Къде в София - тема 5

  • 33 890
  • 513
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 10 759
Декатлон?

# 106
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 460
Или Джъмбо.

# 107
  • София
  • Мнения: 4 556
Здравейте , къде в София има мебели( дивани, холни секции , спални комплекти) освен Виденов ?
Има Явор в Ринг мола. Имат доста изложени мебели на място.

# 108
  • София
  • Мнения: 634
Дайте някой читав часовникар за смяна на батерия на Tissot. В Джулиани искат 100 лева, арменецът на Графа не иска да се занимава с този модел - T touch.
В Скай сити

# 109
  • софия
  • Мнения: 26 043
Откъде в Младост (някъде около Била или Хит) мога да купя сръбски кори?

# 110
  • София
  • Мнения: 14 954
Откъде в Младост (някъде около Била или Хит) мога да купя сръбски кори?
Младост 3 върши ли ти работа? В млекарници Наслада продават сръбски кори. https://www.nasladabg.com/menus

# 111
  • софия
  • Мнения: 26 043
Знам ли. За мен този район е непознат. Отивам да гледам на картата.

Доп. Не. Младост 1 и 2 ще ходя.

# 112
  • София
  • Мнения: 16 260
В самата Била Младост би трябвало да има сръбски кори.
В Кауфланд  също. На пазара в Младост 1, до входа на метрото  има разни магазини От мандрата, От върха - там съм виждала.
И турски магазин има на пазара, но корите там са турски.

# 113
  • Мнения: 1 140
Към какъв магазин да се насоча - търся от тези малките прозрачни пликчета, в които се слагат малки бижута (обици, пръстени)

# 114
  • София
  • Мнения: 14 954
Към какъв магазин да се насоча - търся от тези малките прозрачни пликчета, в които се слагат малки бижута (обици, пръстени)
В ЕмАрт - при Халите и НДК https://www.emart.bg/celofanovi-plikcheta-za-opakovane

# 115
  • Мнения: 10 759
По времето на мартениците съм вземала целуфанени пликчета от една кинкалерия на Теодосий Търновски, страната откъм Свети Наум. В едно гаражче, първото от ляво се пада. Имаше обедна почивка от 12-15 или нещо подобно.

# 116
  • Мнения: 7 346
Всякакви прозрачни пликчета различни размери има и в магазина на Симеон и Димитър Петков ( магазин с няколко стъпала-за изкуствени цветя, опаковки за подаръци).

Последна редакция: пт, 25 авг 2023, 08:20 от denyil

# 117
  • Мнения: 2 187
Къде има магазин Липненски?
Нещо изчезнаха.

# 118
  • Мнения: 10 759
Къде има магазин Липненски?
Нещо изчезнаха.

Преди години съм виждала около трамвайната спирка на Дондиков след Васил Левски посока моста Чавдар. Не знам дали съществува още, отдавна съм виждала рекламата му.

# 119
  • София
  • Мнения: 5 344
Къде има магазин Липненски?
Нещо изчезнаха.
През май тази година все още беше там, към момента не знам.
Централна гара, спирката на 85 / 285 посока Хаджи Димитър, 77 към Западен парк. Точно зад самата спирка.

Общи условия

Активация на акаунт