Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 21

  • 54 396
  • 660
  •   2
Отговори
# 645
  • Мнения: 1
Здравейте. Началото на юни ми предстой и на мен операция при д-р Христов. Аз също съм с птоза. На мен ми предложи два варианта. Или първо повдигане и на есен импланти, или сега импланти и после повдигане. Естествено аз от мерак избрах имплантите сега и после да направим повдигане. Да, две операции ще са, но той много добре се обоснова защо не е желателно 2в1 да се направи. Доверявам му се и аз. Избрахме Ментор 590сс кръгли висок профил. Аз също се надявам да се пообере малко увисването, но на мен изрично ми каза че няма да стане само с имплант. И според мен е най-добре с него да се свържеш.
[quote author=DeIsyYy
link=topic=1579531.msg47952006#msg47952006 date=1714195447]
Здравейте, преди 8 месеца си сложих импланти при Христов. 480 кубика, висок профил, капковидни. Увери ме, че псевдоптозата ще бъде обрана от по - големия имплант и няма да имам проблем. Доверих се. 8м по - късно имам гърди със зърно гледащо надолу. Моята си жлеза леко виси отдолу. Писах на Хатър в инстаграм със снимков материал. Тя ми написа, че съм за корекция тъй като имплантите са поставени високо и според нея няма шанс да се смъкнат надолу. Моля, ако има някоя запозната дама да ме просветли какво всъщност се прави в такава ситуация? Наново се отварят гърдите и какво следва???
[/quote]

# 646
  • Мнения: 525
Аз също бях с птоза,според мен няма как да се обере с имплант . Все пак зърното отново ще си гледа надолу.... На мен ми направиха повдигане и сложиха импланти в една операция ,не исках две а и щом може наведнъж защо пък не ?

# 647
  • Мнения: 11
Момичета, имате ли сигурна информация относно разрезите, които прави Хатър- дали има възможност да са под гърдата, или винаги при нея са само на зърната? Ако са под гърдата- достатъчно малки ли са, за да не са фрапиращи белезите? Това изисква доста опит, а бях чула, че тя избягва такива разрези.

# 648
  • Мнения: 108
Привет, момичета! Искам да ви попитам дали имате чувствителност в зърната след операцията и кога се е възвърнала тя, защото при мен минаха почти две години от операцията ми и нямам почти никаква чувствителност в областта на зърната, да не кажа и никаква… благодаря предварително за отговорите! Хубав да ви е денят!

# 649
  • Мнения: 238
Привет,

Аз след седмица ще направя една година от операцията и чувствителност почти нямам, на зърната имам средна, на дясната гърда почти не усещам допир в частта отдолу.
Явно там точно са прекъснати нерви.
За мен това е единствения недостатък от операцията и аз лично не вярвам да се върне тази чувствителност, която имах преди операцията за съжаление.

# 650
  • Мнения: 297
Твърде скоро е при мен, но и аз съм така - почти никаква чувствителност.  Говорила съм и с приятелка, след година е същото положението.
Едва ли при всички е така, но особено с повдигания и местене на ареола, май шансът да се възстанови дори частично е много малък и става супер бавно.

# 651
  • Мнения: 191
При мен няма загуба на чувствителност. Единствено в началото имах намалена чувствителност отдолу на гърдите и около белезите. Сега съм два месеца след операцията и всичко е наред. Аз съм с поставяне на импланти с разрез под гърдата.

# 652
  • Мнения: 4
При мен са минали два месеца от операцията и още от началото си чувствах зърната и до ден днешен ги усещам. Имам криво(изпъкнало) ребро на дясната и точно там нямах никаква чувствителност. Постепенно, но много бавно се възвръща.

# 653
  • Мнения: 123
А,за зърната при мен бяха даже прекалено чувствителни,чак болезнено въпреки,че съм без импланти , с повдигане и намаляване ,разрез тип котва с местене на зърното и много изрязване.Чувствителността ми беше най-малкия проблем.

# 654
  • Мнения: 525
Аз съм мессц след операцията,повдигане,слагане на имплант и изрязване на ареолата . Чувствителност нямах може би първата седмица . След това ги усещах като изтръпнали,сега вече едната е ок другата леко изтръпнало зърно все още .

# 655
  • Мнения: 158
Здравейте,  направих си пластична операция при д-р Людмил Пеев в МБАЛ "Света София" доктора освен, че е много човечен е и забавен и успокояващ работи прецизно и щадящо без да оставя значими белези а цените са поносими.

Часът за прегледа беше спазен точно като първо се минава на интернист през ДКЦто.

Целия екип на отделението по пластична в МБАЛ Света София е много грижовен и се работи при добра организация и в интерес на пациента.

Изследванията преди опрецията ми бяха безплатни по здравна каса. Работят и с допълнителни фондове.

Болки има за съжаление и посиняване което също доста болка дава поне при мен.

# 656
  • Мнения: 562
SNUFFX, каква точно операция си направихте, по медицински или естетични причини, ако може да споделите малко повече. И какво се разбира под прилични цени? Мерси

# 657
  • Sofia
  • Мнения: 15 573
SNUFFX, ти не си ли мъж?!

# 658
  • Мнения: 132

😬😬😬 и аз това се чудех…

# 659
  • Мнения: 297
Мъж или не, този пост много прилича  на реклама. Толкоз пък описателна хвалба и собствените усещания и преживяване на последно място....   малко не се връзва.

Общи условия

Активация на акаунт