На море в България 2024 г.! - Тема 1

  • 42 102
  • 366
  •   5
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 517
Здравейте, препоръчайте ми заведение с обедно меню в Ахтопол или Царево. Мерси.
В Царево ходим в Стария елен (в кв Василико), а в града си обядвахме/ вечеряхме на пристанището в ресторанта на хотел Рибарска среща - не е луксозен, но ядохме прясна риба на нормални цени, в края на юни имаше и места.

# 361
  • Мнения: 8 040
Намерих чудесен хотел в комплекс Чайка, на 50 метра от хотел Журналист и на стотина метра от плаж Кабакум. Хотел Джамбо, има го в букинг. Нощувката е 80 лева, стаята ни беше чиста, с хладилник и климатик. Стопаните са много мили хора, а храната в ресторанта беше вкусна. Препоръчвам мидите. Плюсовете - чисти чаршафи, меки хавлии, ухаещи на хубаво, удобни легла, нощна лампа, много близо до плажа, тихо и спокойно място, с осигурен паркинг за гостите. Имат хубава добре поддържана градина с истински големи дървета, под които са разположени масите. Плажът е разкошен, с едър зърнест пясък.
Минусите - обзавеждането в стаята е базово, без всякакъв лукс и претенция ( за мен това е плюс, но все пак да кажа); има следи от варовик в банята, защото водата е такава, но е чисто. Има обаче комари, които въпреки комарника на вратата към терасата влизаха през прозореца на банята и успяваха да се промъкнат в спалнята. Зад хотела има един хубав пущинак с огромни дървета и явно оттам прииждаха да вечерят. Телевизията беше много странна с твърде лошо качество на снежинки, за мен въобще не е проблем, обаче мъжът ми искаше да гледа някакъв мач и не успя.
В събота флагът беше жълт и имаше хубави вълни, а вчера беше зелен.
Предполагам, че ще посетим отново хотела, и то скоро, с репелент срещу комари.

# 362
  • Мнения: 1 406
Здравейте!
Моля, препоръчайте ми хубав хотел на първа линия или в близост до плажа, но да не е Ол инклузив. Важно ми е и да има къде да се разходим вечер.
Благодаря!

# 363
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 638
Не се ли намира до/зад Тиара бийч? Всъщност е встрани де..до Тиарата посока Несебър...
Ако е този, плаж има пред него - или през Бургас бийч - на плаж Румба се излиза, или през дървените скари на дюните пак се  излиза на плажа...

Вътре не знам как е. Вижте отзивите в гугъл за ориентир...
Там някъде е. Били общо 4 сгради от соца като 2 от тях са Парк хотел Континентал, а другите две на други собстеник, но вече не работели. Запазили сме за там. На снимките изглежда прилично, надявам се да са си подобрили условията.

# 364
  • Мнения: 69 406
Отвън изглежда ок и нормално за мен. Басейн имаше външен...
Вътре не знам как е, аз чета отзивите в гугъл  и така се ориентирам за стаи, храна, интериор...всичко.

# 365
  • Мнения: 415
Здравейте, ние се спряхме на няколко бюджетни хотела в Несебър, примерно Дриймс, къща за гости Ламбови, но като, че ли най много ни допадна хотел Ванини. Някой с по скорошни и лични впечатления за тях? Благодаря.

# 366
  • В.Търново
  • Мнения: 6 766
Много отрицателен отзив със снимки за Сънрайз Ол Суит. Миналото лято бяхме там. Поне басейните и ресторанта вътре беше чисто. Проблем с храната не е имало. В смисъл развален храна не е имало.Хигиената в стаите не беше добра.
 https://www.facebook.com/share/p/xUQU4c12oEJSyHv4/

Общи условия

Активация на акаунт