Таро отговори на поставени от вас въпроси

  • 21 283
  • 382
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 475
До ingi, Учинайка, KDB, Benichka56, ThankYou, Nikolova_.......

ThankYou,
1. До шест месеца е възможно да се появи даден човек от миналото ти, някой който познаваш отпреди . Човека ще е интелигентен, аналитичен, малко конфликтен и непреклонен в отношенията си с теб на моменти, също властен и студен .
Но тези карти могат да се разтълкуват и по друг начин- ако в живота ти има мъжка фигура, която периодично се появява, то тенденцията до шест месеца е да се запази това, т.е. не виждам някаква стабилност в любовния ти живот, а приливи и отливи...

2. Вижда се успех в работата, но ще е на висока цена за теб, с много отговорности и претоварване.

Благодаря Ви! За 2. все още не мога да дам обратна връзка, но за първи - не се сещам за периодично появяващ се. А иначе попринцип казват, че аз съм студен човек 😃. Всъщност тези дни непознат до сега ми предложи запознанство, но аз го отрязах 🙈

Последна редакция: ср, 10 май 2023, 09:47 от ThankYou

# 331
  • Мнения: 7 795
благодаря, при мен си 10 от 10 познала 😘

# 332
  • София
  • Мнения: 285
Здравейте, Силфида! Бих искала да попитам до края на месеца ще успеем ли да продадем обявеният за продажба апартамент? И в тази връзка до края на годината ще успеем ли да се сдобием с така мечтаният дом? Знам, че въпросите стават много така че ако прецените на следващите не отговаряйте . Но искам да попитам и дали голямото ми дете ще потръгне в добра посока и ще остана ли на сегашната си работа?
Благодаря предварително!

# 333
  • Пловдив
  • Мнения: 1 930
Някой са доволни ,а други чакаме за един въпрос 😔
На случаен принцип ли избирате или просто малшанш за мен ?
Все пак благодаря ,че ви открих и ,че намирате време за отговори на всеки от нас!

# 334
  • Мнения: 18
Някой са доволни ,а други чакаме за един въпрос 😔
На случаен принцип ли избирате или просто малшанш за мен ?
Все пак благодаря ,че ви открих и ,че намирате време за отговори на всеки от нас!

Цитат на: Силфида в чт, 16 мар 2023, 23:08
Здравейте мили хора!
Искам да ви уведомя, че ще отговоря на всички писали ми дотук, т.е.до днес!
Поела съм ангажимента към всеки от вас и ще го спазя(стига да не пропусна по невнимание някой, но пък вие ще ми кажете, ако случайно се случи това).
Но искам да се знае, че от днес нататък и да задавате нови въпроси, няма да отговарям.

# 335
  • Пловдив
  • Мнения: 1 930
Оооо, благодаря ви!
Извинявам се !
Аз мисля ,че моя въпрос беше април.

# 336
  • Мнения: 18
Оооо, благодаря ви!
Извинявам се !
Аз мисля ,че моя въпрос беше април.

Все пак може и да отговаря, защото виждам, че има още питащи
Не съм сигурна 😉

# 337
  • Мнения: 403
До Kalinna и mimChoo

Здравей Kalinna,🌻
За това дали ще се случи между вас, така директно зададен въпроса на картите, излиза че ще се случват главно забавленията и човекът ще владее ситуацията и ще задвижва всичко между вас, ще управлява нещата, но ще я има и монотонността и заземеността и нуждата от това да сте твърди и да защитавате решенията си, нещата ще се случват бавно, няма да липсва емоционалност, ще има наличието на някакъв контрол обаче, някой някого да контролира. Иначе до един месец излезе енергията първоначално на очакването, търпението, трудно ще се задвижват нещата между вас, но в края на периода е възможно човека да се завърне с някакви лъжи, и това да ти донесе леко разочарование.

Здравей mimChoo,🌺
До един месец не виждам изгледи да те отблокира, защото си търси своя правилен път по отношение на вътрешните му морални ценности, които го налягат, но определено ще се връща в спомените си към теб, с някаква тъга, ще се самоограничава, защото смята, че не е редно да те търси. Сякаш в миналото е изпитвал силна страст към теб, имало е обич, имала е някаква предпоставка, наличие на това да взима избора как да подходи, дори е възможно между двама души да е избирал, но се е водил от егото си, за него е било важно да поставя на първо място себе си, някакви тройни отношения са видни тук, които са му донесли в един момент тревоги и притеснения и човека за момента е избрал да се оттегли въпреки чувствата които има .
Към тази жена изпитва сходност единение и наличие на чувства, тук виждам да има обич между тях, като някакви половинки са си(2чаши с Крал и Кралица Чаши се паднаха)..


Питах картите за периода от задаването ти на въпроса до ден днешен дали човекът за когото питаш е свалил блокажите си от теб и те потърсил и понеже се паднаха малко противоречиви карти ще те помоля да ми дадеш обратно връзка дали така се е случило(това ме учи), а именно че близките дни е свалил ограниченията, но след това отново те е блокирал.

# 338
  • Мнения: 18
Благодаря ❤🩵❤
До Kalinna и mimChoo

Здравей Kalinna,🌻
За това дали ще се случи между вас, така директно зададен въпроса на картите, излиза че ще се случват главно забавленията и човекът ще владее ситуацията и ще задвижва всичко между вас, ще управлява нещата, но ще я има и монотонността и заземеността и нуждата от това да сте твърди и да защитавате решенията си, нещата ще се случват бавно, няма да липсва емоционалност, ще има наличието на някакъв контрол обаче, някой някого да контролира. Иначе до един месец излезе енергията първоначално на очакването, търпението, трудно ще се задвижват нещата между вас, но в края на периода е възможно човека да се завърне с някакви лъжи, и това да ти донесе леко разочарование.

Здравей mimChoo,🌺
До един месец не виждам изгледи да те отблокира, защото си търси своя правилен път по отношение на вътрешните му морални ценности, които го налягат, но определено ще се връща в спомените си към теб, с някаква тъга, ще се самоограничава, защото смята, че не е редно да те търси. Сякаш в миналото е изпитвал силна страст към теб, имало е обич, имала е някаква предпоставка, наличие на това да взима избора как да подходи, дори е възможно между двама души да е избирал, но се е водил от егото си, за него е било важно да поставя на първо място себе си, някакви тройни отношения са видни тук, които са му донесли в един момент тревоги и притеснения и човека за момента е избрал да се оттегли въпреки чувствата които има .
Към тази жена изпитва сходност единение и наличие на чувства, тук виждам да има обич между тях, като някакви половинки са си(2чаши с Крал и Кралица Чаши се паднаха)..


Питах картите за периода от задаването ти на въпроса до ден днешен дали човекът за когото питаш е свалил блокажите си от теб и те потърсил и понеже се паднаха малко противоречиви карти ще те помоля да ми дадеш обратно връзка дали така се е случило(това ме учи), а именно че близките дни е свалил ограниченията, но след това отново те е блокирал.

# 339
  • София
  • Мнения: 1 447
Здравейте!

Ако позволите и е възможно, бих искала да задам два въпроса:

1. Ще се върне ли при мен до 1 месец?

2. Кога ще имам дете?

Много благодаря предварително!

# 340
  • Мнения: 67
Здравейте да попитам и аз, ако може: в дългосрочен план ще се увеличат ли приходите на семейството ни, ще успеем ли да си направим допълнителен бизнес и ще заживеем ли хармонично в новия си дом?

# 341
  • Мнения: 403
Привет и от мен! Случайно попаднах на темата, може би е дошло точното време. В душата ми е тотална каша, чувствам се сломена, дори не знам как да формулирам въпроса си…

Има ли светлина в тунела, кога ще имаме спокойствие и мир у дома…🥺 Ще се оправят ли нещата между мен и мъжа ми…

До три месеца ще има леко подобрение.

# 342
  • Мнения: 306
Здравей Силфида! И аз Ви моля да погледнете един въпрос - ще продадем ли до 3 месеца имота, който сме обявили?

# 343
  • Мнения: 31
От 1месец чакам отговор Какво да правя с моя приятел Непрестанно се караме и разправяме какво да правя вече не знам, моля някой да хвърли 1 карти или поне да ми разтълкува мойте ТАРО карти са 6 а именно
Светът
Папата
Карета
2 купи
Дявола
Темперанс
Някой да помогне как да ги изтълкувам правилно Моля ви 💜❤💟🌸🌸🌸
На Ленорман пак са заплетени 11карти а те са :
Кораб
Книга
Бухали
Лилия
Пръстен
Градина
Ездач
Кулата
Детелина
Змия
Риби
Моля за помощ как се тълкуват правилно като цяла подредба, аз ги знам една по една като значение, но ме интересува някой да ми каже като цяло КАКВО ГОВОРЯТ ТЕЗИ ПОДРЕДБИ
МОЛЯ ВИ ВАЖНО МИ Е МНОГО
НЯКОЙ ДА СЕ ОТЗОВЕ И ДА МИ КАЖЕ МОЖЕ И НА Л. С
БЛАГОДАРЯ ВИ

Последна редакция: чт, 25 май 2023, 03:58 от cheryyll

# 344
  • Мнения: 26
От 1месец чакам отговор Какво да правя с моя приятел Непрестанно се караме и разправяме какво да правя вече не знам, моля някой да хвърли 1 карти или поне да ми разтълкува мойте ТАРО карти са 6 а именно
Светът
Папата
Карета
2 купи
Дявола
Темперанс
Някой да помогне как да ги изтълкувам правилно Моля ви 💜❤💟🌸🌸🌸
На Ленорман пак са заплетени 11карти а те са :
Кораб
Книга
Бухали
Лилия
Пръстен
Градина
Ездач
Кулата
Детелина
Змия
Риби
Моля за помощ как се тълкуват правилно като цяла подредба, аз ги знам една по една като значение, но ме интересува някой да ми каже като цяло КАКВО ГОВОРЯТ ТЕЗИ ПОДРЕДБИ
МОЛЯ ВИ ВАЖНО МИ Е МНОГО
НЯКОЙ ДА СЕ ОТЗОВЕ И ДА МИ КАЖЕ МОЖЕ И НА Л. С
БЛАГОДАРЯ ВИ
Всички чакаме,дори два месеца.Търпение.Има друга публикация Карти таро,потърси.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт