Искам да кажа...(211) през Октомври 2023

  • 44 714
  • 917
  •   1
Отговори
# 870
  • Бургас
  • Мнения: 6 646
Ех, че хубава рожденичка! Да е здрава, щастлива, обичана и с късмет! Най-хубавите подаръци да ѝ купите днес!

# 871
  • Мнения: 5 388
Морнинг!
Ние засега сме сигурни за Испания през юли, че сме на концерт на Металика.
В края на май дебнем билети за Гърция - концерт на Рамщайн.
През пролетната ваканция ни се пътува на топло, но още не са пуснали оферти.
Сега умуваме къде да посрещнем нова година.
Тото пускаме редовно, но до 4 сме стигали.

# 872
  • София
  • Мнения: 3 730
Честита да е Синеочка! Да е здрава и да ви радва!

# 873
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 099
Добро утро, момичета!

Честита да е синеочка! Здрава и много щастлива! Прекрасно дете! Най-хубавите подаръци да получи Simple Smile

ММ продължава да се ядосва на новият телефон, чак му се чудя за енергията, която влага Grinning
Едни приятели ще идват, но не мога да стана от главобол, явно пак трябва да спирам млечните и яйцата.
Трябва и по новия софтуер да се направят сума ти неща. Пастърва мисля да изпека днес.
Само да ми проблесне главата.
Селесте, зарадвай ни със снимка от плажа Simple Smile
Лин, разбирам те за сандалите и 5ч да е тъмно, но пък това време засега много ме радва Simple Smile
Але, надявам се да похвалиш като станеш една милионерка Wink

# 874
  • Мнения: 14 392
Ооо, честита да е Синеочка! Много да е здравичка! Разкошно дете е 🥰

Имаме тройка, не стига за пенсия...

# 875
  • Мнения: 752
Честита рожденничка!🎂🎉💞 И аз обожавам Испания( уча езика), а и Италия.За догодина си мечтаем с ММ Флоренция, много се надявам да се осъществи! Стара мечта ми е Истанбул, никога не съм била и все нещо става и не можем да отидем.Гърция си е ясна, за морето.💞 Днес съм на психолог, за първи път.А вчера си подадох документи за ЯМР, и чакам одобрение Хубав ден!🌞🌷

# 876
  • Canada
  • Мнения: 3 478
Честита да е прекрасната Синеочка! Здрава, усмихната и щастлива да расте! 🤩🎂🎁

От години чакам любимият да спечели от тотото 😁 Нищо де, има време 😁

В Испания и аз бих поживяла 😁

# 877
  • Мнения: 15 100
Честит рожден ден на Синеочка. Да е здрава,  щастлива и все така прекрасна.
Времето и мен много ме радва.
Скрит текст:

# 878
  • София
  • Мнения: 2 164
Честита да е прекрасната Синеочка! Все така да радва вашите и нашите очи и да ви изпълва с невъобразимо щастие душата! Gift Heart

# 879
  • Мнения: 11 741
Честита да е Синеочка! Здрава и щастлива Flowers Four Leaf Clover

Съни, в старата част водата беше прекрасна, явно и там вече не достига каптажа.
Нищо, те и без друго много надуха цените. Ще се търсят нови места.

Аз съм решила, че ако ми е писано да спечеля от тотото ще намеря фиша Mr. Green

Последна редакция: вт, 31 окт 2023, 11:43 от rummi_pl

# 880
  • Мнения: 1 213
Честита да е Синеочка! Да расте все така красиво, добро и безгрижно дете! Нека среща само добри хора по пътя си и винаги да радва мама и тате 💕!

Бубе, бързо да се оправят твоите хора 🤗

Съни, завиждам благородно 😃

Ще мръднем и ние петък малко на вила в планината, ама не се заричам, че Бухтичка никога не се знае докога ще е здрава с тази ясла..

Никога не съм пускала тото, ще разчитам на стратегията на Руми 😃.

# 881
  • Мнения: 15 100
Руми,  излъгала съм те, температурата на външния е 36 градуса и е чудесна даже за мен.  Вчера топнах пръстче и ми се стори студена.

# 882
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 756
Честита да е малката, прекрасна госпожичка! Да е здрава и много щастлива, а мама и тати винаги да са до нея и да я обичат! Heart Eyes

И аз пускам тото, но най-голямото е било 4-ка - 61 лв. Cry

# 883
  • Мнения: 5 476
Честит рожден ден на Синеочка! Много здрава да е и успешна!
Бел, аз преди планирани почивки и пътувания спирах Монката от ясла/градина. Не че не се е случвало да се разболее там, ама ми беше писнало да отменям резервации/уговорки.
Румка, в момента навсякъде са надути цените и всичко е заето до края на годината. Проверявам хубави хотели само. Не мога да си го обясня, ама и аз да бях хотелиер, щях да ги надуя:)
Съни, вчера пръстче, днес цялата.
Тото не пускам, но баща ми играе вече 40+ години с едни и същи числа. И в болница да е, дава наставления тотото да се пусне.

# 884
  • Мнения: 15 100
Аз така вече 6 години пускам тотото на вуйчо ми, едни и същи числа всеки път. Затова вече го правя само онлайн, защото мога да го пусна, където и да съм. Абонамент за 5 тиража и напомняне на телефона.
През седмицата цените не са толкова зле и често казано ме устройваха повече от Велинград. Аз казах вече,  че не съм по спа процедури, не обичам макажи, киснене и т.н. Ако беше лошо времето,  сигурно щях да се побъркам, но сега си лежа и си чета на слънце и си почивам.

Общи условия

Активация на акаунт