💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 2 (11.09 - 18.09)

  • 123 656
  • 2 982
  •   2
Отговори
# 2 355
  • Мнения: 3 485
Типична реакция на останалите от шесторката да си мълчат, когато някой е юркан и тормозен. Не съм и очаквала друго. У нас е прието да си мълчиш, когато не те засяга пряко. С всичките си отрицателни и положителни последствия.

# 2 356
  • Мнения: 260
Виолета е топ Злобил.Цецо е мъжкар ,но е още млад и някои качества тепърва ще ги придобива..Определено го харесвам най-много от мъжете.От жените най ми допада близначката Теодора-за мен е скрита лимонка ..

# 2 357
  • Мнения: 477
Това обяснява запалването на огъня. Е поне вече не намират кибрит на плажа, а търкат пръчки.Защо ли пак не им повярвах:)

 И на мен ми стана много смешно това с огъня. Не изключвам вероятността да е възможно при наличието на суха и подходяща дървесина, но те го запалиха точно след дъжда, дето ги беше валял цяла нощ.

# 2 358
  • София
  • Мнения: 7 170
Днес трябва да има миксиране на отборите, защото вече е много очевадно как Амазонките втора седмица гладуват, а се очертава и трета..То и в Освиенцим не е било такъв глад, за какъвто се опитват да ни убедят..Този микс не знам какво ще представлява и как ще го изиграят, но сигурно и на продуцентите им е ясно как никой не им вярва, нито за глада, нито за студа, нито за условията.. Косите им са боядисани, измити, дрехите им са изпрани. Трябва да замажат положението..

# 2 359
  • Мнения: 3 485
... Косите им са боядисани, измити, дрехите им са изпрани. Трябва да замажат положението..
О, да, точно щях да питам! Вчера го гледах "сладкото Вики" и косата й, все едно е току що излязла от фризьорския салон. Никакъв признак, че косата й ... расте. Как става този номер?

# 2 360
  • Мнения: 1 730
... Косите им са боядисани, измити, дрехите им са изпрани. Трябва да замажат положението..
О, да, точно щях да питам! Вчера го гледах "сладкото Вики" и косата й, все едно е току що излязла от фризьорския салон. Никакъв признак, че косата й ... расте. Как става този номер?

Е колко да порасне за 10 дена?

# 2 361
  • Мнения: 2 601
От сезона на Катя( постоянно пощеща косата си), мърляви на реката не е имало.  Рибарите тогава изглеждаха като клошари.
Направи ми впечатление, че дори и червисани излизат на битка Амазонките ( Станилска, Вики)

# 2 362
  • Мнения: 3 485
... Косите им са боядисани, измити, дрехите им са изпрани. Трябва да замажат положението..
О, да, точно щях да питам! Вчера го гледах "сладкото Вики" и косата й, все едно е току що излязла от фризьорския салон. Никакъв признак, че косата й ... расте. Как става този номер?

Е колко да порасне за 10 дена?
Всяка жена, която си боядисва косата, особено платинено русо, знае точно колко.

# 2 363
  • София
  • Мнения: 7 896
Може ли да спрем с тези "пичуи"  някак сме на тяхното ниво.

# 2 364
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 290
От сезона на Катя( постоянно пощеща косата си), мърляви на реката не е имало.  Рибарите тогава изглеждаха като клошари.
Направи ми впечатление, че дори и червисани излизат на битка Амазонките ( Станилска, Вики)
😂😂😂 Така си беше!

# 2 365
  • София
  • Мнения: 11 792
От сезона на Катя( постоянно пощеща косата си), мърляви на реката не е имало.  Рибарите тогава изглеждаха като клошари.
Направи ми впечатление, че дори и червисани излизат на битка Амазонките ( Станилска, Вики)

Няколко от жените са с перманентен грим, така че са винаги гримирани. Дори Ради имаше очна линия. За косата на Вики не знам, естествената ѝ е доста тъмна, така че ако не се появи скоро, трябва да каже тайната на изрусените жени.
Според мен се поливат и с вода, която им е дадена за пиене. А така може да се поддържа относително чиста - да изглежда добре вързана или с кърпа.

На мен пичуи ми е забавно и не виждам причина да спираме да го използваме.

# 2 366
  • Мнения: 2 127
Сега успях да изгледам епизода.

Браво Вики. Много мрънка обаче ми е много симпатична.


# 2 367
  • София
  • Мнения: 14 439
Според мен жена ще спечели, подготвят аудиторията за това. Надявам се да е Оряшкова или Мудева.
Весето наистина изглежда,е много зле.

# 2 368
  • Мнения: 4 708
При платинено русо особено корените се забелязват ясно още след първата седмица, неслучайно балеажът и омбрето станаха толкова популярни.

# 2 369
  • Мнения: 2 601
Е, очната линия на Ради не приличаше на перманентен грим

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт