Пак неподходящия

  • 18 526
  • 902
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 18 431
До омъжените - какви са тия парфюми, алоууу?!

Крис, днес си много продуктивен откъм семпла мисъл.
Колегата ми се чуди защо омъжените жени си слагат червило. Joy

# 856
  • Мнения: 6 958
Оле голям смях човече, Крис Joy що се парфюмирали омъжените жени Joy ми да си миришат на хубаво, що? Неее то всичко е с цел да привличаме мъжко внимание Joy да не се шокираш, ама аз всяка сутрин даже се гримирам и си правя прически за работа Scream

# 857
  • София
  • Мнения: 35 336
Мястото ви е до печката, уважаеми.
Там е щастието Heart

# 858
  • Мнения: X
Оле голям смях човече, Крис Joy що се парфюмирали омъжените жени Joy ми да си миришат на хубаво, що? Неее то всичко е с цел да привличаме мъжко внимание Joy да не се шокираш, ама аз всяка сутрин даже се гримирам и си правя прически за работа Scream
Пия си кафето още и прихнах на това изказване. Много шантави схващания, такова нещо е като извадено от аналите на Анадолските левенти..

# 859
  • Мнения: 1 932
Мен не ми е много ясно защо жените се парфюмират още от сутринта за работа. Вечер като са тръгнали за мъже или по социални активности, разбирам - но в офиса, и то омъжени жени...
Скрит текст:
От асансьора още като ме лъхне, особено няколко като се смесят - ужас.
Сигурно ще кажат - за себе си го правя, да си мириша на хубаво. Но носът свиква и след 10 мин. вече не усещаш собствения си парфюм, само околните го усещат.
Може да ходят по мъже не само вечер, а и денем, и то в офиса. Може заради теб да се парфюмират. Замислял ли си се?
Споко, и аз не бих си го помислила, звучи абсурдно.

# 860
  • Мнения: 2 712
Едва ли е заради мен, защото на мен не ми харесва в асансьора на офиса от сутринта като влязат 2-3 жени, всяка с различен парфюм и ме лъхне отрано на тежки аромати.
Такива неща са за вечерно време, според мен.
И не съм питал защо омъжените жени си слагат парфюм, а защо още в офиса отрано сутрин го правят.
И други жени тук ви написаха, че може да си го носят в чантата и да си сложат после.

# 861
  • Мнения: 6 726
Аз работя само с кочове и такива проблеми нямам.
И да, баш драматизация си е на авторката, разбираемо е, че се е впрегнала и не се е получило, ама ако наистина след готиния секс уикенд не са се видели 2 месеца, щото и единия отлагал, и другия, явно както е казал Божинката " ако тя не ти пише, и ти не и пишеш, значи не ви е било писано.. ."

Жената:
- Той не ми пише, и аз няма да му пиша.
Мъжът:
- Тя не ми пише, ще пиша на другата...

# 862
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Едва ли е заради мен, защото на мен не ми харесва в асансьора на офиса от сутринта като влязат 2-3 жени, всяка с различен парфюм и ме лъхне отрано на тежки аромати.
...

Ами защо се буташ в асансьора? Служебния асансьор почти не го ползвам. По стълбите и без да бързам.

# 863
  • Мнения: 1 932
chris78, това беше ирония, не едва ли заради теб, а изобщо не.
Ако проблемът беше в асансьорното задушаване, нямаше да наблегнеш, че са омъжени. Сега пак повтаряш омъжените, та омъжените.
Ако са неомъжени и се изкъпят в парфюм нещо по-различно ли се случва?

# 864
  • Мнения: 6 958
Е как, тогава мъжкия му мозък ще намери обяснение - тя е неомъжена и се парфюмирала щото се надява някой да натисне стопа на асансьора

# 865
  • Мнения: 30 277
Доживях някой да се чуди защо жените се парфюмират...

Мястото ви е до печката, уважаеми.
Там е щастието Heart

МноО ясно!!!

Ще ми се парфюмират сутрин, аааа......с надеждата някой да натисне стопа на асансьора....(хахаххахахахха) при това омъжени!!! Не ги е срам!!!

# 866
  • София
  • Мнения: 35 336
Омъжена жена сложила парфюм - нищо не мож я спря тя да натисне копчето!
Та, внимавайте, господа Mr. Green

# 867
  • Мнения: 30 277
Той Крис78 затова влиза с колежките в асансьора, надявайки се някоя да натисне Стопа.

# 868
  • Мнения: X
Омъжена жена сложила парфюм - нищо не мож я спря тя да натисне копчето!
Та, внимавайте, господа Mr. Green

То пък защото омъжените си мрат да ги забелязват други мъже..
Жалка работа.
 
Самият факт, че се забелязва кои колежки и какво носят е доста показателно.

# 869
  • Мнения: 30 277
Той човекът се възмущава от поведението им!!! Че и от това на всички (нас). Парфюмирани и гримирани ще ми ходите на работа!!! Само, ако сте моми и си търсите мъж!

Общи условия

Активация на акаунт