Магазини Pepco 13

  • 61 506
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 459
Ами то дантелата винаги бързо издава багажа, независимо от къде е купено 🤷‍♀️

# 46
  • Русе
  • Мнения: 7 086
Ами то дантелата винаги бързо издава багажа, независимо от къде е купено 🤷‍♀️
Ее, това не са ми първите бикини с дантела. Прала съм ги на деликатна програма на 40°. Пък и както писах са прани 2 пъти. Не е като да кажеш,че са прани десетки пъти и на 60°. На другия брой бикини нищо му няма.

# 47
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 100
Аз пък съм доволна от дамското бельо.Напоследък си накупих едни от рипсена материя и са ми супер удобни,пера ги всеки ден,суша и пак обувам.Отдавна не бях попадала на толкова сполучливо бельо.

# 48
  • Мнения: 6 350
Аз също писах преди време как едни безшевни ми се разчекнаха и станаха до ушите...

# 49
  • Мнения: 14 828
Аз съм купувала сутиени, удобни са ми и си ги нося. Има 2-3 сигурно. Онзи ден видях едни спортни бюстиета и ме е яд, че не си взех. Сега ме мързи да ида, че ни е в съседен град, при нас няма Пепко. Нони други неща си набелязах да купя, та сигурно ще се разходим с детето. Лошото е, че винаги ме изнудва за някоя щуротия. 😆
Слипове съм взимала на ММ, също са ок. Чорапите им ги харесвам много, за разлика от тези на Синсей.

# 50
  • София
  • Мнения: 855
За дамските чорапи моят опит е кофти. Купувала съм 4-5 пъти комплекти по няколко чифта. Много бързо се износват, "светват" петите и се късат. От последния сет издържаха по 3 обувания, без преувеличение. Иначе са мекички, симпатични, евтини. А силоновите чорапки са почти за еднократна употреба Sad

# 51
  • Мнения: 54 809
От чорапите за кецове съм доволна. Имам дамски и детски, от тези по 3. Съвсем нормално издържат.

# 52
  • Мнения: 885
Ами то дантелата винаги бързо издава багажа, независимо от къде е купено 🤷‍♀️
Не съм съгласна!
Имам бельо от преди 5 години на Авангард ,нямам скъсано.
Тук там има по някоя излязла ластичка  и отгоре се вижда малко променена самата ластика ,но дантелата е здрава.

Винаги бикини купувам от Авангард.

И въпрос ако някой знае.
Някой купувал ли е от Пепко маска за очите за спане да пази тъмно.
Чудех се дали да не си купя от там ,но не знам дали са хубави.

# 53
  • Мнения: 2 263
Ами то дантелата винаги бързо издава багажа, независимо от къде е купено 🤷‍♀️
Ааа, не е така. Имам сутиен с дантела от НМ на 10 години, не е мръднал, само е избелял. И за мен бельото в Пепко не става. Вземам само на детето слипчета, че бързо расте. Не са разпадат, избеляват само, но за 1 сезон и за тия пари са добре.

# 54
  • Мнения: 83
Някъде срещали ли сте тези планери. При нас въобще не ги заредиха...

# 55
  • Мнения: 885
gumandji ,ако някъде има и аз ще си взема.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 339
Оуу и аз го искам!

# 57
  • Мнения: 29 919
Почнах много да се дразня на Пепко. От същата брошура харесах за детето канцеларски материали. Не знам дали изобщо да споменавам, че нищо нямаше от това, което харесах. Нахвърляно, разбутано, размесено.... Вярно, че клиентите разбутват, но то нищо не може да се види, като са нахвърляни нещата по щанда.

# 58
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 743
mavina1380, имам няколко маски за сън. Биват , но някой са стегнати много.

# 59
  • Мнения: 499
Аз също писах преди време как едни безшевни ми се разчекнаха и станаха до ушите...
Твойте пак са добре ! Мойте на третото носене се " разлепиха " и цял ден ходих в парка без гащЕ 😒😂 . Но пък имам едни розови със сърца , купих ги на Свети Валентин и още не са мръднали ..

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт