Подготовка за малкия човек - тема 24

  • 47 226
  • 884
  •   1
Отговори
# 810
  • София, България
  • Мнения: 3 631
Моята кума първо си купи Сайбекс Балиос С. Продаде го след две седмици ползване и си купи Макси Кози Адора Simple Smile не знам това колко е показателно, всеки човек търси различни неща у количката. Но Адората съм я виждала и бутала на живо на кумата и е много хубава, заслужава си Simple Smile

# 811
  • София
  • Мнения: 11 813
Моля, препоръчайте ми матрак до около 100 лв. Навсякъде чета за Пиер карден, но над 200 лв. за матрак за 3-4 години не знам дали си струва инвестицията, а и може да има бюджетни с хубаво качество.

Вижте икейските. Има и по бюджетни. Ние отново на тях заложихме

# 812
  • София
  • Мнения: 8 759
Аз съм ползвала икейски матрак за бебешкото креватче. Ползвахме го за склад най-вече, но се е случвало да спят на него. Големият от 3, малкото от 2 -започнаха да спят на единични легла и те си вървяха с матраци от Ирим.
Та за бебешко креватче не бих взимала нещо кой знае какво, при положение, че може д ане се ползва, да се смени легълцето и да  е нужен друг.

# 813
  • Мнения: 1 967
Разглеждам този на матрак на Лорели и му се чудя дали е хубав:

# 814
  • Мнения: 362
Ние взехме матраче от jysk за 85лв. Първо гледахме един малко по-скъп техен вариант (-135лв мисля), но ни се видя прекалено мек, та затова взехме този. За сега бебето не е проявило претенции 😅

# 815
  • Мнения: 1 802
Ние взехме нещо подобно:
https://www.hippoland.net/lorelli-classic-matrak-60-120-10-sm-relax-pyana-1016016
Нашия не го намирам в сайта, но те сменят редовно асортимента. На място го избрахме в магазина. Доста е твърд, бебето е лятно и не се е изпотявало.
Доволни сме. Вече е на почти 8 месеца, не е мръднал и издържа стоически на малките крачета и ръчички. 😂
Бяхме заплюли и други доста по-скъпи, с кокос и още описани екстри, но на живо като ги пипнахме ни се сториха доста меки и се отказахме.
Разглеждам този на матрак на Лорели и му се чудя дали е хубав:

# 816
  • Мнения: 282
Мамчета, в търсене сме на бебешко обзавеждане и дилемата ни е между две фирми: Никол бейби и Дизайн бейби. Моделите и цените им са доста сходни, основната разлика е, че Никол бейби вече нямат физически магазин и може само онлайн да се поръчва. Някой от вас поръчвал ли е мебели от някоя от двете фирми? Може ли отзиви? Simple Smile

# 817
  • Мнения: 904
Това, което аз знам, е че това е една и съща фирма. Нашето го взехме преди години директно от цеха за производство на дизайн бейби.
Мамчета, в търсене сме на бебешко обзавеждане и дилемата ни е между две фирми: Никол бейби и Дизайн бейби. Моделите и цените им са доста сходни, основната разлика е, че Никол бейби вече нямат физически магазин и може само онлайн да се поръчва. Някой от вас поръчвал ли е мебели от някоя от двете фирми? Може ли отзиви? Simple Smile

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 07:44 от edelvais0404

# 818
  • Мнения: 282
edelvais0404, точно такива подозрения имах и аз - твърде сходни са им продуктите, даже и имената на моделите са еднакви Simple Smile Благодаря ти за отговора! 😘

# 819
  • Мнения: 207
Здравейте.
Имате ли мнения/препоръки за бюджетна шезлонг-люлка?

# 820
  • Мнения: 82
Здравейте. Моля за препоръка за столче за хранене, което може да се използва и от новородено, благодаря! ❤️
Относно люлката ние сме с тази и сме много доволни!
https://visvitalis.bg/product/kikkaboo-bebeshka-elektricheska-ly … -grey-31005010074

Последна редакция: пт, 09 фев 2024, 03:59 от Desi123456

# 821
  • Мнения: 1 802
Колко новородено? 😊 Столчето ще Ви е необходимо едва като започнете захранване и, когато бебенцето все пак седи малко или много самостоятелно.

 
Здравейте. Моля за препоръка за столче за хранене, което може да се използва и от новородено, благодаря! ❤️
Относно люлката ние сме с тази и сме много доволни!
https://visvitalis.bg/product/kikkaboo-bebeshka-elektricheska-ly … -grey-31005010074

# 822
  • София
  • Мнения: 5 551
Със сина ми започнах рано захранването (на 5 месеца) и все още не беше започнал да седи стабилно.
Давах пюренца в шезлонга в началото,столче започнах да ползвам след като започна да седи стабилно.

# 823
  • Мнения: 1 597
Има столчета за хранене, в които бебето може да лежи като в люлка, нашето е такова,
Не е перфектният стол, защото когато все пак започне захранването платнените части са по-трудни за поддръжка, но е много стабилен и на нас ни върши работа:



Здравейте. Моля за препоръка за столче за хранене, което може да се използва и от новородено, благодаря! ❤️
Относно люлката ние сме с тази и сме много доволни!
https://visvitalis.bg/product/kikkaboo-bebeshka-elektricheska-ly … -grey-31005010074

# 824
  • Мнения: 2 635
За столче препоръчват това на Икеа.

Общи условия

Активация на акаунт