Звездни компромати - Януари' 23

  • 335 614
  • 3 036
  •   1
Отговори
# 2 970
  • Мнения: 3 370
Кой точно от двамата дедовци е Десиния муж?

С черния полар и камуфлажното яке.

# 2 971
  • София
  • Мнения: 4 889
Ама мъжът на Деси Цонева си носи халката, за да не го закачат обожателките по пистите. Simple Smile

# 2 972
  • Мнения: 5 023
Азис беше споменал, че е с биполярно разстройство. Тогава мислех, че се лигави, но вече му вярвам.

# 2 973
  • Мнения: 2 927
Едно време в брадъра Деса Ц. се смееше на Емануела, че се носи в камуфлаж, но на милионер явно всичко му приляга.

# 2 974
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 17 129
Уф, слагайте ги тези разплути чичовци в скрит текст, бляк Rolling Eyes

Според мен Азис е доста умен и добър бизнесмен, и сега просто сменя публиката като се цели в по-интелигентна група фенове.

# 2 975
  • Мнения: 39 746
На Азис биполярното разстройство е толкова истина колкото и бебета му.

# 2 976
  • Мнения: 1 281
Сега проверих Явор Стефанов в Сиела, на 58 /навършени/ години е.
А Деса на колко е?

# 2 977
  • Мнения: 19 006
Хич не младее съпругът.
На 40 години я дава уикипедия.

# 2 978
  • Мнения: 6 714
Днес започнах "Диалози" на Нойзи и ми харесва. Доста оплюта заради него, без да е прочетена. Харесва ми мисленето на хората, участващи в диалозите/интервюта, правени преди години, прочитайки ги сега, от дистанцията на времето.

Струва ли си, ама честно ? Ако само е да си почешат егото разни къде пишман интелектуалци, къде не дотам- не мерси.

# 2 979
  • Мнения: 4 194
Аз Азис не го харесвам. Откакто гледах едно негово интервю, където изтърси една извратена простотия за мен нищо не представлява. Ако ще 1000 човека да ми обясняват колко е добър и талантлив, мнението ми няма да се промени.

Луиза Григорова. Не знаех, че е руса вече. Отива ѝ.
Скрит текст:

# 2 980
  • Мнения: 1 656
Андреа пък показва страхотно тяло в няколко сторита. Снимките са от мои стоп кадри от видео... И честно, ако това е някоя програма на телефона, да те прави така слаб, искам и аз. Но за мен си е действително отслабнала
Скрит текст:
Тая жена няма лете, няма зима - все е по гащи.

Последна редакция: вт, 31 яну 2023, 22:20 от Карла_Карла

# 2 981
  • Мнения: 6 032
Явно част от новите тенденции е да виждаме отслабнали рязко само за месец... досещате се как.

# 2 982
  • Мнения: 1 882
Никога не съм била по-загрижена за състоянието на ЕС Pensive
Скрит текст:

# 2 983
  • Мнения: 9 986
Джон Леджънт и бебе.
Скрит текст:

# 2 984
  • Мнения: 9 713
Андреа ... И честно, ако това е някоя програма на телефона, да те прави така слаб, искам и аз.
Изтегли си. Grinning

Андреа не веднъж е правила гафове с face&body приложенията. Колко пъти "прескачаха" и се виждаше реалното състояние. Снима се с един тон филтри (сега погледнах видеото).
Дори Бритни е по-адекватна...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт