Приморско 2023 г. - слънчево лято и прекрасна морска почивка

  • 44 741
  • 589
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 117
Здравейте! Моля, за препоръки за заведения за обедно изхранване, с добра кухня и добри цени на Северния плаж. Тази година, ще е по-скъпо, но пък кухнята може да е останала добра...

# 61
  • Мнения: 2
Здравейте! Моля, за препоръки за заведения за обедно изхранване, с добра кухня и добри цени на Северния плаж. Тази година, ще е по-скъпо, но пък кухнята може да е останала добра...

Препоръчвам Бирария "Хладното" и ресторант "тумбака".

# 62
  • Мнения: 117
Благодаря! И на "Виктория" се спомена, добрата кухня и добри цени.

Последна редакция: пт, 28 апр 2023, 09:35 от Znam

# 63
  • Мнения: 117
Тази година, май няма да има много хора предпочели Приморско, съдейки от посещенията, тук BlushНо може да има някои, почиващи през юни да споделят впечатленията си?

# 64
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Аз резервирах в Тишина резиденс. Не съм ходила там до сега, но ми изглежда приятен хотел и от тази година е с ново обзавеждане. Не ме притеснява, че е до лунапарка, тъкмо детето ще е доволно Wink.
Как е северния плаж, има ли свободна зона, плитък ли е, има ли много вълни? Някой знае ли колко ще е чадър и шезлонг тази година?

# 65
  • Мнения: 9 161
Тишина е по-близо до Северния плаж, излизаш по улицата пред Лунапарка и свиваш наляво, все направо и си там, близо е. Точно на една от свободните зони излизаш. Северният е понякога по-бурено морето, плитък е иначе , но зависи как е от водата изровен. Имало е години с много камъни отпред, миналата беше направо..никакво камъче нямаше. Южният плаж също не ти е далече, пробвайте някой ден и там да отидете и видите какво е, да си прецените. В Тишина преди имаше детски лагери обаче помня, не знам сега как е. Имат хубав външен басейн, как е водата не знам. Лунапарка работи до 23ч и спира, няма шум да те притеснява. Близо сте до общината и там има винаги почти вечер някакви концерти да знаете и минете да видите.

# 66
  • Мнения: 3 829
Харесвам Тишина.Три години ходихме там.Чисто е, обслужването на ниво, а храната вкусна и разнообразна. Е, една идея по-тънки са стените ( бивш хотел на глухонеми), но се преживява.Разстоянуето до южния, който е плитък и тих е 8-10 мин.умерен ход.

# 67
  • Мнения: 117
И двата плажа са добри, може би Южния плаж е по пренаселен от Северния плаж, който е по дълъг и широк. Но въпрос на предпочитания.

# 68
  • Мнения: 69 266
Не видях да е широк северния плаж...и доста натъпкана и претъпкана бе свободната зона, тази в началото му имам предвид.

# 69
  • Мнения: 915
Не видях да е широк северния плаж...и доста натъпкана и претъпкана бе свободната зона, тази в началото му имам предвид.
Така е в началото откъм градчето. Широк става по-нагоре, а най-широк е при оградата на Резиденцията.

# 70
  • Мнения: 69 266
Много път до широкото обаче... Grinning

# 71
  • Мнения: 117
До Северния плаж, хич не е далеко, ако човек е отседнал в тази част на града. Даже е приятно да повърви, 10-30 минути, да му слегне закуската.Grinning Пък и в друга част да е, не се бърза за никъде...Grinning

# 72
  • Мнения: 69 266
Зависи от човека.
На мен не ми е опция плажът да ми е на километър.

# 73
  • Мнения: 915
Много път до широкото обаче... Grinning
Така е... иначе щеше са стане втория Слънчак.

# 74
  • Мнения: 117
Някаква информация  дали има детска кухня за по-малки деца, или място където се предлага такава храна в Приморско? Приятен ден!

Общи условия

Активация на акаунт