💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 12 (22.11 - 27.11)

  • 71 526
  • 1 712
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 571
тая откъде знае, че Мастагарков има саби на спасението ?
май вече ги няма Smiley

# 1 351
  • Берлин
  • Мнения: 4 761
Отвратително е
Всичкоооо

# 1 352
  • София
  • Мнения: 2 925
Някой ще напише ли кой какъв имунитет и други екстри имаше ?

# 1 353
  • SF
  • Мнения: 21 667
Дени как се прави, че мисли. Сега ще смени мнението за Дунев, щом майка й й обясни, че не е правилно решението.

# 1 354
  • Другата България
  • Мнения: 37 888
Браво на Мишо, браво на този страхотен млад човек! Страхотно момче! Heart
Аз още съм на кубчетата де......

# 1 355
  • Мнения: 6 282
Сега Дунев от страх ,ще си купи имунитет.Ще номинират Благо

# 1 356
  • София
  • Мнения: 7 170
Какви коалиции, какви схеми, какви приказки..- Ти кого искаш? Казвай и го имаш...
Само Момчил е извън схемите и никой не го включва никъде...
Ааа току що Мартин ме чу и каза, че ще го вкара да поиграе Laughing

# 1 357
  • София
  • Мнения: 2 925
Е има 15 Мин, можеше да видим номинациите😒

# 1 358
  • SF
  • Мнения: 21 667
Сега Дунев, Мастагарков, Мартин и още някой глупак, ако се обединят, не може ли да махнат Вили или Дени?
Ей така, просто, за да няма семейни коалиции, които да седят на кръглата маса и да им решават съдбите?
Или те ще пазят мацките за себе си?

# 1 359
  • Мнения: 608
Това, че играе с продукцията (смисъл, че е част от екипа) не го прави добър в нито едно отношение. Видя се и на отношение към другите и как се справя в игрите. Дават му трасета като за него, опоненти, които би могъл да победи... Айде нема нужда да се хвали нещо очеИзвадно нагласено. Един застаряващ нарцисист, който е влязъл за да си прави реклама, изрично договорено участие с определено отношение към него. Не случайно 90% негови синхрони пускат, че той си е разказвача на този сезон. Гатьо малко в началото го застъпваше, но след това е само той с вечното му "аз, аз, аз" и "абсолютно" с типичния му неприятен патос и леко фъфлене. Наистина ако беше попаднал сред друг тип хора (може би над 30 с повечко критична мисъл) и не в нагласено предаване, хората нямаше да се заблуждават нито че е добър играч, нито че е голям стратег. Grinning

За човек, който не е спортист, Мартин се представя много добре на игрите, даже учудващо добре. И не мисля, че човек на 38 години може да бъде наречен "застаряващ". 😄
За неговите среди и себемнение си е застаряващ отвсякъде Grinning А като ти дават лесни за теб игри, нормално да се справяш добре.

Оле шоуто му продължава... Дрън дрън, мрън мрън егати досадата! Някак ми напомня на Кулагин...

Аз не го познавам лично и не знам в неговите среди дали като станеш на 38 си вече стар, може и така да е. 😄 А колкото до физическите игри, доста по-слаби участници има от него.
Само Виолета , а и досто по-силни участници си тръгнаха преди него-Цецо, Крум, Радо, Ива , дори Вики . А факт е че си беше отпаднал на елиминационна, но продукцията си го върна., а Цецо който не е губил игра го отстраниха.
Много неприятен и натоварващ, но това търси продукцията -интриги.

# 1 360
  • Мнения: 4 598
За едно е прав Мартин - Мастагарков не мисли с тая глава! Ама ако мислеше, нямаше да играе и по неговата свирка.
Дени нещо щеше да хвърли Рълев на кучетата(Момчил), ама мама я спря.

# 1 361
  • София
  • Мнения: 6 226
Според мен на първия съвет няма да могат да пазаруват. Това ще е изненадата и "никой не е в безопасност".

# 1 362
  • Мнения: 276
Виолета оплете плетката, ама Мартин ще й дръпне конеца!

# 1 363
  • На Изток от Рая
  • Мнения: 699
Някой ще напише ли кой какъв имунитет и други екстри имаше ?
Рълев е с екстрите, другите имат само грошове

# 1 364
  • SF
  • Мнения: 21 667
Дени е точно с 1 мозъчна клетка. Ако дъвчи дъвка, не може да ходи. Добре, че оставиха майка й в игра.

Общи условия

Активация на акаунт