Втора бледа черта на теста за бременност

  • 53 375
  • 1 194
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 69
Когато пускате следващи кръвни, направо пуснете и един прогестерон, за да се види или изключи този често случващ се проблем (нисък прогестерон).


Здравейте, днес пуснах кръвен тест който е положителен, но започна едно много,много бледо розово течение което ту го има ту не. Стискайте палци бременността да продължи и след 48ч да е х2

# 1 186
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,
От доста време чета тук, но сега си направих регистрация. Снощи трябваше да ми дойде, но тестът показа това на 4-тата минута:



Не ми е първият правен някога тест, здравият ми разум твърди, че това е положителен резултат.
Пилешкият ми мозък е в шок и в паника рифрешва резултатите от кръвните, дето пуснах днес, започвам да си мисля, че халюцинирам. Grinning

Май е строго положителен, нали?

# 1 187
  • Мнения: 515
Здравейте момичета,
От доста време чета тук, но сега си направих регистрация. Снощи трябваше да ми дойде, но тестът показа това на 4-тата минута:



Не ми е първият правен някога тест, здравият ми разум твърди, че това е положителен резултат.
Пилешкият ми мозък е в шок и в паника рифрешва резултатите от кръвните, дето пуснах днес, започвам да си мисля, че халюцинирам. Grinning

Май е строго положителен, нали?
.    Положителен е,моят беше същия.Честито❤

# 1 188
  • Мнения: 2
Положителен е,моят беше същия.Честито❤

И аз така си мисля, ама не мога да повярвам, годеникът ми също. Случи се от пръв път непазене, даже и нямаше конкретни опити. След много истории на проблеми на мои приятелки, опитващи или просто проблеми, не вярвах, че на нашата възраст 30++ е възможно.

Благодаря! Просто искаш още едно мнение дали халюцинирам Grinning

# 1 189
  • София
  • Мнения: 1 506
Направо крещи, че е положителен. Честито! 🥰

# 1 190
  • Мнения: 69
Абсолютно положителен, честито!
И стига предразсъдъци за възрастта Simple Smile Моя приятелка наскоро забременея от първия опит на 40 години!


Здравейте момичета,
От доста време чета тук, но сега си направих регистрация. Снощи трябваше да ми дойде, но тестът показа това на 4-тата минута:



Не ми е първият правен някога тест, здравият ми разум твърди, че това е положителен резултат.
Пилешкият ми мозък е в шок и в паника рифрешва резултатите от кръвните, дето пуснах днес, започвам да си мисля, че халюцинирам. Grinning

Май е строго положителен, нали?

# 1 191
  • Мнения: 477
Здравейте момичета,
От доста време чета тук, но сега си направих регистрация. Снощи трябваше да ми дойде, но тестът показа това на 4-тата минута:



Не ми е първият правен някога тест, здравият ми разум твърди, че това е положителен резултат.
Пилешкият ми мозък е в шок и в паника рифрешва резултатите от кръвните, дето пуснах днес, започвам да си мисля, че халюцинирам. Grinning

Май е строго положителен, нали?

Положителен е, честито!

И при някои с години не се получава, при други даже с контрацепция става, над 30 жените са си още млади все пак.

Последна редакция: чт, 20 юни 2024, 17:55 от Zimk02

# 1 192
  • София
  • Мнения: 3 111
Няма съмнения!

# 1 193
  • Мнения: 3
Здравейте! Този месец за първи път с мъжа ми правим опити за второ дете. До 28-ми Май пиех противозачатъчни и на 31.05. ми дойде МЦ.
Опитах да следя Овулация с ленти, но или не успях да я хвана, или този месец не съм имала. Предполагаемата дата на следващия МЦ би бил 30.06. Днес направих тест Престо, но беше категорично отрицателен. Кога най-рано е добре да си направя тест? С първото дете забременях от първия път и тестът Престо отчете с много бледа черта 5/6 дни преди закъснение, но тогава не съм пила противозачатъчни преди това.
Като симптоми имам леки придърпвания ниско долу, много наподобяващи първата ми бременност.

Последна редакция: пн, 24 юни 2024, 09:53 от beyourself1101

# 1 194
  • Мнения: 133
Здравей,
Ако последен МЦ е на 31.05 и очакваш следващ МЦ на 30.06, означава че О трябва да е била някъде на 16.06 (14 дни преди предполагаем МЦ). Това разбира се са изчисления на база средно какво се случва при жените. В този случай днес ти е 8 ден след О и шанса е минимален да имаш положителен тест дори с много бледа черта, най-рано съм забелязвала такава на 10ти ден след О. Пробвай да тестваш на 26-27.06, вече може да се види ако има нещо.

Общи условия

Активация на акаунт