Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 16

  • 23 577
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 852

Еййй....съкратиха ни значи терзанията, а ни удължиха агонията....




Колко ли сценария ще се напишат за три месеца? Гюнгер седнал да плаши гаргите, че напуска....а дано де!
Цитат
Много лошо, ако махнат Гюнтер заради прищевките на Онур, чиято глава не го слуша особено.
Не ни очаква нищо хубаво, язък. 
Еви, ти знаеш повече от кухнята в тези среди, дано интуицията ми изневерява Stuck Out Tongue Winking Eye
Да си призная, тези дни си върнах по диагонал почти целия сезон....и да ви кажа честно пак ми беше интересно, като че ли гледах нов филм! Та то си бяха в кюпа и двамата почти от начало, само че докато изгладят ръбовете, трябваше да се навикат, да си покажат кой по-инат и да преживеят трагедия, за да се слеят в едно.
Не искам да вярвам, че финалът ще свърши с Пело - там, днес всичко трябва да приключи!!!
Но пък започва ерата на Тарък..., който надявам се само да съпътства втория им брак!
Цитат
  Все забравям да питам какво се случи с едни сакове с пари? Последно Фуат им носи в гората, май и Ферит като заминаваше имаше някакъв сак с пари. Та къде е парата?
И някой за разнообразие няма ли да отиде на работа, бе?
Саффетови в кой бизнес са и това съм пропуснала.     
Ела1 и аз се питам това, но се сещам, че гледаме турско дизи, та подминавам Grinning


А довечера ще видим и премиерата на рекламата на Мерт, с оня секси приглушен глас, който те кара да се нахвърлиш на тази напитка от лайм Joy

# 706
  • Мнения: 362
Не мога да си представя че има режисьор, който дава повече екранно време не на главната героиня а на Пелю. Ще ме извините но даже да има гръмнат на финал, нека нашите ги спасят с едно бебе и много въпросителни за нас цяло лято. Не ми се мисли щом Търо е на летището, какво предстои да не е едната от яд бременна да се жени, другия от заповед казана от Дядо си и после цял втори сезон драми. Дано ни очаква хубав развой, както израстването на Есме така нека и други персонажи ги доразвият. За бременност освен от спойлерите всичките знаци и този така искан внук мисля че ще е за финал. Щом съкращават с една серия явно каквото ще става ще е в Антеп, знае ли човек пръстена може да е за Сейран.

Последна редакция: пт, 02 юни 2023, 12:34 от kotkata362

# 707
  • Мнения: 1 314
Да ни е честит Ферит Корхан, все толкова колоритен и оригинален! Рамо вдъхна такъв живот на този симпатяга, че направо се сля с него. Аз друг актьор не си представям в тази роля.

Любима Феритова реплика- Докато Ферит Корхан не каже, че е свършило, значи не е свършило!
Разбира се и емблематичното- Океййй

# 708
  • Мнения: 33 436
Ох, сега пък и сезона съкратиха😂
Направо 😂😂😂
Ще скубеме коси ние цяло лято, ама айде 🙄

В тая връзка..

Задава ли се нещо интересно, което да гледаме в това време+

# 709
  • Мнения: 9 776
Лятото ще направя флуид с гифове за любими реплики от серия на Феро бях започнала такова нещо относно друго дизи но този път ще мисля други размери
Кекса се пече в нас няма да успея за новия епизод но съм започнала 3 видеа и  ще ги сервирам скоро поне едно..

Последна редакция: пт, 02 юни 2023, 12:53 от x BlackRose x

# 710
  • Мнения: 362
Айдааа сега от турски източник по спойлер Сейран не била бременна, пръстена значи може и за статива Пелин да е, то не че актрисата е виновна играе си ролята ама сценария куца главната героиня с по малко екранно време.

# 711
  • Мнения: 1 846
А спойлера за пръстена изобщо достоверен ли е?

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 852
Те тук за седмици сменят сюжетна линия, какво остава за три месеца....Но ако се вярва на г-жа Гюлсерен, че всичко е започнало от Антеп, ще трябва да спазят първоизточника, та дори и психолог да вкарат, за да започне новата история....Само че....стигне ли се до психолог - нещата май ще загрубеят.....дано ни хареса края, че "гризенето на нокти" цяло лято хич не ми харесва Joy
Скрит текст:
  Един от спойлерите, че Сейран ще откаже предложението на Ферит и ще се ожени за Тарък, който ще я изнасили, а тя ще му роди дъщеря - вече не съществува! Сега се говори за скок от две години ... Твърди се, че това е арабски източник, който никога не е грешал в своите подсказки....
Ами... не ми харесва Angry  Достатъчни са трите месеца, за да се напаснат нещата, а и траурът да отшуми /ако може някога да прежалиш дете Disappointed Relieved 


Кязъм ага ще трябва да поработи на пазара Joy много му е шавлива стоката.


Ха, дано не се налага повече да и гледаме умрялата физиономия! Scream

Цитат
А спойлера за пръстена изобщо достоверен ли е?       

Кой да ти каже?...До другия петък, кой знае колко измишльотини ще плъзнат...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 713
  • Мнения: 9 776
https://twitter.com/anqelsmaqq/status/1664563277773303811?s=19

Това не е мое но песента и Ферит
Какъв катарзис а? 😭💓

# 714
  • Мнения: 362
Какви ли ще са ни тези промени, някой от вас как смята дали по рано няма да ни дадат Антеп в днешният епизод или поне да видим накъде ще се развие финала

# 715
  • Мнения: 33 436
Сигурно ще свърши с Ферит на летището епизода.

Аз съм се подготвила за гаден финал на сезона 😂

# 716
  • Мнения: 1 844
ще се стреля,сигурна съм
непрекъснато размахват оръжия
Пресполагам,че Търо ненавижда Ферит не само,заради несбъднати мераци със Сейран,а и затова,че тя предпочита него.
Същото като при дядо му и лелята
Ако пък знае и историята на тримата нафталини,както хубаво ги нарекохте,настървението му няма да има край

# 717
  • Мнения: 22 261
Сет



От два дни издирват Афра, никой не я е виждал Blush



Heart Eyes

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 852
Направо изтръпнах, докато разбера, че е Ифакат...Imp
Скрит текст:

Аййй Joy и без оня с чалмата и зурната...Страхотна илюстрация! Hands Clap



Говори се, че и Юсуф заминал за Антеп....Той пък какви ще ги дири там?

# 719
  • Мнения: 4 744
Троянски кон уж ще го играе Юсуф.

Има и клипче от Антеп - най-сетне ги открили 😂 къде снимат

Общи условия

Активация на акаунт