През ФЕВРУАРИ малките душички ще духат вече две свещички!

  • 8 302
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 273
Благодарим ви от сърце за поздравите и хубавите пожелания! Hug

   Искам да поздравя всяко голямо февруарче, което стана на 2 и да му пожелая много здраве и усмивки, много весели мигове и щастливо детство!
   А на всички, на които предстои празник, пожелавам успешна подготовка и много радост в празничния ден!
  
И ние се присъединяваме!

# 226
  • Мнения: 43
bdbaloniЧестит Рожден ден на Далия, Йоана и Георги!bdbaloni
Да са живи и здрави! Много радост, безгрижие и весели игри!
 baloni hbday baloni

# 227
  • Мнения: 2 491
Честит Рожден Ден на бебе Никула на мама eves, на бебе Неа Изабел на Mама от Финландия, на бебе Симона на мама beibi1 и на бебе Дебора на мама tedka*!

Да са живи и здрави, много послушни и много да радват мама и тати!

 newsm59 bdbaloni baloni  bigdance2

# 228
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Честит рожден ден на всички рожденници, а те днес са много.Честито и на тези който съм пропуснала. Да са ви живи, здрави и много да ви слушат.
Хайде като мине месеца на рожденните дни искам да ви питам нещо.Но сега само пожелания и радостни емоции.

# 229
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
   Здравейте!
   Искам да поздравя всяко голямо февруарче, което стана на 2 и да му пожелая много здраве и усмивки, много весели мигове и щастливо детство!
   А на всички, на които предстои празник, пожелавам успешна подготовка и много радост в празничния ден!
   
И ние се присъединяваме!  bouquet

# 230
  • София
  • Мнения: 805
Честит Рожден ден на  Никула, Неа Изабел, Симона и Дебора!
Много здраве, късмет и весели игри!

baloni    baloni    baloni

Аз тея дни съм болнава... нещо явно съм лепнала някой вирус и съм с ужасен гърлобол, в сряда цял ден бях Т - над 39, всичко ме болеше и не можех да стана от леглото. Естествено не се разминах и с антибиотика  Cry сега вече целите ми сливици са в налепи... Добре, че поне за сега другите в къщи нямат признаци да са се разболели  Hug

# 231
  • Мнения: 2 641
Честит Рожден ден на  Неа Изабел, Симона и Дебора!
Много здраве, късмет и весели игри!

# 232
  • Мнения: 366
Честит Рожден Ден на всички попуснати рожденици от мен. Да са живи и здрави, усмихнати, щастливи и диви, а на Йоана специално пожелавам скоро да се радва на най-големия си подарък от мама и тати - сестричка (или скрито братче, знае ли човек Simple Smile))

Anaise, аз лично наследих спалнята, холната гарнитура и ламперията в коридора заедно с апартамента, разбира се първото и третото изшкурихме и прелакирахме, а второто претапицирахме. Всичко останало е правено от нас (подобно на Слънчоглед, но основно аз и баща ми - мъжът ми хич няма време). Дори в момента съм в размисъл за креватчета за детската стая (тип ракла и с размери до голям 190-200 см) - направих скица и изчислих, че заедно с матрака ще ми излезнат толкова, колкото, ако ги купя без матрак, да не говорми, че ще са по размери точно, колкото ми е мястото, което е за предпочитане пред готовите стандарти.....Simple Smile)). Но за сега мъжът ми ме охлади да поизчакам да родя, преди пак да се започва с нещо ново - така или иначе децата си имат в какво да спят поне до към 3-4 годишна възраст. Истината е, че на мен това ми е хоби и обичам да правя нещо ново Simple Smile))...... а вече имам и скица за секция в холя - разчупена, обикаляща комина, че хич не ни стига мястото от тези играчки, но и това ще чакааа.........

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 14:22 от Style

# 233
  • Canada
  • Мнения: 277
 
newsm59Честит Рожден ден на Йордан, Никула, Неа Изабел, Симона и Дебора!newsm59
Да са живи и здрави, весели и послушни!
Весели празници, Февруарчета!

 newsm67 newsm67 newsm67

# 234
  • Мнения: 2 641
Style като говорим за наследство  Grinning от този вид ние наследихме чугунените радиатори и паркета, който от хола преместихме в спалнята. С това май ни се изчерпва наследството  Joy Вярно че имахме ламперия пълна с хлебарки от която се отървахме и шкафчета в кухнята с перденца които заменихме с други hahaha Уикенда правих снимки на кухнята и мога да ти я покажа: http://pg.photos.yahoo.com/ph/iroussinova/album?.dir=5217re2& … com/ph//my_photos
Ние също имаме комин в хола и се чудя какво да сложа там като мебели защото нямаме никакви. Ще пратиш ли скицата си за около комина?

# 235
  • Мнения: 2 491
ЧРД(с малко закъснение) на Йоана на мама DessiJ!
И ЧРД на днес празнуващият Иван на мама Benna!
Да са живи и здрави малчовците и много послушни!

# 236
  • София
  • Мнения: 3 689
момичета,какво стана ще се съберем ли да се видим с дечицата в някой детски клуб?Simple Smile

# 237
  • Мнения: 273
Привет и от нас Grinning
И аз точно влизам във форума за да питам за организацията, че февруари вече мина...
...и гледам slan4ogled май скоро ще става свекърва Laughing Много са сладки снимките на Светльо с девойката. А и Светльо е един любвеобвилен... М/у другото и Йоана вече си има гадже Wink

За срещата-ние сме "за", само че ако е на 4-ти в неделя ще ни е малко трудно, понеже сме на друг РД и ако дойдем ще е за много малко.
А въобще мислите ли, че можем да си направим резервация 3-4 дни по-рано. Ние за РД на Йоана 10 дни по-рано не успяхме да резервираме в 2 детски клуба Thinking

Да ви честитим и най-накрая снега. С Йоана бяхме навън предиобед и бяхме единствените в градинката и наоколо, но беше страхотно. Детенцето беше много впечатлено и едва се прибрахме...

# 238
  • Мнения: 523
нали говорихте за 4.03 - неделя - след 5 часа в Двете феи?

# 239
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
момичета,какво стана ще се съберем ли да се видим с дечицата в някой детски клуб?Simple Smile
Съмнявам се,че без резервация ще успеем да се съберем някъде, а за резервиране на клуб за 04.03 ми се струва,че е евече късно, имайки предвид, че е неделя! newsm78
незнам!
ние в неделя вечерта ще пътуваме с Влади за Д-ч и не съм сигурна,че ще дойдем, а в събота вечерта с баща му сме на една премиера и нощен живот  Crazy, така че аз не съм сигурна като цяло  дали ще се организирам newsm78, но ще следя темата, пък може да се "напъна" да дойдем  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт