Кралски работи и клюки - юни 2023

  • 93 131
  • 1 267
  •   1
Отговори
# 1 185
  • София
  • Мнения: 10 078
Искам да видя Максима в роклята на Мария-Тереза

Много хубава рокля, себе си искам да видя Simple Smile и може и Максима.
За лятото изглежда чудесна.

Катедралата в Честър наистина е много хубава. Само снимките са филтрирани/подсилени цветове и не ми харесват. Естествените са по-хубави, според мен.

Ще бъде интересно събитие, очаквам голяма кралска посещаемост, и много гости.

# 1 186
  • Мнения: 4 235
Принцесата на Уелс пристига, за да открие официално Young V&A (преди известен като V&A Museum of Childhood) в Лондон.



# 1 187
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 122
Сладурана

# 1 188
  • Мнения: 7 298
На Катрин роклята е в много хубав, нежно розов цвят.

Максима не ми харесва с това недоразумение на главата й. Тоалетът е нелеп в контекста на събитието, което посещава.

Аутфита на Мери ми харесва, сакото с полата са добра комбинация, а и самата пола е красива.

# 1 189
  • Мнения: 648
Софи вчера е имала два ангажимента, един в Есекс в служба за защита на животните и прием в Бъкингамския дворец за The king’s award for enterprise.


Много хубава Софи, харесват ми и двата тоалета.
Принцесата на Уелс е чудесна, усмихната, свежа, красива и много лъчезарна. Има най-разкошната коса от всички роялки. Тоалета е носила и преди, 2021г на Уимбълдън.

# 1 190
  • София
  • Мнения: 3 183
Тази жена е уникална - винаги, на всяко място е подходящо облечена, усмихната, изпълняваща задълженията си отговорно и елегантно.
А косата, ах косата... чудесна.





# 1 191
  • Мнения: 8 496
Наистина има разкошна коса Катрин - гъста, жива, лъскава, коса-мечта! А днешните къдрички са много сладки, много я харесвам с чуплива коса. Много е хубава и роклята в нежно розово.







На Софи роклята на черни точки и розички много ми харесва, красива рокля. И на двете си появи вчера изглежда много добре.

# 1 192
  • Мнения: X
Уаууу, страхотна Кейт и днес. 😍 Много се радвам да видя тази рокля отново, много е нежна. Много, много ми харесва целият тоалет днес.




Много хубава снимка, личи си колко много обича децата.

Последна редакция: ср, 28 юни 2023, 14:20 от Анонимен

# 1 193
  • Мнения: 718
Доста зачестиха ангажиментите на Уелската принцеса напоследък.

# 1 194
  • Мнения: X
Те като цяло всички имат доста ангажименти последните два месеца. Но няма лошо, хубаво е да ги виждаме по-често.
Следващата седмица на 5 юли са в Уелс с краля и кралицата на служба в  St Giles' Cathedral, Edinburgh.
След това предполагам ще я видим на Уимбълдън.
Надявам се на есен Кейт и Уилям да отидат на някоя далечна обиколка. Предполагам, че ще е свързано с наградите в Сингапур, но се говореше и за посещение в Австралия, ще видим.

# 1 195
  • Мнения: 6 928
Кейт е със страхотна рокля!

# 1 196
  • Мнения: 8 496
Принцесата на децата






# 1 197
  • София
  • Мнения: 14 380
Йорданското и испанското семейство демонстрират близост, така че хипотезата може и да не е съвсем безпочвена.  В исляма няма забрана за мъжа са се ожени за друговерка.

# 1 198
  • Мнения: 9 482
Забрана няма, но децата трябва да са мюсюлмани. Тук може да е препъни камъкът.

# 1 199
  • Мнения: 10 497
Йорданското и испанското семейство демонстрират близост, така че хипотезата може и да не е съвсем безпочвена.  В исляма няма забрана за мъжа са се ожени за друговерка..
Но друговерката задължително приема исляма ако иска да се омъжи за мюсюлманин.

Общи условия

Активация на акаунт