През ФЕВРУАРИ малките душички ще духат вече две свещички!

  • 8 306
  • 290
  •   1
Отговори
# 210
  • Canada
  • Мнения: 277
 
newsm59 Честит рожден ден на Дени, Виктор, Бела и Никол!newsm59
Да са живи и здрави дечицата! Много да ви слушкат и много да ви радват!
  ura  ura  ura

Извинявам се за закъснението, но нашето парти за рожденния ден прерасна в три дена, а утре за четвърти път ще пеем "Честит Рожден ден " и ще духаме свещи4ки...Не 4е Йони има нещо напротив, умира да й пеем песни4ката на запалени свещи Joy А какви готини подаръци полу4ихме самоооооо.... Wink

# 211
  • Мнения: 523
newsm59 Честит рожден ден на Дени, Виктор, Бела и Никол!newsm59
Да са живи и здрави дечицата! Много да ви слушкат и много да ви радват!
  ura  ura  ura

Извинявам се за закъснението, но нашето парти за рожденния ден прерасна в три дена, а утре за четвърти път ще пеем "Честит Рожден ден " и ще духаме свещи4ки...Не 4е Йони има нещо напротив, умира да й пеем песни4ката на запалени свещи Joy А какви готини подаръци полу4ихме самоооооо.... Wink
и ние така:))))
ето малко снимки, пардон много снимки  Mr. Green http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=599&AlbumId=86952

# 212
  • Мнения: 2 641
Бети много весели снимки Simple Smile
Ема като си духаше свещичките за н-ти път, беше седнала в мен и аз я наведох над тях и май си опари оченцето - много се беше приближила и то отгоре над тях. Много съм смотана, дано и няма нищо. Та внимавайте с тези свещички.
Мами да ви питам нещо, дано не го приемете като заяждане. Гледам от доста снимки на мами в нета и на февруарки, че мебелите и разни други неща са правени преди доста време, т.е. едва ли вие сте си ги купували. Кажете ми как ви подаряват роднините таквиз неща, защото моя мъж вика, че само ние купуваме и квото изкараме отива за апартамента, а не за нас и като че ли не му е много приятно тва. Вярно че аз имах един гардероб н а30 години местем 10 пъти и ако го бяхме преместили още веднъж нямаше да се сглоби повече та го продадох за 90 лева  Joy

# 213
  • София
  • Мнения: 6 821
Анаис, мъж ти не може ли да сглобява сам? Ние си правихме гардероба, бюрото и още 2 вградени гардерба. Мъж ми беше ентусиаст да прави и спалнята, но го отрязах, защото исках да я купим за по-бързо. Излиза много по-евтино, в пъти. Слънчоглед и те така процедират, мъж и също е ентусиаст.  Laughing Малко абвно става по този начин, но пък по-евтино и е точно каквото искаш.

# 214
  • София
  • Мнения: 3 689
така си е,нашия татко е завършил вътрешна архитектура и горе долу има поглед върху нещата и редовно ходим  ходим по магазините събираме и дея и хоп накрая той прави нещо което ни е точно по размер и точно както ние го искаме
Тия дни мога да снимам няколко неща:)

# 215
  • София
  • Мнения: 6 821
slan4ogled, верно ли? Не знаех че това е завършил.  Crossing Arms

# 216
  • Мнения: 2 641
слънчоглед, клеми снимайте нещо да видим Simple Smile моя мъж е завършил телекомуникации и се занимава с сървери из цял свят. предполагам че може да сглобява ама не му е тва работата пък и кога време да намери, то с Ема в къщи много трудно се прави нещо. но ако нещата дето сте ги направили му харесат току виж и той сглобил нещо че вече ни е належащо а определено няма желаещи д ани подарят нещо  hahaha

# 217
  • Мнения: 455
Честит рожден ден на Йоана!!! :nbirthday Да е жива и здрава, да радва много мама и тати и скоро да гушка братче или сестриче!!!  babyuu

# 218
  • Мнения: 2 641
Честит рожден ден на Йоана!!! :nbirthday Да е жива и здрава, да радва много мама и тати и скоро да гушка братче или сестриче!!!  babyuu

и ние се присъединяваме към тези пожелания   bouquet

# 219
  • Мнения: 1 881
Честит Рожден ден на Йони!

Пожелавам й здраве, много щастиви игри и подаръци! happy bd

целувки от мен и "Пипи"  love001

# 220
  • София
  • Мнения: 3 689
Честит рожден ден и от нас на Йоанка!Да расте весела и усмихната и да бъде добра кака:)
Весел празник!

# 221
  • Canada
  • Мнения: 277
 
bdbaloniЧестит Рожден ден на Далия, Йоана и Георги!bdbaloni
Да са живи и здрави! Много радост, безгрижие и весели игри!
 baloni hbday baloni

# 222
  • Мнения: 2 491
bdbaloniЧестит Рожден ден на Далия, Йоана и Георги!bdbaloni
Да са живи и здрави! Много радост, безгрижие и весели игри!
 baloni hbday baloni

И ние се присъединяваме към пожеланията!  bouquet
И Честито на всички рожденници които сме пропуснали! Peace

Ние също бяхме малко болни и нямах много време да пиша. Едни сополи и храчки и не може да диша през нослето и кашля и се дави от тези храчки и не може да спи, абе ужас, поне нямаше температура и не беше нещо сериозно. Ама те му растат сега кътниците и му отслабва имунната система и затова е податлив към разболяване, иначе отдавна не е боледувал нищо че ходи на ясла. Но вече слава богу е по-добре, правих му чайчета и му давах сиропчета и витамини и позакрепна засега, ще видим по нататък какво ще става.

# 223
  • Мнения: 2 491
Пропуснах... Embarassed

Днес празнува бебе Йордан на мама Iva 76, да е жив и здрав и много послушен и само да радва мама и тате!  bouquet

# 224
  • Мнения: 195
   Здравейте!
   Искам да поздравя всяко голямо февруарче, което стана на 2 и да му пожелая много здраве и усмивки, много весели мигове и щастливо детство!
   А на всички, на които предстои празник, пожелавам успешна подготовка и много радост в празничния ден!
   

Общи условия

Активация на акаунт