Бихте ли направили всичко от любов?

  • 5 577
  • 147
  •   1
Отговори
# 45
  • here and now
  • Мнения: 4 353
Не. Не обичам да си давам зор. Предпочитам отсрещната страна да "прави всичко от любов". Стига да не прекалява де. Mr. Green

# 46
  • Мнения: 6 955
Естествено, че не. Някакви дребни компромиси,да, но нещо важно за мен, абсурд. Това за мъж, де. Иначе за детето си, всичко.

# 47
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Здравейте,пускам темата за да видя,всички ли са като мен когато обичат или при мен нещата са твърде крайни Grinning
Аз от любов бих направила всичко и съм правила,смяна на град,игнориране на хора,които не приемат връзката ми примерно,смяна на професия и т.н
Когато обичаме можем ли да направим наистина всичко или само по филмите се случват тези неща?

Описаното не е любов, а липса на здрава самооценка, ясно изградена личност и ценности, прилепчивост и лека токсичност.

# 48
  • Мнения: 644
Като бях млада съм чувствала желание да направя всичко, добре, че не подаднах на толкова безразсъдни хора, които да го поискат. Но този вид любов, който те кара да направиш абсолютно всичко за другия според мен не е подходящ за създаване на семейство, зрялата любов е нещо много по-различно. Иначе съм правила и глупости от любов и по-късно, но все пак умерени глупости. Всичко, в смисъл на наистина всичко не бих направила дори за детето си. Примерът на Фивър е показателен, че има неща, които не бива да правиш никога.

# 49
  • Мнения: 2 361
Както казваше капитан Стрелков едно време - Върху хвърлена граната някой скача само по филмите. В релна ситуация, скачаме в противоположна посока. Може да скочите единствено вурху секс бомба".
Бруно Марс не е бил в нашата рота.

# 50
  • Мнения: 1 932

Аз от любов бих направила всичко и съм правила,смяна на град,игнориране на хора,които не приемат връзката ми примерно,смяна на професия и т.н
Нищо от това не бих направила.
Като 17-годишна ученичка имах едно гадже батко, по което бях луда. Обаче аз съм първа смяна на училище и отделно работих след училище, той ми пишеше смс-и и искаше да си говорим любовно по телефона до 2 през нощта. Ами разваляш ми съня, хайде баста! Та толкова за компромисите.
Иначе съм давала неща с чисто сърце - давала съм доверие, уважение, обич, ласка, големи суми пари за лечение, сменяла съм превръзки след операция, къпала съм, пренасяла съм и отнасяла. Това е, което мога да направя от любов. Всичко друго ми се струва, че е от обсесия и нездрави граници.

# 51
  • Мнения: 5 283
Всичко като смяна на град, държава, професия, бих гледала чужди деца, болни родители, бих подкрепяла, обичала и уважавала. Не бих си изоставила детето  не бих търпяла пиянство или побой, както и манипулации.

# 52
  • Мнения: 8 064
За детето съм сменяла град, за да живее на чист въздух, за мен си съм сменяла работа, за да се чувствам по-добре, за мъж специално - не бих ги направила тези неща, ако посмее да ги поиска от мен..

# 53
  • Мнения: 6 320
Както казваше капитан Стрелков едно време - Върху хвърлена граната някой скача само по филмите. В релна ситуация, скачаме в противоположна посока. Може да скочите единствено вурху секс бомба".
Бруно Марс не е бил в нашата рота.
За хвърлена граната не знам, ама има доста случаи на самоубийствени атаки с цел запазване на чужд живот/и. Тарани на бомбардировачи, самоубийствени битки с цел осигуряване време за евакуация на цивилни и ранени, хвърляне върху картечно гнездо в амбразура ( има такъв случай на български парашутист при връх Стражин, всв) и т.н. Естествено това са отчаяни постъпки в критични ситуации и няма как да бъдат основна тактика на водене на бой, но са показателни за боен дух и любов към тези, които защитават. Не е точно за това темата обаче.

# 54
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 459
От любов нищо не бих направила, даже и глупости, от обич към семейството вероятно почти всичко.

# 55
  • Мнения: 802
Правя го ежедневно. За семейството си. Живеем по доста различен начин от почти всички други, с друго мислене и приоритети сме, със съвсем друго битие и всичко е от обич към семейството. Правя го това всичко и съм страшно щастлива, че успявам. От малка мисля така, привлича ме невъзможното за другите,  никога не ми е липсвала смелост по пътя към всичко стойностно. Ние буквално сме си изградили наш свят и недоумяваме как хората нямат проблем да приемат пошлостта и безсмислието в съществуващия и така да им минават дните.

# 56
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 459
Вие нали сте страшно щастливи, защо се занимавате с хората и тяхното безсмислие в съществуващия свят?

# 57
  • Мнения: 2 361
Правя го ежедневно. За семейството си. Живеем по доста различен начин от почти всички други, с друго мислене и приоритети сме, със съвсем друго битие и всичко е от обич към семейството. Правя го това всичко и съм страшно щастлива, че успявам. От малка мисля така, привлича ме невъзможното за другите,  никога не ми е липсвала смелост по пътя към всичко стойностно. Ние буквално сме си изградили наш свят и недоумяваме как хората нямат проблем да приемат пошлостта и безсмислието в съществуващия и така да им минават дните.
Не знам какво точно искаше да кажеш, но тоя пост ми прилича на така наречената "салата от думи". Ако вашия свят няма допирна точка с останалия свят трябва да сте на някоя друга планета.

# 58
  • София
  • Мнения: 39 168
Аз живях 4 години по "доста различен начин" за семейство. Сега хептен сме по "различен начин", но знам че вероятно има поне още 10 хиляди жени в България като мен.
Ще направя много неща заради децата, тепърва имам планове.
Любов...някой ден...

# 59
  • Мнения: 4 809
    Не бих. Отдавна вече не.

    Общи условия

    Активация на акаунт