Безжична вертикална прахосмукачка - 2

  • 32 439
  • 314
  •   1
Отговори
# 195
  • София/Перник
  • Мнения: 986
Нашата е стар модел на Бош, за животни версията Animal pro... (от първите излезли тук на пазара) и стои непрекъснато включена. Тя се зарежда и спира да потребява ток, когато капацитета на батерията е достигнал 100%.
Сега се замислих, че таз машинка вече служи 5 години. Два пъти ходи на ремонт за по седмица, но беше в гаранцията си. 1ви път смениха филтъра, 2ри път смениха горната част на дръжката с управлението.

# 196
  • Мнения: 293
Здравейте, някой има ли опит с този модел?

# 197
  • Мнения: 2 369
Здравейте. Имам робот и кабелна прахосмукачка за основно почистване. Трябва ми някаква много бюджетна безжична прахосмукачка за бързо почистване на трохи след хранене и инцидентно паднали боклучета.
Тази дали ще ми свърши работа
https://eltromax.com/product/torrnado-twist-bezkabelna-ultra-mos … oli7AjTKGZBPYAuBp
Приемам и други предложения.
Благодаря.

# 198
  • Мнения: 2 593
Не знам дали ще свърши работа, но имаме едно АЕГ, което уж е читаво, а някои "по-тежки" боклучки не може да ги дръпне. С трохите се справя, но примерно засъхнала кал от обувки пред вратата иска минаване няколко пъти, мъниста от гривната на дъщеря ми пък изобщо не успява са изсмуче.  Ще я сменям скоро и може би ще заложа на Дайсън или Шарк. Тези, които ги ползват, може ли да споделите дали се справят с такива по-тежки боклучки, които не представляват никакъв проблем за "обикновена" прахосмукачка?

# 199
  • Мнения: 1 173
Нашият Dyson не винаги се справя, може да ги засмуче, но ги изпуска, друг път пък хептен не може (особено, ако са по-обемни).

Та, по-евтините прахосмукачки хептен се съмнявам да се справят.

# 200
  • София
  • Мнения: 11 779
Ние сме с Бош седма серия, ми засмуква си бая силно, рядко нещо да не успее да събере, горе долу колкото нормалната прахосмукачка се справя, но е малко тежичък.

# 201
  • София
  • Мнения: 646
Моля за мнение, търся лека и мощна безкабелна прахосмукачка. За апартамент с котка, около 70 кв.м. Нямам нужда от много аксесоари, само за чистене на дивана от космите на котката.
Избрала съм няколко модела в Амазон:.
https://www.amazon.es/gp/aw/d/B0CHWL7B11/ref=ox_sc_act_image_2?s … T7YVPFBWXBL&psc=1
https://www.amazon.es/LEVOIT-LSV-VF401-AEU-Aspiradoras-Escoba-Negro/dp/B0BK8LZZGY/ref=mp_s_a_1_8?crid=HQH8QJUSM05J&keywords=levoit+aspiradora+sin+cable&qid=1706441686&sprefix=%2Caps%2C131&sr=8-8

https://www.amazon.es/gp/aw/d/B09C6J3Z9F/ref=ox_sc_saved_image_1 … T7YVPFBWXBL&psc=1
https://www.amazon.es/AK10-Pet-Aspiradoras-Inteligente-Desmontab … WFyY2hfYXRm&psc=1

Някой с опит? Какаво препоръчвате? Иначе има много китайски с много препоръки в Амазон, но не смея много. Някой от тях за по-изгодно в испанския, затова пускам от там линкове. Ще сравня с немския преди да взема.
Благодаря 😊

# 202
  • Мнения: 14
Здравейте! Много се чудя на тази прахосмукачка.. Някой може ли да ми даде отзив?

# 203
  • Мнения: 8
тези две красавици са с точки от ОМВ.Аз си взех първата,стори ми се много изгодна промоцията,но не съм я отваряла,защото ще е подарък за систър.

Купих и аз същата. Много съм доволна. Мощността наистина е добра и батерията издържа много, четката е маневрена, лесна е за ползване.
 Толкова време се чудих, дали да взема безкабелна, защото имаме робот..и друга перяща..и друга по-лека обикновена. Обааааче няма такъв кеф да е безкабелна.

