Тунис /Тема 2/

  • 68 935
  • 753
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 313
Благодаря и извинете,ако е комемтирано. Утре сутрин летим.

# 196
  • Стара Загора
  • Мнения: 527
Благодаря и извинете,ако е коментирано. Утре сутрин летим.

Лек път! Пишете в кой хотел сте и всякакви впечатления ще са ни от полза! Приятна почивка!

# 197
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 853
Благодаря и извинете,ако е комемтирано. Утре сутрин летим.

Лек път.

Хората свикнаха да пътуват с нискотарифни авиокомпании, където винаги има бордни карти...Нормално е да питате.

# 198
  • Мнения: 14
Здравейте,планираме почивка в Тунис през септември.Спряли сме се на хотел Club Novostar Sol Azur.Ако скоро някой е почивал там,моля да сподели мнението си.Видях,че е споменаван в предишни коментари,но няма нищо конкретно за него,а в нета мненията са доста противоречиви.

И аз се надявам някой да изкаже мнение за въпросния хотел! От Емералд ни го прадложиха като добър, чист и тн. За бюджета ни, но в интернет  по - скоро не е толкова добър! Моля, ако някой е бил да сподели!

# 199
  • Мнения: 221
Здравейте, в Джерба сме и планираме с такси да посетим фермата за крокодили. Колко време да си придвидим ориентировъчно, за който е ходил? 🤔

# 200
  • Мнения: 175
Здравейте, в Джерба сме и планираме с такси да посетим фермата за крокодили. Колко време да си придвидим ориентировъчно, за който е ходил? 🤔

Eдин до два часа максимум, ако разглеждате и селището на Джерба експлорър.

# 201
  • Мнения: 221
Здравейте, в Джерба сме и планираме с такси да посетим фермата за крокодили. Колко време да си придвидим ориентировъчно, за който е ходил? 🤔

Eдин до два часа максимум, ако разглеждате и селището на Джерба експлорър.
Много благодаря!
Иначе за да съм полезна и аз с Емералд сме в Иберостар. Нямаме екскурзии заявени с тях и нямаме много впечатления,но сме доволни. Посрещнаха ни българско и рускоговорящ гидове.
Хотела е хубав- хубави стаи и храна

# 202
  • Мнения: 266

 Много благодаря!
Иначе за да съм полезна и аз с Емералд сме в Иберостар. Нямаме екскурзии заявени с тях и нямаме много впечатления,но сме доволни. Посрещнаха ни българско и рускоговорящ гидове.
Хотела е хубав- хубави стаи и храна
А от хотела предлагат ли екскурзия до Сахара?
За фермата на крокодилите, попитайте на рецепция кога са часовете за хранене и отидете тогава. Иначе ще ги гледате само как се препичат на слънце.

# 203
  • Стара Загора
  • Мнения: 527

 Много благодаря!
Иначе за да съм полезна и аз с Емералд сме в Иберостар. Нямаме екскурзии заявени с тях и нямаме много впечатления,но сме доволни. Посрещнаха ни българско и рускоговорящ гидове.
Хотела е хубав- хубави стаи и храна

Здравейте, в колко часа ви беше полета от София (предполагам сте летели в събота на 10.06.2023) и за колко ви в обявен полета от Джерба на 17.06.2023? Как е времето сега и как е морската вода? Благодаря и приятна почивка!

# 204
  • Мнения: 6 311
За пътуващите на 19 юни получихме информация за полетите, излита от София в 9, от Джерба в 16ч. Първоначално беше обявен час на излитане от Тунис в 8, сега се получи по-добре.

# 205
  • София
  • Мнения: 29 321
О, така е много по-добре. Дано и при нас се запазят тези часове.

# 206
  • Мнения: 266
За пътуващите на 19 юни получихме информация за полетите, излита от София в 9, от Джерба в 16ч. Първоначално беше обявен час на излитане от Тунис в 8, сега се получи по-добре.
Идеални са, ние от София летим в 19ч. вече имаме билети. Отвратително!

# 207
  • София
  • Мнения: 29 321
Pablitka, на коя дата летите?

# 208
  • Мнения: 266
Pablitka, на коя дата летите?
На 17.06

# 209
  • Мнения: 316
Ако някой знае, би ли споделил от София до Емфида Тунис в колко часа са полетите?

Общи условия

Активация на акаунт