Кюретаж и забременяване след това - тема 89

  • 17 165
  • 750
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 075
Супердок взимат голям процент от всеки лекар ,тъй че ако лекаря види,че има негативни коментари и не е доволен,може да се откаже от абонамента си там.
..

# 91
  • София
  • Мнения: 11 813
Даже не исках да го напиша, че можеше да е фатално...

Юни месец когато се наложи моя спешен кюретаж, отне 20 мин да мина изследвания, среща с анестезиолог, кардиолог и да бъда по нощница.. Час по-късно манипулацията беше приключила

# 92
  • Мнения: 1 030
Добро утро. Да ви се похваля имам отговор в гугъл, че ще ме съдят за клевета Grinning Не виждам как и дали е възможно да се случи, освен това виждам леко изкривяване на истината така че... стискайте палци Simple Smile

# 93
  • Мнения: 5 075
За коментара за Шикова ли? Flushed тая жена няма ли си друга работа Confused

# 94
  • Мнения: 1 030
Според мен само заплашва излишно, но аз съм готова да се занимавам със случая. Първо разговорите се записват, второ аз се оперирах след по-малко от 24ч след нейния преглед, след като вече бях с кръв в корема и разкъсвания... Но тази жена еизключително нагла, нямам думи чак Simple Smile

# 95
  • Мнения: 1 206
Това говори много за въпросната лекарка!
Не се плаши! Действай по каналния ред.
За нея ще е по-рисково и по-голяма занимавка да възбужда съдебни процеси.
За твое спокойствие не пречи да се консултираш с адвокат.
Успех! Ние сме на твоя страна!

# 96
  • Варна
  • Мнения: 3 282
Мен това само би ме надъхало да не оставя нещата така. Изключително непрофесионално и нечовешко поведение. То вместо да се скрие в миша дупка, щяло да съди.

# 97
  • Мнения: 1 043
Между другото тя няма право така да ти напише името с такива подробности. Лекарска тайна а у...

# 98
  • Мнения: 1 030
Аз съм меко казано шокирана от развитието на случката.. Чак и заплахи с смс-и... За мен най-логичното е да си малко по-смирен и да се опиташ да тушираш нещата, ама явно егото и е доста по-голямо от това да признае, че не е преценила правилно ситуацията..

# 99
  • София
  • Мнения: 11 813
Ауу сега го четох, виж че и са се обаждали колегите. Имаше една адвокатка известна, която се занимаваше главно с медицинско право, Мария мисля че се казваше, чек да я потърся ( адвокат Мария Петрова потърси в Гугъл)

# 100
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 948
Мария Шаркова не беше ли?

# 101
  • Мнения: 1 030
Те са и се обаждали, защото аз комуникирах с една друга докторка от Майчин дом, за поредното мнение.... И само да вметна, че те продължаваха да твърдят, че нямало нищо и че случаят бил "особен". Това също го имам записано...

# 102
  • Мнения: 1 804
Ама тя какви подробности е описала 😳 Няма такова право... Че и името е изпльоскала. 🤦‍♀️ Направи си скрийншот за всеки случай.

# 103
  • Мнения: 1 030
Направила съм и на смс-ите и на всичко..... Странно, но в смс-те твърди, че все пак е казала, че е грешка, защото първите стойности били много ниски.... Абе жалка история, не знам какво се мъчи да постигне тази жена, но засега дава обратния ефект.

# 104
  • София
  • Мнения: 11 813
То стана интересно там Simple Smile, на твой гръб Няма смисъл, ама след теб има две с 1 звезда, след това веднага с 5 звезди, явно наддаване има хахах

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт