Български филми и сериали - На раздумка за българското кино и телевизия (тема 2)

  • 41 780
  • 515
  •   1
Отговори
# 510
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 482
За мен интересен и гледан на няколко пъти е сериалът,,Шменти капели"(излъчваха по закрития от около 8г.канал тв7) заради хумористичния начин на проследяване на събитията от преди,по време и след 9.09.1944г.Но май никой не го споменава този сериал. А от по-наскоро излъчваните бих изгледала отново,,Порталът".

# 511
  • Мнения: 282
За мен интересен и гледан на няколко пъти е сериалът,,Шменти капели"(излъчваха по закрития от около 8г.канал тв7) заради хумористичния начин на проследяване на събитията от преди,по време и след 9.09.1944г.Но май никой не го споменава този сериал. А от по-наскоро излъчваните бих изгледала отново,,Порталът".
Порталът са го качили май във HBO Max, не е лошо сериал , но и не е кой знае какво . Някой от вас гледал ли е Въздесъщият до колкото си спомням имаше номинация за Оскар за чуждоезичен филм никой не го споменава .

# 512
  • Бургас
  • Мнения: 6 959
Шменни капели наистина беше оригинално написан сериал. Поне за мен. Жалко, че не го купи някоя друга телевизия след фалита на ТВ7.

# 513
  • Мнения: 230
Хора, гледах Никога не е просто секс. Голяма тъпотия. Единственото хубаво нещо там беше Кирил Недков.
Постен сценарий, нелогична история, нескопосана режисура.

# 514
  • Мнения: 269
Като видиш кой е режисьора на филма...

# 515
  • Мнения: 362
Понеже ми стана интересно, кои съвременни български сериали бихте определили като такива, които може да се гледат повече от един път? Grinning
Вина

Общи условия

Активация на акаунт