Всякакви въпроси за хладилниците-тема 4

  • 18 148
  • 521
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 11 752
Ако изкара гаранцията без ремонт- добре. 
И да питате и да не питате, “чудото” на техниката вече е у вас. 😊
Със здраве да се използва.

# 451
  • Мнения: 1 555
Благодаря😀по принцип не се надявам на повече от гаранцията. Последните два ги смених на 3-тата година по други причини иначе не сме имали никакви проблеми....Аз съм пълня шматка в това отношение, за мен нещата стоят така
Отваряш-взимаш/слагаш-- затваряш....Какво за Бога може да му стане🤣🤣

# 452
  • Мнения: 3 497
Аз май съм писала тук преди - преди 7-8 години си отиваме по нощите в селската къща преди Великден, очаквам 15-тина души гости (и драги сватове сред тях) и съм напълнила колата до таван - то агне, то друго месо, за който не яде агнешко, то кайма и сурови суджуци, пък сметани, масло, млека, яйца за сладкиши, плодове...абе, чудо, едва ги наместих и в 5 сутринта се тръшнах да спя. Ставам в 8, отварям хладилника и ми прави впечатление, че всичко топло - явно е, че хладилникът не работи - ММ пипа тук там, включва, изключва - не ще.  Бре, ами сега?! Почивен ден, окръжен град на 60 км, общински - на 20, нямам голям избор, за онлайн поръчки и доставки време нямам, че и топло беше...Намирам единствения работещ по това време магазин в общинския град, в него само мостри. Висок не исках, че не го стигам, пък и бяха само Либкхнер, а ги недолюбвам, та единствената възможност беше едно Горение, среден размер. Няма накъде, взех го. Още си работи перфектно, от размера и разпределението съм доволна, само миналата година му изгоря лампата, та първоначално си помислих, че и той е заминал, ама не - само лампата.
Така че, Божа работа понякога, дано ти е на късмет и служи, колкото прецениш за достатъчно!

# 453
  • Мнения: 2
Здравейте,

На етап съм на избиране на хладилник за вграждане за нова кухня, като на този етап съм се спрял на следния модел на Бош. Ще бъда благодарен, при възможност за коментар за ценовия диапазон дали е добър избор. Предварително благодаря Beers

https://www.technopolis.bg/bg/Hladilnici-za-vgrazhdane/Hladilnik … ab=descriptionTab

# 454
  • София
  • Мнения: 1 565
Здравейте,

На етап съм на избиране на хладилник за вграждане за нова кухня, като на този етап съм се спрял на следния модел на Бош. Ще бъда благодарен, при възможност за коментар за ценовия диапазон дали е добър избор. Предварително благодаря Beers

https://www.technopolis.bg/bg/Hladilnici-za-vgrazhdane/Hladilnik … ab=descriptionTab

Според мен е идеален - добра марка, NoFrost, има си всичко, включително нулева зона за месо и риба.

# 455
  • Мнения: 2
Здравейте, предстои ми пренасяне в нов апартамент и покупка на всякакви уреди.
Какво е мнението ви за този хладилник:

https://www.technopolis.bg/bg/Hladilnici-s-dolen-frizer/Hladilni … 567PZCMB/p/660232

# 456
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 755
Единствения минус в тая машинка е на температурата във фризера. Страхотен, широк, удобен, тих, икономичен и красив.

# 457
  • Мнения: 11 752
Единствения минус в тая машинка е на температурата във фризера. Страхотен, широк, удобен, тих, икономичен и красив.
Какво ѝ е на температурата?
За мен това е един от най-практичните модели, който е на пазара от доста време.

# 458
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 755
Не бе Петя, не разбра метафората. Единствения минус е в числото и. Нали е под 0° Тоест няма минуси.

# 459
  • Мнения: 2
Не бе Петя, не разбра метафората. Единствения минус е в числото и. Нали е под 0° Тоест няма минуси.

Успокоих се като прочетох обяснението Laughing

Изчетох доста коментари от темата тук преди да се спра на този модел и много благодаря за помощта и съветите на всички тук!
Голямо спасение сте за хора като мен, които нямат никакъв опит в избирането на уреди и какво трябва да се гледа преди покупка!

# 460
  • Мнения: 11 752
Не бе Петя, не разбра метафората. Единствения минус е в числото и. Нали е под 0° Тоест няма минуси.
Joy амиии....не схванАх, признавам си! Даже за миг се притесних и усъмних в себе си Simple Smile

# 461
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Ние сме в патова ситуация. Новичкият ни хладилник нещо блокира Sad Цял ден вчера правих опити се свържа с техник. Възмутена съм от Сръчко сервиз.
Фризерът работи, хладилникът - не. Не изписва грешка, освен, че дисплеят в частта за фризера е тъмен, а на хладилника са изписани всички градуси. Рестартирахме, изключвахме - тръгва за малко след едни дисхармонични звуци, но почти веднага спира.
LG GBB71PZVGN

# 462
  • Мнения: 203
Каквато и да е марката, всичко е до късмет. Много хвалени марки, с инверторни мотори, фреш зони, пълен но фрост и не знам си кво, също бързо дават фира, ако улучиш дефектна бройка.

Въпроса е кой ще изтегли късата клечка, и ще се занимава с неприятности

# 463
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 755
Ам та в едно производство няма как 100% от продукта да е на едно и също ниво.

# 464
  • Мнения: 203
Така е, за огромно съжаление на “късметлията“.

Открихме топлата вода

Общи условия

Активация на акаунт