Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юлска вещерска и спортна

  • 96 198
  • 2 737
  •   1
Отговори
# 2 640
  • France
  • Мнения: 13 535
Ох, Янче, имаше една безплатна програма, която много наподобява фотошоп. Gimp или нещо подобно беше. 2015 съм я ползвала за последно.
Монстьо беше УЖАСЕН днес. Ако така е през пубертета, казвайте да запазвам от сега пансион, защото ще е опиянчим с баща му.

# 2 641
  • София
  • Мнения: 14 416
Споко, до пубертета ще сте се спиртосали и няма да ви пука.

# 2 642
  • Мнения: 15 356
Фил, няма да е! Има нещо в планетите, Зори ме изнерви супер много днес. Всичко точно, разходихме се по центъра, на барче седнахме, фонтани зяпа, книжка й купих й на 200м от нас драма! За една тъпа книжка Пепа, ей кат се закучи на тротоара, щяла и на полицаите да звъни да ми убият дупето! Последното от къде е чула не знам🤦

# 2 643
  • Мнения: 6 364
Фил,според зависи,може и по-зле от това да е 😁.Хормони,кво да ги правиш 🤷🏻‍♀️. Търпиш,говориш,обясняваш,и го минаваш.Понякога със завидни количества алкохол 🫣😬
Ули, Hug

Последна редакция: нд, 30 юли 2023, 22:42 от Ренко

# 2 644
  • Мнения: 11 070
Редактирам, да не му давам ненужна енергия на това, ще се поядосвам, пък ще ми мине. Мм да му мисли, щото той ще го отнесе Simple Smile

Последна редакция: нд, 30 юли 2023, 22:29 от Ули

# 2 645
  • Мнения: 12 674
Имаш основание. Щом и с работата е свързано, а не отиваш на ресторант, примерно. Веднъж човек ще помоли за помощ и е така става. 🙁

# 2 646
  • Мнения: 1 509
Добра вечер!

Кло,забравих да поздравя дъщеря ти!Да е жива и здрава! Heart

Приятна почивка на отпускарите!

Тука така се размекнах, че само ми се спи.
Малкото и то спа днес три часа близо.

Бобче, Joy
От къде ги измислят Grinning

И ние берем ядове с нашия. Неконтролируем е,няма заставане на едно място,че и като влезе във фаза в ужас някакъв.Бута чаши,чинии,прибори.. После почва да бие наред "Бим тази леличка" ,"Бим този чичак" .Като Маугли е Grinning

А от басейна се провиква "Мамоо,по една биричка? "  Хем ми става смешно,хем си умирам от срам.

# 2 647
  • Мнения: 6 364
Лейла,децата копират.Най-вече родителите си, защото с тях прекарват най-много време.
Впуснах се в обяснения,но няма смисъл.

# 2 648
  • Мнения: 6 526
Добра ви вечер, другарки.
Кло, жива и здрава да е момичето ти!

Аз много се разчуствах покрай случката с момичето..тежи ми, тежи ми...та чак горчи. Уж трябва оправям багаж за Виена, а никакво ми е...Само го мисля... Имам дъщеря, но и син...Мисля, мисля...тревожно ми е..
Да извинявате, че така минорно..
Спокойна на всички ви 🤗🤗

# 2 649
  • France
  • Мнения: 13 535
Тьорти, не си сама.

# 2 650
  • Мнения: 12 674
Не вярвам, някой да е останал равнодушен към това зверство, освен ако не е същата твар, като касапина 400.

# 2 651
  • Мнения: 1 509
О,Ренко,така е.
Но за съжаление в случая моето копира от всеки и всичко.
Не знам как го прави,но нищо не му убягва.Чува и повтаря всичко,каквото е казал някой някога,неща,които не са ми направили впечатление на мен.
Със сигурност обаче не копира от нас бутането и хвърлянето на предмети,нито пък го бием.
Дори напротив, давам всичко от себе си,много му говоря и обяснявам,обръщаме му достатъчно внимание и се старая изключително много за възпитанието му.
За биричката си признавам без бой Grinning

# 2 652
  • Мнения: 15 356
Моята много повтаря чуто в яслата. И от деца и от персонал.

# 2 653
  • Мнения: 8 231
Има си периоди при децата. Как пък се пробва да тропа с краче (Младши, щерката- не) при положение, че нито в нас, нито в парка, където го водех по това време, имаше дете, което да го прави? Оше преди да тръгне на ясло- градина.

Тили, ще чакам отзиви за Опенхаймер.

Хареса ми. Не представят историята едностранчиво. Кастът е много силен. Аз лично не усетих кога минаха 3+ чАса.

Приятно плажуване и почивка на всички, които са избягали от ежедневието и рутината. Hug

# 2 654
  • София
  • Мнения: 9 888
Последните страници не мога да ги прочета, защото ми излиза това съобщение.


Надявам се, че сте добре. Надявам се също утре да мога да прочета пропуснатото.

Лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт