Пак неподходящия

  • 18 540
  • 902
  •   1
Отговори
# 840
  • София
  • Мнения: 3 480
Е, хубава работа.
Темата ще се обърне в козметична, но сутрин, все пак, би трябвало да си слагате лосиони, кремове и дезодорант.
Това пак са аромати, смесени с аромата на кожата и косите ви и се долавят от околните.
На обяд, все пак се освежавате където работите, предполагам, тогава може да се допълни с парфюм, при това дневен.

# 841
  • Мнения: 2 373
Е, хубава работа.
Темата ще се обърне в козметична, но сутрин, все пак, би трябвало да си слагате лосиони, кремове и дезодорант.
До обяд друго освен аромат на кефе не различавам.

# 842
  • Мнения: 20 521
Е, някои сме запознати повече с парфюмите и парфюмната култура.
И, да, парфюмът трябва да е допълнение / продължение на нечий образ, а не будещ сбръчкване на нос натрапник при разминаване или заставане до някого.
//
По-хубав парфюм от кожата на мъжа когото харесваш няма.

# 843
  • Мнения: 17 129
Тцъ, само феромоните важат.

# 844
  • Мнения: 2 712
Мен не ми е много ясно защо жените се парфюмират още от сутринта за работа. Вечер като са тръгнали за мъже или по социални активности, разбирам - но в офиса, и то омъжени жени... От асансьора още като ме лъхне, особено няколко като се смесят - ужас.
Сигурно ще кажат - за себе си го правя, да си мириша на хубаво. Но носът свиква и след 10 мин. вече не усещаш собствения си парфюм, само околните го усещат.

# 845
  • Мнения: 7 334
А някои се къпят с парфюми. И ако по принцип само с това се къпят, миризмата е олеле мале.

# 846
  • София
  • Мнения: 35 345
До омъжените - какви са тия парфюми, алоууу?!

Крис, днес си много продуктивен откъм семпла мисъл.

# 847
  • Мнения: 405
... и то омъжени жени...
Ти какво намекваш, а..?! Че като сме омъжени и нямаме право да миришем на хубаво ли?! Или че като сме се омъжили и вече сме бити карти, няма смисъл да миришем добре?! Мммм?

Е, край! Адски се обидих!!!
Joy Joy Joy

# 848
  • Мнения: 6 326
Аз работя само с кочове и такива проблеми нямам.
И да, баш драматизация си е на авторката, разбираемо е, че се е впрегнала и не се е получило, ама ако наистина след готиния секс уикенд не са се видели 2 месеца, щото и единия отлагал, и другия, явно както е казал Божинката " ако тя не ти пише, и ти не и пишеш, значи не ви е било писано.. ."

# 849
  • Мнения: X
Права си, и България е малка. Grinning
Това е вярно донякъде.

Навремето не си и помислях да се задомявам с някой от родния си град.
В студентските години е най-добрият момент да си намериш половинката и колкото и да е тривиално, връстниците и тези с разлика 1-3 години, са най-подходящи за дълготраен партньор.

В чужбина има много и разнообразни типажи мъже, от които да избираш. А и са доста по-европейски настроени към брака, равноправието в дома, децата и връзките на тези години 30-35.

Затова още в първия си пост я посъветвах да пробва навън.
Европа е отворена и може за няколко години да се установи и намери мъжа си, с мъже с по-широкоскроен манталитет и по-малко комплекси.

Последна редакция: вт, 07 мар 2023, 15:12 от Анонимен

# 850
  • Мнения: 7 334
Аз си бях казала, че ако не намеря своя си човек до към 30-тата си година, ще ида в Амстердам 😃 Не че много ми хареса като град, ама какви готини мъже ❤

# 851
  • Мнения: 2 712
Е ако не са се парфюмирали с гивенчи-то, ще миришат на лошо, така ли? Нали са се къпали сутринта, мазали са се с лосиони, както казва Ази...
Хайде момите може да искат още една щипка сексапил, белким хванат някой, ама омъжените?
И не разбрах сега, за себе си ли го правите, или за да правите впечатление на околните? И с каква цел е това впечатление?
Аз парфюм в офиса не си слагам - на кого да мириша там?
Ако излизам вечер с жена ми, си слагам, тя ми е казвала кои от моите харесва. Ако излизам някъде с приятели, слагам понякога също, и то не че ми трябва ами колкото да свърша там 1-2 други, които имам и жена ми не харесва.

# 852
  • СИ
  • Мнения: 4 403
...
Затова още в първия си пост я посъветвах да пробва навън. Европа е отворена и може за няколко години да се установи и намери мъжа си, с мъже с по-широкоскроен манталитет и по-малко комплекси.

Може. Но само ако и тя самата е такава.

# 853
  • Мнения: 7 334
Аз пък винаги като излизам, без значение къде отивам и за колко време, си слагам парфюм, но не прекалявам. Не си купувам евтини парфюми, нито пък ми подаряват такива. И тайната ми мисъл не е да свалям мъже.

# 854
  • Мнения: 1 935
Скрит текст:
Може би заради онлайн запознаването или по други причини, просто не става...
Аз това се опитвам да кажа. Излизала съм на не знам колко срещи с мъже от онлайн пространството. Ми не става. Каква тръпка, каква химия. По би ми потръпнало, ако случаен мъж ми остави бележка на бара с час и място на срещата и ми намигне в стил Джеймс Бонд, без да си говорим. Какво да ми тръпне като си чатим онлайн с някого с ясната представа, че ще излезнем на среща, защото и двамата сме си навити донякъде вече - я за секс, я за връзка, я за бебчи. После след първата среща веднага става ясно кой е по-закъсал и другият духва.
Аз спрях да си губя времето със срещи онлайн, когато установих, че това не е за мен, колкото и мои приятелки да ползваха Фейса, Тиндър и т.н. и веднага след това намерих мъжа ми по традиционния начин - общи приятели на маса.

Нищо не разбрах от горните съждения - защо след като излезеш на среща единият да духва защото другия бил по-закъсал? Къде е логиката? А ако те покани някой на среща с който сте се запознали на рождения ден на твоя приятелка, каква е разликата? Или мислиш, че те кани да си побъбрите щото му е скучно?
За да те кани мъж да излезете със сигурност има интимен интерес, та ми се губи връзката какво значение има къде сте се запознали първоначално за последващото развитие на нещата.
Мисля, че съм го описала съвсем ясно. В случаите аз духвах, мъжете изглеждаха закъсали. Може би звучи грубо, но факт. Прекалено прилепчиви, веднага почваха да се цупят след срещата, че не съм вдигнала или че съм заета, мислеха си, че вече сме във връзка, а дори не сме спали заедно. Въобще всичките негативи на една връзка, без позитивите. Флирт - нула. Чатенето пък винаги ми е било скучно. Личен разговор се води на четири очи.
Разликата между запознанство на живо и предварително онлайн общуване и тогава среща е от земята до небето. И да, ако на живо си размените телефоните, то мъжът със сигурност те харесва, защото те е виждал, общувал, здрависал, помирисал, ако щеш (в духа на Nevena). Ние сме социални същества, вербалната и невербалната комуникация са заложени в нас. Не отричам, че има онлайн запознанства, които водят до връзка и брак, но бих казала, че са рядкост, трудни и водят до много подобни на авторката разочарования.

Общи условия

Активация на акаунт