Само след някой час Европа ще почва от БУРГАС

  • 15 211
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 462
Гледах скоро ботички с мекичко отвътре в центъра до тоалетните дето сега подменят плочките. Бяха много сладки и мекички, имаше различни цветове, а и цената беше около 20 лева. Поздрави на всички!  bouquet  bouquet  bouquet

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 6 522
Ксения ,мерси!

Дафодил, в Пикадили и Метро може да има това,което търсиш .

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Май в крайна сметка ще взема наистина едни от Пикадили.
Да не ви занимавам повече с моите ботуши, мерси на всички  Grinning

# 63
  • Мнения: 1 111
ЧНГ и от мен,с Laughing малко закъснение!
 
http://snimka.bg/album.php?album_id=85743&view=1&photo=1

Момичето в средата не се ли казва Деси или аз откачам нещо??????? И ако някой знае как се пише тука във форума моля да ми каже
  Споко, не откачаш, Деси е, ако искаш мога да ти пусна тел.- а и на лични. Simple Smile

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Май в крайна сметка ще взема наистина едни от Пикадили.
Да не ви занимавам повече с моите ботуши, мерси на всички  Grinning
в Пикадили наистина има симпатични, но пък цените са .....  Whistling за Бенетон говоря, пък и са едни такива от плат Tired

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 306
А, Бенетон ще ги подминем  Laughing, но имаше едни сини и кафеви по около 26, с някаква звездичка...

# 66
  • Мнения: 5 713
Имаше и едни оранжеви ботуши с цветчета там, до коляното, с мъх отвътре, много ми харесаха. Бяха около 30лв. Май на HOT. Номерата почваха от 26.

# 67
  • UK
  • Мнения: 1 351
 megata да Деси се казва но не знам как се пише тук... каза ми са збирката но не запомних...

# 68
  • Мнения: 595
аз да ви кажа че да не луднете съвсем - не пише само чете затова не я знаете Laughing

# 69
  • Мнения: 48
Привет на всички и добре дошла на cica  welcome. Дано да ти е забавно при нас.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Честита Нова година, момичета!

Пожелавам Ви дните, през които те били усмихнати миналата година, да са двойно повече през тази;
да сбъднете още няколко от своите мечти;
да имате много мигове, изпълнени с нежност и топлина заедно с любимите ти хора.
И най-много Ви пожелавам любов!

# 71
  • Мнения: 1 111
  Момичета, пуснала съм си темичка в Красива мама, ако някоя може да помогне Hug

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 302
ЧЕСТИТА НОВА 2007 ГОДИНА
С пожелание за здраве, късмет, дълголетие.

# 73
  • Мнения: 127
Здравейте на вси4ки , Soleada благодаря ти за посрещането , да ще ми бъде много приятно да си пиша с вас  Hug

# 74
  • Мнения: 462
Здравейте момичета! Много ми се иска да ходя танци (народни и тн), на аеробика или на нещо подобно за повдигане на токуса и за сваляне на някой друг излишен килограм. Но не искам да е фитнес.  Ще се радвам ако някой от вас ходи на нещо подобно и го сподели. Аз незнам и къде да проверя, живея до стария свободен. Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт