Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета. Нека да е лято (Тема 30)

  • 244 387
  • 2 164
  •   1
Отговори
# 2 100
  • Мнения: 2 476
Иди в темата за грима и там ще я видиш частично Simple Smile

# 2 101
  • Мнения: 3 914
Чудни подаръци Све!
Още още такива мигове ти желая!

Аз вчера се сдобих с бижута комбинация от бял порцелан и злато.


И разбира се веднага се накиприх. Добавих тъмносини точки Simple Smile

# 2 102
  • При децата ми
  • Мнения: 6 197
Иди в темата за грима и там ще я видиш частично Simple Smile

Видях я там вече. Simple Smile

# 2 103
  • Мнения: 23 480
Marieta, прекрасна, мой стил жена си.

Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 17:06 от ДХ3

# 2 104
  • София
  • Мнения: 9 634
Благодаря на всички, взели отношение по темата за моята кандидат актриса! Много мило! Благодаря за подкрепата! Тя твърдо е решила да опита догодина отново в НАТФИЗ.


Честито на празнуващите!
Ние днес празнуваме 24г от сватбата с моя мъж! Simple Smile

Завърнах се в офиса след 3м отсъствие. Днес така. За боядисване съм

Показвам и новото ми маникюрче, направено последният ден на морето:)

Последна редакция: вт, 12 сеп 2023, 12:32 от kopche

# 2 105
  • Мнения: 23 480
Копче, да сте щастливи и дълго заедно!🌹
Супер нокти, жалко, че лятото излита вече Sad

# 2 106
  • Мнения: 8 292
Копче, посърнала ми изглеждаш... Някак съм свикнала да си с усмивка и да грееш. Всичко ще се нареди!
Хайде честита ви годишнина и довечера да си слънчице Sunglasses

# 2 107
  • При децата ми
  • Мнения: 6 197
Копче, хубав маникюр! Simple Smile
Честита годишнина! Да сте здрави и дълги години заедно! Flowers Four Leaf Clover

Уауу, три месеца на морето! Работиш там или почиваш? Blush
ДХ3, този път те видях! Simple Smile

# 2 108
  • Русе
  • Мнения: 1 902
Благодаря, момичета!
Копче, да сте живи и здрави!
pep_si, аз съм ходила веднъж миналата година и ми беше харесало. Смятах да ходя пак и съпруга ми решил да ми вземе ваучер. Бях писала в темата преди година за флотацията, затова ти копнах да видиш.
     "Да ви споделя в събота ходих на една процедура - флотация, терапия за безтегловно плаване в хай-тек капсула в пълна тишина и тъмнина, за релакс на тялото и съзнанието. Хареса ми изживяването, тялото ми се чувстваше чудесно. Не бих казала, че напълно съм си изключа съзнанието, но времето от един час ми мина доста бързо, така че явно съм успяла и да се отпусна на моменти и да не мисля за нищо. Водата е наситена с магнезиев сулфат, солите насищат тялото с минерали и правят кожата и косата някак по-нежни и меки."

# 2 109
  • Мнения: 3 914
Успешен Офисен Сезон, Копче!
Щом е решило детето… ще го подкрепим!

# 2 110
  • Мнения: 29 299
Копче, добре дошла отново на тръстиката! Simple Smile
Днес съм софиянка, изпращам отрочето за Андалусия. Не успя да събере всичко, та ще платим свръх багаж! Wink
Момичета, нали ви писах за един колаген от Турция, оказа се че съм много дъволна. Октомври имам ходене на Бузджа ада, смятам да си купя пак! Кожата светва, курсът е за 14 дни!


Последна редакция: вт, 12 сеп 2023, 09:56 от mimi.7299

# 2 111
  • София
  • Мнения: 9 634
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания! Hug

Пенева, аз писах за моите здравословни проблеми тук. Според мен изкарах корона вирус и още подксшлям и чистя остатъци от бронхита и лекувам щитовидна жлеза-. Свалих 3 кг за 3 седмици ударно. 23дни всеки ден температура веднъж дневно до 38,2-38,3.  Завишени туморни маркери излязоха… поболедувах си това лято. Worried Най-видимо е на лицето ми…

Иначе, 4-та поредна година бяхме хоум офис с мъжа ми и сина ми на морето. Харесахме си тази схема с работа от морето през лятото там.  Не съм спирала да бъда на тръстиката, Мими! Simple Smile Нося си работата навсякъде с мен. Wink

Дх3, за мен лятото продължава! Подготвила съм се за предстоящото пътуване! Отивам на топло! Заминаваме за Щатите. Слънчева Калифорния! Заминаваме, всъщност още утре след работа! Пътуването ще е дълго. Летим до Барселона . 2 нощувки имаме там и от там летим за Лисабон. Ще летим отново с португалците до Сан Франциско. Simple Smile

Последна редакция: вт, 12 сеп 2023, 15:37 от kopche

# 2 112
  • Мнения: 23 480
Копче, все така да сте и лек път ви желая.Ще чакаме включване от Калофорния.🥰

# 2 113
  • Мнения: 8 292
Копче, бързо дооздравяване! И прекрасно да си изкарате Relaxed

# 2 114
  • Мнения: 29 299
Ех, Копче, забравих, честита годишнина, здрави и влюбени бъдете! 💜 А, тръстиката си е тръстика, демек офисът с шефове на главата!😷
Весело в Калифорния и да си здрава ей. Това лято се скапахме нещо двете, но няма да се даваме! Hug

Общи условия

Активация на акаунт