А включени приставки има ли към нея, понеже на картинката не са изобразили нищо освен прахосмукачката? Благодаря!

# 204
  • София
  • Мнения: 72
Има малка турбо четка, накрайник за прах, гъвкав накрайник като маркуч, и още един твърд удължител за труднодостъпни места.

Последна редакция: вт, 30 яну 2024, 08:57 от derta

# 205
  • Варна
  • Мнения: 34
Здравейте, търся си безкабелна прахосмукачка и съм се спряла на тази
https://www.bosch-home.bg/bg/mkt-product/vacuum-cleaners/recharg … mited-7/BCS712XXL

Много й се чудя, защото ме изкушава и Rowenta 15.60.

Бихте ли споделили отзиви за двата модела-мощност, тежест.... Благодаря предварително за отговорите! Хубав следобед Ви пожелавам!

# 206
  • Мнения: 770
Здравейте, търся си безкабелна прахосмукачка и съм се спряла на тази
https://www.bosch-home.bg/bg/mkt-product/vacuum-cleaners/recharg … mited-7/BCS712XXL

Много й се чудя, защото ме изкушава и Rowenta 15.60.

Бихте ли споделили отзиви за двата модела-мощност, тежест.... Благодаря предварително за отговорите! Хубав следобед Ви пожелавам!
Здрасти, аз съм с ровента 15.60 от два месеца. Общата ми оценка е положителна и съм доволна от покупката. Има някои дребни забележки, но за мен не са проблем.
Като начало да кажа, че ползвам прахосмукачката в апартамент 80 квадрата с ламинат и плочки, има и един килим. Домашни любимци нямам, но имам две малки деца, които постоянно ръсят нещо по земята и точно затова с тази прахосмукачка "се родих". Като я вдигнеш си тежи определено, но с нея чистя толкова бързо, че това се оказва, че не ми е проблем. Със старата се уморявах в пъти повече докато изчистя. Батерията издържа дълго,  тъй като за ламината и плочките не ползвам максимална мощност. Има ауто режим, който ми е идеален и сам сменява мощността като стигна до килима. Зарежда се задоволително бързо. Мокрото почистване също е много добре. Има страшно много приставки за всякакви повърхности. На мен ми стана любима тази с маркуча (събира идеално прах) и тези за тапицерия. Голямата за тапицерия почиства и матрака и трябва да ви кажа, че виждам фина прах в контейнера като го мина с нея (на турбо мощност). Супер лесна е за почистване. Всичко се мие на мивката. Друго не се сещам какво да споделя, но ако имате някакви конкретни въпроси може да ми пишете. Успех!

# 207
  • Варна
  • Мнения: 34
Много благодаря за отговора! Аз също съм само с 1 килим, без домашни любимци, но с 2 малки внучета. Преди имах безкабелна Бош 2ра серия и въпреки, че беше слабичка, ми вършеше работа. Затова сега пак ми се иска безкабелна. Не ми се дават пари за Дайсън, затова реших, че трябва да е някоя от тези двете. И така... от няколко дена се чудя и умувам коя да е.

# 208
  • Мнения: 39
Много благодаря за отговора! Аз също съм само с 1 килим, без домашни любимци, но с 2 малки внучета. Преди имах безкабелна Бош 2ра серия и въпреки, че беше слабичка, ми вършеше работа. Затова сега пак ми се иска безкабелна. Не ми се дават пари за Дайсън, затова реших, че трябва да е някоя от тези двете. И така... от няколко дена се чудя и умувам коя да е.
Очакваме да споделите впечатления, ако се спрете на Bosh. Simple Smile

# 209
  • Мнения: 378
Здравейте, в процес на закупуване на вертикална прахосмукачка съм и се бях насочила към Роборок H7, но навсякъде са изчерпани. И започвам да се замислям за алтернативни варианти, двоумя се между Бош и Дайсън. Бюджетът ми е около 700лв, но може и до 1000 ако е нещо уау. Моля ви дайте препоръка за определена марка, модел. Иска ми се да е лека, мощна и батерията да е прилична. Апартаментът ни е 100 квадрата, но имаме робот, който чисти ежедневно и няма да вижда много зор вертикалната. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт