?
Здравейте, аз ползвм този серум - https://barecare.bg/medi-peel-mezzo-filla-eye-serum
Втора опаковка вече. Със суха кожа съм и добре ми действа.

# 689
  • София
  • Мнения: 979
Може ли да ми препоръчате околоочен крем/серум, който да хидратира и да запълва фините линии под очите?
Здравейте, аз ползвм този серум - https://barecare.bg/medi-peel-mezzo-filla-eye-serum
Втора опаковка вече. Със суха кожа съм и добре ми действа.
Дали е подходящ за чувствителни очи?

Общи условия

Активация на акаунт