💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 23/

  • 37 434
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 841
Тина, и аз си го помислих. Заканата, че може да има и други убити води към това. Може и бащата на Лейля да е бъдеща евентуална жертва, тогава Лейля ще е още по-амбицирана да намери убиеца.

Благи, забравих да ти отговоря по-рано. Готова съм с новата тема, тази малката заядливка така ме стресира в предната тема, че този път съм подготвена. Joy

# 706
  • Мнения: 2 499
Тина, вече ме е страх да те чета! Joy

Ох, вместо списък прочетох Писък и съвсем ми се изправи косата, с тази зловеща фигура в тъмната гора. И Слънчева с този пистолет.

Я дайте едно синьо око против уплах Grinning

# 707
  • Кърджали
  • Мнения: 10 385
Мики, има дребни нещица.
Ей сега ще ти пиша на лични, ако решиш да си ги оправиш

# 708
  • Мнения: 3 484
Момичета, при условие, че ни е казано вече, че Кенан има психично разстройство (аз останах с впечатлението, че става дума за шизофренно), драмата ще е при него. Иначе няма смисъл да ни го заявяват в началото - така си мисля.

# 709
  • Мнения: 5 209
Тина, значи да стане така, че убиеца да тръгне и след бащата на Лейля? Това да е като някоя от криминалните книги на Нора Робъртс? Чела съм ги повечето. Satisfied

Ще изписваме ли темата или да не си давам зор? Днес поне 100 пъти съм минала. Satisfied

Благи, четенето и писането в темата добре ти се отразява. Satisfied

Кате, искаш да кажеш, че щом отначало е заявено за психичното разтройство на Кенан, то няма как да не е убиеца ли ? Тази шизофрения трябва да избие някъде в един момент.

Последна редакция: нд, 10 сеп 2023, 21:47 от midnight__sun

# 710
  • Мнения: 2 499
Ще изписваме ли темата или да не си давам зор? Днес поне 100 пъти съм минала. Satisfied

Ти ли питаш? М?

Сега като изгледах втория фраг ми става ясно, защо снимките, които излизаха зад кадър бяха от такива ужасни и зловещи места.
А заради Тина ще сънувам кошмари! И заради Слънцето.

Благи, четенето и писането в темата добре ти се отразява. Satisfied

Така си е! Чакрите ми са наместени Hug

# 711
  • Мнения: 10 553
100 % ще има някаква уловка ... и аз си мисля, че убиецът няма да е този, който ни натрапват преди още началото на сериала .. Wink Sunglasses

# 712
  • Мнения: 4 841
Алекс, чакам да ми пишеш, ще ги оправя , разбира се. Всичко да ни е точно. Sunglasses

Момичета, хайде утре да се местим. Много писахме днес, гостите не могат да ни изчетат. Joy

# 713
  • Кърджали
  • Мнения: 10 385
Слънчице,
Без да имам намерението да го следя, мога да съм сигурна, че щом са дали това със шизофренията /което ние ще го знаем, ама героите евентуално - не/, значи не е напразно.  Но определено доста серии ще карат зрителите и героите да се съмняват в тази истина.
Скрит текст:
"Невинност"/тоя сериал беше избил всяка моя мозъчна клетка.../ Беше голямо съмнение дали главният герой беше виновен. БЯха големи спорове и в интернет сред зрителите. 1:0 . Виновен беше. Нищо че се изкарваше самата невинност.
"Лъжец". Може ли уважаван лекар, един възпитан, джентълмен, баща...да е сериен изнасилвач и психопат. Може 2:0
"Идеалният наемател". Стават серия от пожари. Главната героиня журналистка, все някак си поема случаите. Иначе мила, красива, сладка. Има си и много добра приятелка, само че въображаема, само в нейното съзнание. Шизофреничка. 3:0, тя палила пожарите. Тъй де, другото и тя, ама пак тя. Ей заради този сериал още съм сърдита на Фокс.
Та не ме и съмнява, че господин уважаван ТВ водещ може и в "неадекватното" си време да убива.

# 714
  • Мнения: 5 209
100 % ще има някаква уловка ... и аз си мисля, че убиецът няма да е този, който ни натрапват преди още началото на сериала .. Wink Sunglasses

Но ако ние си мислим, че Кенан няма да е убиеца и сценаристите си мислят, че ние така можем да си помислим... то накрая нищо чудно да е той. Satisfied

Алекс, благодаря за разяснението. Flowers Hibiscus Ние продължаваме упорито да ти се подмазваме. Satisfied

Televizyon Dünyası

Утре е понеделник и това ще бъде началото на една амбициозна вечер за телевизионната индустрия. От една страна Ömer, който остави отпечатък в миналия сезон, ще се появи на екран с новия си епизод. От друга страна, чийто първи епизод беше пуснат миналата седмица и превзе социалните медии за кратко време Safir , и накрая, чийто първи епизод беше очакван с нетърпение от месеци Bambaşka Biri ...

И разбира се, готварският състезател Masterchef All Star , който е на екран от години и има добри рейтинги през целия летен сезон, ще се състезава жестоко със сериала срещу 3 амбициозни сериала...

ДА ВИДИМ КАК ЩЕ СТАНАТ РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ РЕЙТИНГА В ПОНЕДЕЛНИК ВЕЧЕР... Ще изчакаме вторник сутринта за това...


Спирам за днес вече. Утре чак вечерта ще пиша за епизода, да си починете от мен. Satisfied

Лека нощ! Nature Sparkler

# 715
  • Мнения: 4 841
Редактиран превод на фрагмана, благодарение на Алекс. Kissing Heart
Ще сменя линка и в предния си коментар.
http://ok.ru/video/6731963632139

# 716
  • Мнения: 3 484
Цитат
Кате, искаш да кажеш, че щом отначало е заявено за психичното разтройство на Кенан, то няма как да не е убиеца ли ? Тази шизофрения трябва да избие някъде в един момент
Ами, Слънце, шизофрениците са склонни към хомоцид (убийство на друг човек), както и към мания за величие. Аз не си представям шизофреник като разследващ някакъв убиец. По-скоро ще търсят и разкриват причините за отключването на психозата, механизма на действието й. И ... няма да могат да го осъдят, щото шизофренията е една от трите болести, при които се изключва наказателно преследване, защото липсва условието осъзнаване на действията и последствията от тях и носене на персонална отговорност.

# 717
  • Мнения: 1 216
Много по-добър фрагман от първия и много въпросителни и хаос в главата ми остави. Лейля намери снимката на мястото, където се озовава с Кенан. Явно той си я е запазил, въпросът е защо. Думата отмъщение някак не ми се връзва. Може би лошото му аз си спомня грешката на баща си назад в годините, и виждайки някой, който е свързан с тази грешка, се събужда и търси справедливост? По средата на снимката ясно, че е баща и, вдясно може би убития, а този вляво кой ще е? Другото интересно е как Кенан говорейки, сякаш защитава убиеца, без да подозира, че може би говори за самия себе си. Абе както казаха Фокс, може би нищо не е каквото изглежда Grinning

# 718
  • Мнения: 3 484

[/quote]
Тая сцена с водата и ледените късове е много показателна. Водата по принцип е символ на безкрайните възможности в началото на живота. Те съдържат всички вероятности - и обещания за развитие, но и заплаха за поглъщане. Да се потопиш във водата, за да излезеш, без да си се разтворил напълно означава да почерпиш от огромен източник на енергия и приемеш нова сила. Ледът обаче, замръзналата вода представляват застой, липсата на душевна топлота, на съзидателно, живително начало, липсата на любов - мъртвата душа.
Така че за мен тази сцена ясно насочва към главен герой - Кенан.

# 719
  • Мнения: 4 841
Коко, малко уточнение, този дето е направил грешка в миналото е бащата на Лейля, не бащата на Кенан. 
За момента лошият , който май ще се казва Доган , ми е по-интересен като персонаж. Диагнозата на Кенан е дисоциативно личностно разстройство, шизофренията не е ли нещо друго? Или едното е като подвид на другото? За това разстройство пише, че обикновено е свързано с травма в детството.

Общи условия

Активация на акаунт