ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 113

  • 35 028
  • 751
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 25 927
Вървенето помага при мен. Стяга крака, вдига тонуса...ако седя цял ден ще заприличам на медуза.
За сваляне на килограми не помага особено.

# 676
  • Мнения: 10 035
Без движение е ужас.

# 677
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 580
Хайде да се включа и аз в темата.
Правя фаст-18 часа, не броя калории, но не смесвам храни.Ям си първо чери доматите и после останалото.Работя от март месец в две аптеки, следвам любимата си програма "Тренирам умно, но ям неразумно" и изглеждам така.
Пускам снимки от фб профила ми, да ме извиняват тези, които са ми в листата!
Ставам в 04.00 часа всяка сутрин и тренирам, дали у нас, дали в зала, но тренирам.

# 678
  • Мнения: 10 035
Невероятна си, Сиска! За пореден път го казвам! И младеееш на всичкото отгоре!
Прекрасна!
А в колко лягаш? В 9?
Да взема и аз да пробвам. Вечер съм нефункционална, но сутрин съм свежа краставица.

# 679
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 580
Дез, след 22 часа, защото някои от аптеките работят до 21 часа.Казах, че личния ми живот е като след ураган и това вероятно допринася.Благодаря ти, ама и ти разтуптяваш сърца -видях те с роклята в другата тема.


# 680
  • Мнения: 4 657
И аз да се похваля с моята вечеря днес.

Тези дни съм вдигнала малко въглехидратите до 100 гр дневно и се наблюдавам. Засега съм бомба.
Скрит текст:

# 681
  • Мнения: 10 035
Точно бомба си, Шарпи! И аутфитът ти е топ! Хубаво много!
Аз пак прекалих със сладоледа, но спирам захарта от утре. Като малко дете съм, глупости правя.

# 682
  • Мнения: 4 657
Точно бомба си, Шарпи! И аутфитът ти е топ! Хубаво много!
Аз пак прекалих със сладоледа, но спирам захарта от утре. Като малко дете съм, глупости правя.
Аз така си се нося, тъй като ми е най-удобно. Хич не ми дреме, че съм на 42.

# 683
  • Мнения: 10 035
И аз така ходех, и на 42, и на 45. Сега според случая. Почти на 48 съм.

# 684
  • Мнения: 3 503
Добър вечер Simple Smile

Аз днес нямаше да се меря... ми примерих се +700гр .  Разбира се могат да са сто неща освет огромния шоколадов донут...

Следващите дни съм отпуска и както винаги при мен алкохола е проблем ( прозвуча ужасно).
Пия вино и там ми се насъбират много калории много бързо.. дано не кача за 2 седмици, въпреки че имаме доста разходки.
Тия +700гр от вчера не помагат.

Продължавам с програмата от 25 мин на ден. Тежи ми и я мразя, но я правя.

Аз съм на 40 и нищо до сега се съм си ограничавала, защото не ми е за годините.

Последна редакция: сб, 12 авг 2023, 23:25 от Eli..........

# 685
  • Мнения: 19 098
Аз точно след 40 г. напълнях, дотогава бях екстра (по моите критерии в смисъл).
Наздраве от мен - събота е - бяхме в заведение, поръчах си коктейл май Тай - донесоха ми 2! Промоция на заведението Simple Smile

# 686
  • Мнения: 22 560
Аз алкохол не пия и ми е супер. То ако пишех...съвсем щях да съм сто кила.
Лятото много рядко бира, а последния път си поръчах безалкохолна,  защото хем исках вкуса на бира, хем да е без алкохол.
Зимата много рядко пия чаша домашно червено вино или 30мл ракия.

# 687
  • Мнения: 19 098
Да, така е най-добре, но аз съм си оставила съботата, да не ми поникнат пък крилца все пак. Изпуших и една цигара (не пуша от 14 години) - не ми хареса хич. Изживях голям стрес преди 2-3 дена и нямаше как да мина без малко алкохол. Виж, цигарата ми се видя ужасна просто.

# 688
  • Мнения: 348
Обмислям да си залепя снимката на Шарпи на хладилника 😀
И аз сега съм в отпуска и всяка вечер вино...ще си скубя косата като се прибера. Няма да го мисля сега.

Последна редакция: нд, 13 авг 2023, 15:32 от fifito80

# 689
  • Мнения: 4 657
Аз съм на 40 и нищо до сега се съм си ограничавала, защото не ми е за годините.
В случая аз не го правя заради годините, а заради инсулиновата резистентност, която имам. Писала съм тук за това, и затов не го споменавам отново, за да не се повтарям. На първо място ми е здравословното състояние, оттам нататък всичко останало. От 2 години съм на нисковъглехидратно хранене поради тази причина и за тези 2 години промених към по-добро всички показатели.
Обмислям да си залепя снимката на Шарпи на хладилника 😀
И аз сега съм в отпуска и всяка вечер вино...ще си скубя косата като се прибера. Няма да го мисля сега.
Фифи, аз съм имала моменти, в които съм си закачала и снимка, и изследвания на хладилника, хубаво да гледам кво ще си причиня, ако посегна към сладкиши, тесто и подобни.
Изглеждаш прекрасно!

Общи условия

Активация на акаунт