ДЕКЕМВРИЙската дружинка ще празнува скоро първата годинка! 🥳🎂 -- тема 6

  • 21 508
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 203
Момичетааа, всички деца са страхотни ПУ ПУ ПУ да не им е уроки.
Кадерайче, стискаме палци да мине бързо и безболезнено.
Ванче, Матей е много послушен, ако моята дъщеря беше на негово място - чинията щеше отдавна да е на земята Blush
Тифани , не се притеснявай скоро може би ще се пусне и тогава му мисли Stuck Out Tongue Winking Eye
Хепи, как мина прощапулника . Какво хвана Матео? Kissing Heart
Стели, като откриеш работещия подход пиши, и аз го търся Stuck Out Tongue Winking Eye
Вяра, как е малката? Скоро нищо не си писала .
Прегръдки за всички Hug

# 721
  • Мнения: 819
Момичетааа, всички деца са страхотни ПУ ПУ ПУ да не им е уроки.
Кадерайче, стискаме палци да мине бързо и безболезнено.
Ванче, Матей е много послушен, ако моята дъщеря беше на негово място - чинията щеше отдавна да е на земята Blush
Тифани , не се притеснявай скоро може би ще се пусне и тогава му мисли Stuck Out Tongue Winking Eye
Хепи, как мина прощапулника . Какво хвана Матео? Kissing Heart
Стели, като откриеш работещия подход пиши, и аз го търся Stuck Out Tongue Winking Eye
Вяра, как е малката? Скоро нищо не си писала .
Прегръдки за всички Hug
започна да яде още не сме проходили опитваме се да ходим за една ръчичка бях в на ортопед нее много далече да проходи но да видим кога става в на година и три месеца на 30

# 722
  • Мнения: 626
Лелеее страхотни са всички.
Ваня астралния близнак е топ Simple Smile

# 723
  • Мнения: 819
Как сте мами много сме тихи загубихтесе какви ново по край вас влизате по често

# 724
  • Мнения: 151
При нас също няма нищо интересно. Прави си белите,бие се с батковците,не си затваря устата макар нищо да не и разбирам освен основните думички. Днес е Благовещение всички дечица да са живи и здрави. Ние днес сложихме обички много е смела почти не плака само за минутка при самото дупчене.
Кадерайче всичко ще мине,прегръдки.
Ето я палавата Мария.


Направихме си една лека почивка до Рилски манастир

Малките бандити,големия батко е рядкост да го снимам. Той с нас не се занимава 😁

# 725
  • Мнения: 819
Честито благовещение и аз искам да сложим на Елена обички но дали няма да си пипа после пак ушите се питам

# 726
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
Страхотни сте, Зори Simple Smile

# 727
  • Мнения: 203
И ние днес сложихме обички, много малко плака на второто ушенце. Държа се доста мъжки Hug .
Вяра , пипа си малко ушенцата с пръстче или по скоро ни показваше  какво има. Мисля че и тя се радва , че има обички Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 593
Много са пораснали всички дечица, а какви запетайки бяха. И при нас нищо ново. Гледаме да сме навън като е хубаво времето. Вече се вижда края на студеното време и чакаме лятото. Моите близнаци не се спират, голямо бягане. Като ги изведем в морската и после се чувствам все едно съм копала на лозето. Голямо бягане след тях. Изобщо не се обръщат като им викна по име, пердашат напред и хич не им дреме. Ето го единия, другия все не мога да го снимам.
Великанчета по 85 см.

# 729
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
Браво, големи мъже Simple Smile

Рали беше 82 миналия месец Simple Smile

# 730
  • Мнения: 819
Елена е 70 см сега на 29 чакам да видим колко килограма и сантиметра е вече за година и три месеца на 30 Тифани Рали проходи ли вече

# 731
  • Мнения: 639
Моето си е джуденце около 78см на 1.4. Носим доста дрехи 74,че има гащеризони дори са големи 🤣  Не може да ходи навън.Пада на всеки 2 крачки и  затова само в количката се вози.Нещо губи равновесие.Дано се оправи,че иначе ще търся доктор.
Само на площадките мога да си позволя,защото са мекички  и може да си пада  колкото иска.

# 732
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
Пада, защото не е свикнало с обувките.

Не ходи сама Рали, само по мебели, да се подпира някъде, обикаля къщата. На площадките върви покрай пързалки и подобни. С обувките в началото не искаше да стои права даже, но за ден, два свикна. За ръка обаче не желае да я водя.

# 733
  • Мнения: 593
Пада, защото не е свикнало с обувките.

Не ходи сама Рали, само по мебели, да се подпира някъде, обикаля къщата. На площадките върви покрай пързалки и подобни. С обувките в началото не искаше да стои права даже, но за ден, два свикна. За ръка обаче не желае да я водя.

Оххх, това с даването на ръка как ще се учим не знам. Хващам ги, те се дърпат и хукват напред без да се обърнат.

# 734
  • Мнения: 626
Момичета,  всички дечица са много сладки ❤️
Подкрепям Тифани за обувките. Томас в началото също беше така,а аз опитвах и в нас да ходи с обувки. Като го събух в къщи и си ходеше супер, после на вън му беше зор,но свикна.

Общи условия

Активация на акаунт