Честита Баба Марта, Габрово - "Добре дошли и отишли!" - 3

  • 14 400
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 123
нуше, как се добра до този брой на вестника, ееей, разконсперирахте ме  Laughing .

# 76
  • Мнения: 123
дени к, само да те попитам, съпруга ти да не вальо

# 77
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Благодаря за окуражителните думи !!!! Целувам ви!  bouquet

# 78
  • Мнения: 11 045
Вижте какво намерих в "Майки (бъдещи и настоящи) " - оттук можете да направите сайт на вашето бебе  Simple Smile

http://www.bgbaby.net

# 79
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Сайта е страхотен.Аз вече си направих.  newsm10

# 80
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
 kallii , да моят мъж се казва Вальо, аз познавам съпруга ти, но с теб никога не сме се виждали. Ама сме мамчета и ние  LaughingТака се радвам, че имате момче, тъй като всички бременни около мен раждат или чакат момичета. Ама на мойто мъжле ще му е рано да ходи по мацки, така че чакам мъжки попълнения за лудории.

Дано всичко мине и при мен нормално.

# 81
  • Мнения: 390
Мили мами,здравейте и от мен Hug
Дайте ми съвет за запек-бебка  не е акала вече 3 дена и аз се притеснявам-приготвила съм се да и дам сокче от круша,ама до сега не съм и давала сокчета-бях решила да изчакам,та се чудя да не и разстроя стомахчето.Педито ми вика да и слагам термометъра или дуфалак-ама аз не искам такива крайни мерки все още.Та ще съм благодарна на някой съвет  bouquet

# 82
  • Мнения: 516
Мили мами,здравейте и от мен Hug
Дайте ми съвет за запек-бебка  не е акала вече 3 дена и аз се притеснявам-приготвила съм се да и дам сокче от круша,ама до сега не съм и давала сокчета-бях решила да изчакам,та се чудя да не и разстроя стомахчето.Педито ми вика да и слагам термометъра или дуфалак-ама аз не искам такива крайни мерки все още.Та ще съм благодарна на някой съвет  bouquet
според мен,ако си зададеш въпроса във форума за кърмене или хранене на бебето с адаптирано мляко,ще полу4иш,пове4е отговори:)
единствено от моят ли4ен опит,мога да ти споделя,4е ако сте на кърма,не е проблем детето да ака и след 3,4 дни...защото кърмата се усвоява от организма и няма каво да се изхвърли(тоест по-рядко акат и това не е запек)
за запек говорим,ако бебето се напъва,4увства се дискомфортно и видимо се мъ4и да се изходи,но неможе....
ако сте на искуствени млека,можеш да смениш марката адаптирано мляко..но аз нищо неразбирам от млека,защото бяхме изклю4ително кърмено бебе до 6 месеца...сокове ,никога несъм давала...абе,определено горните два форума,ще ти дадат,много пове4е информация за проблема ти - успех:)))

# 83
  • Мнения: 119
ajva , това е съвсем нормално явление при кърмачетата. Преди около два дена се беше пусната подобна тема в кърмаческия форум. Виж това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162056.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=159758.0

# 84
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Момичета, на които ви предстои раждане, не го мислете прекалено много.Мислете позитивно и бъдете спокойни.Когато сте напрегнати и изплашени нещата стават по-трудни.
deni_k, ти не живееше ли в Лъката? Ако искаш някой път когато си свободна можем да се видим  Peace.

# 85
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
ivap , da v Lakata jiveeh i pak jiveja, prosto s maja sme ve4e v drug blok. Az ne moga sega da se setia za teb- ste pogledna snimkite v nachaloto ako te ima Simple Smile

# 86
  • Мнения: 123
momi4eta, i na men mi se izliza na razhodka.възполвайте се пълноценно от хубавото време. преди да родя не съм се спирала до последния ден. дои имах контракции на полоин час и докато стигна до кафенето, правех големи паузи, просто почивка Laughing

# 87
  • Мнения: 390
Аз си пуснах въпроса и в кърмаческият и в адаптираният форум  Peace.
Ама до сега не можах да се справя с проблема,та реших да питам и тук. Rolling Eyes

# 88
  • Габрово
  • Мнения: 336
 baloni
Честит Рожден Ден, ivap!
  baloni
bdbaloni

Желая ти много здраве и щастливи мигове, много сбъднати мечти!

# 89
  • Габрово
  • Мнения: 316
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ivap!
Желая ти много ЗДРАВЕ, защото е важно,
ЩАСТИЕ, защото е необходимо,
ЛЮБОВ, защото без нея не можем,
УПОРИТОСТ, за да преследваш мечтите си,
ТЪРПЕНИЕ, за да ги постигнеш и
СМЕЛОСТ, за да ги отстояваш докрай!   bouquet  bouquet  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт