Баба Марта бързала, на всички от 'Искам бебе' мартенички вързала. /тема 37/

  • 19 714
  • 390
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 131
Момичета, станало е объркване. 😁 хубаво, но все пак объркване. Не съм родила втори път. Simple Smile
Честито на всички за хубавите новини❤️
Ели, пожелавам ти чудо, заслужаваш го, миличка 🤗 както и всички, които мечтаят за своето 💕

# 376
  • Мнения: 2 137
А така 😀 Хубаво объркване е станало. Peoney, пожелавам ти да стане реалност, ако го искате 🍀😘

Ели, може да стане всичко, нищо не се знае. 🍀 При всички положения ви пожелавам много късмет и успех!

Азалия, честито розово! 🌷 Прекрасни новини и нататък ти пожелавам!

На всички момичета честитя празника и желая здраве, щастие и много любов!

# 377
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 690
Да разбутам малко старата темичка 🥰

Разписвам се с едно хубаво сакче в 5+3, което гледахме на УЗ вчера. След двете неуспешни миналата година (КЯ и БХ) сега съм оптимистична. Живот и здраве и другия месец ще дам ъпдейт и със сърчице.

# 378
  • Мнения: 440
АА, страхотно! Много се радвам за теб! Ти винаги си ми отговаряла и помагала  в темата за тромбофилията и стискам палци 😊😊😊

# 379
  • Мнения: 2 137
АА, много се радвам! Каква прекрасна новина! Лека бременност и успешен финал! 🍀

# 380
  • Мнения: 1 146
Честито, АА! Спокойна бременност да имаш!

# 381
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 093
АА ,честито ❤️
Не знам колко от вас следят и темата за бебеправене,но аз приключих(там писах след
 неуспехът)...Важното е,че имам две прекрасни деца и от тук нататък вярвам че ни чакат още безкрай радости.

# 382
  • Мнения: 2 275
Хайде, АА честито! ♥ Нека всичко върви наред до финал! Ако ни си лъжа очакваш януарче ❤

# 383
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 690
Да, по УЗ излиза 19.1.2025 термин. Благодаря, момичета! Дай боже и други мацки да се разпишат скоро тук, най вече Одри и Алисън, за които знам че правят опити.

# 384
  • Мнения: 3 210
AA честито, да стои здраво до тогава! 🍀  Ние сме на принципа ако е писано, нямам много време покрай детето да мисля за бебе, на моменти даже си викам “само бебе ми липсва” …. Готвим го за градина, имаме проблем с махането на памперса, може би ще трябва да започне да посещава и логопед, таа не ми е много бебешко точни в момента, но каквото такова. Поне ти се включи тук, другите с положителни тестове от бебеправещата тема не идват вече

# 385
  • Мнения: 1 007
Честито АА! Много се радвам и ти желая една много лека бременност!♥️♥️♥️

# 386
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 093
Алисън, всичко ще е наред.И моят отказва да свали памперса,ама идва лято и ще я видим тази работа...

# 387
  • Мнения: 2 524
Честито АА! Стискам палци за големи розови бузки през януари! Flowers Four Leaf Clover

Ели, съжалявам. Направи всичко възможно. Heart Чакат ви само усмихнати дни!

И на мен много ми се иска, но мъжът ми не.

# 388
  • Мнения: 2 666
Аз чат-пат хвърлям по едно око на бебеправещите.За АА видях скоро и много се радвам❤️ Ели, съжалявам за неуспеха ви.Нека са ти живи и здрави двамата юнаци 🍀🩵

Аз на този етап изобщо не мисля за второ, но ако реши онзи от горе пак да ме изненада ще е добре дошло, ама нека не е близките няколко години, че това раждане ме травмира 😀

# 389
  • Мнения: 2 275
Аз пък имах прекрасна бременност и раждане! Детето също е благословение. Общо взето преживяванията бяха незаменими и с ММ по едно време се шегувахме че може да пробваме за едно в началото на годината и едно в края, но все пак разума надделява 😂

Общи условия

Активация на акаунт