💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Ако обичаш силно" и "Двама непознати" /Тема 20/

  • 50 086
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10 555
Ново:
Стори на Керем:
https://twitter.com/i/status/1683469765006749703


Аутфитът на Атеш Nature Fire

Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye


# 676
  • Мнения: 3 039
И съпругът" на Лейла е много забавен. Дано му дадат повече екранно време 😀

Това май пряко ни засяга:

# 677
  • Мнения: 2 499
Клюка от Бирсен. Режисьорът Али Билгин много се ядосвал от честите посещения на фенове на снимачната площадка и забавянията. След проблем с костюма на Хафсанур (не разбрах за какво става дума) режисьорът напуснал снимачната площадка. 
От долу коментари: много хитро се измъкна, за да си снима Присъда Grinning Чак пък да се ядосва на такива неща. Не ходят ли фенове и на другия му сериал? Като гледам от снимките обаче основно Керем се снима с фенове. Joy



Миси, така се смях! Попитай гаджето си. Нямам гадже. Именно.
Браво, научила си гръцки Joy
JoyJoyJoy

# 678
  • Мнения: 3 039
Отговорът на Керем

От сета

# 679
  • Мнения: 10 555
Ново:
Пускаха кадри зад кулисите на еп. 3 на "Ако обичаш силно" :
https://twitter.com/yacokseversentv/status/1683494061318053888/video/1

Стори и от Ханде:

Според рейтингите на Somera в социалните мрежи за седмицата Ya Cok Seversen заема 8-мо място:

Керем в Туитър:

Скрит текст:

# 680
  • Мнения: 3 039

За фраг нищо май не се чува, а ср надявах да го пуснат тази вечер.

# 681
  • Мнения: 10 555

Simple Smile

Simple Smile

Simple Smile

Нашите хора са в тренда:
#HandeErçel
22.1K Tweets
#KeremBürsın
18.9K Tweets

# 682
  • Мнения: 4 689
Прекрасен Керем
    



Чудесна Ханде
   

 

   

 

Прохладна и приятна вечер ви пожелавам.

# 683
  • Мнения: 10 555
Керем в Туитър:



Gift Heart

Yellow Heart

# 684
  • Мнения: 5 209
Здравейте! Flowers Hibiscus

От Бирсен и Акиф уж вярна информация излиза в повечето случаи. Може би е имало нещо за кратко, забавяне на снимките и малко да е преувеличила в писанията си. Съмнява ме да се е подразнил от феновете режисьора. Грешно са й подали информация на Бирсен. Satisfied Тя писа и първоначално, че ще е ромком, после го редактира, но наистина излезе ромком. Те последно какъв жанр го водят сериала? Романтична драма ли беше? Питам, понеже драма не съм видяла или е била в рамките на 10 минути за три епизода.

Миси, кралица на колажите си. Мислех, че съм най-забавната в темата, уви не съм. Satisfied



От сета

https://twitter.com/layanl111/status/1683525245402062851?s=46&t= … PwjesbDXuhb9UzQpA

Последна редакция: пн, 24 юли 2023, 20:16 от midnight__sun

# 685
  • Мнения: 4 689
От стори на Керем

# 686
  • Мнения: 4 841
Тина, наистина ли ти допада измаменият младоженец или се шегуваш? 🤔Joy Той и цялото му семейство са една голяма пародия, не обичам такива герои аз, не са ми забавни, радвам се, че го дават по-рядко и за кратко. 😆

Миси , продължавай с колажите, страхотни са! Grinning

Ах, Керем как бързо се появява , когато трябва да опровергае някоя клюка... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 687
  • Мнения: 3 039
Мики, забавен ми е.  Този сериал ми напомня на " Точно, точно" с Нилпери. Там имаше много добри попадения 😀 и точно на него ми напомня 😀
А колкото и на някои хора да не им се иска сериалът "Ако обичаш силно" си е "чист ром.- ком. клонящ повече към пародия, отколкото към драма" (взех го от кинокритик, който хейти и Ханде ).
Целият проект се държи на Керем и на верните му международни фенове.
Тъпчат на едно място,  а има такава перспектива. Сякаш нарочно искат проектът да се провали. Огромна част го гледат, защото участва Керем, а не , защото са луди по сериала.

# 688
  • Кърджали
  • Мнения: 10 387
Да бе, нарочно искат да го провалят. Кой ще вложи пари, време, труд и усилия за нещо, което да иска да провали? Това е сериозен бизнес.
Иначе да, сериалът има слабо звено - сценария.  Не знам кой е сценариста, но Керем Чатаай повече с него да не работи.

Новината за скандала на снимачната площадка е малко преигран. Да, Пабло не обича фенове да се трупат по/покрай снимачна площадка, ако това бави/пречи на процеса на снимки. Но чак па скандали да прави. Сякаш не е свикнал от Присъда. Може да го е понапекло слънцето и да е бил нервак, ама чак па такава драма каквато се опитват да го изкарат, няма да е.
Това с измаменият младоженец и семейството му, мен ме дразни. Явно е сложено като комичният елемент в сериите, но аз като човек който не обича комедии, направо ми иде да скубя косите си.

# 689
  • Мнения: 4 841
Нови снимки Blush



Тина, радвам се, че ти е забавен този персонаж, на мен ми е същият излишен пълнеж на екранно време като Ердем. Grinning
Аз съм доволна от жанра на сериала, не ми се гледат тежки драми. Не мисля, че прилича на Aynen Aynen  , той си беше ситком. Там 2 серии издържах да гледам. Joy
За момента оценката ми е - лек и приятен за гледане сериал, който не ме държи в напрежение какво ще се случи в следващата серия.

Последна редакция: пн, 24 юли 2023, 23:42 от mikipoli

Общи условия

Активация на акаунт