🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 8 - Финал (28.11 - 10.12) 🐄

  • 85 266
  • 2 225
  •   1
Отговори
# 2 205
  • Мнения: 526
Майко мила, 100 участника? В началото май ще е скучничко. Ще отпадат без да сме разбрали, че са в играта Grinning .
Нещо не ме кефи много идеята, ама ще му дам шанс.
ПС тъкмо щях да ги похваля, че са вдигнали наградата и разбрах, че в оригинала, тя е 1 милион...

# 2 206
  • Мнения: 333
не са 100 участника, а 30 ще са и вече на част от екипа на Фермата е предложен договор, че и е приет Wink

# 2 207
  • Мнения: 4 543
И връзкари ще си имаме Trollface

# 2 208
  • Мнения: 526
Хахаха, реших, че след като са го превели като Островът на 100те гривни, ще запазят броя на участниците. Чудех се откъде ще изкарат толкова много.
Жалко за Фермата. Не можах да ѝ се насладя в най-добрите ѝ години. Успех на новото шоу. Така ми се иска нещо да измести пародията Игри на волята.

# 2 209
  • София
  • Мнения: 23 043
То ИВ сигурно ли е, че ще има тази година?

# 2 210
  • Мнения: 333
Хахаха, реших, че след като са го превели като Островът на 100те гривни, ще запазят броя на участниците. Чудех се откъде ще изкарат толкова много.
Жалко за Фермата. Не можах да ѝ се насладя в най-добрите ѝ години. Успех на новото шоу. Така ми се иска нещо да измести пародията Игри на волята.

По-принцип тoва е идеята на предването, но в интрото казват 30 участника. Ще изчакаме малко и ще видим кое,как и колко Wink

# 2 211
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 314
Майко мила, 100 участника? В началото май ще е скучничко. Ще отпадат без да сме разбрали, че са в играта Grinning .

ей така от компютри се получават компоти Smiley

# 2 212
  • Мнения: 11 244
Така. При по-внимателно вслушване на авторекламата какво става ясно: "в битка за 300 хиляди лева. Искаш ли да бъдеш един от тях"?  Тоест никой не е казал, че един човек ще спечели тези 300 хиляди.
В текста под официалното видео промо пише: "...ще предложи на участниците впечатляващ награден фонд в размер на 300 000 лева. "
Аз дотук разбрах, че тази награда най-вероятно ще се разпределя на повече от един участник.
Вие как го тълкувате?

# 2 213
  • Мнения: 526
Аз не изгледах интрото, мислех, че е само картинка и не цъкнах на линка. Прегледах как стоят нещата в оригинала.
Там наградния фонд се е разпределял между няколко участника.

# 2 214
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
Пусната е вече тема за предаването.
Накрая тримата с най-много гривни взимат дял от  наградата, доколкото разбрах.

# 2 215
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 314
Така. При по-внимателно вслушване на авторекламата какво става ясно: "в битка за 300 хиляди лева. Искаш ли да бъдеш един от тях"?  Тоест никой не е казал, че един човек ще спечели тези 300 хиляди.
В текста под официалното видео промо пише: "...ще предложи на участниците впечатляващ награден фонд в размер на 300 000 лева. "
Аз дотук разбрах, че тази награда най-вероятно ще се разпределя на повече от един участник.
Вие как го тълкувате?
"Тримата играчи, които имат на китката си най-много гривни ще достигнат до финала, където ще се борят за своя дял от наградата от 300 000 лева. "

# 2 216
  • Мнения: 2 507
Ами може да е типа печалба като на "Стани богат". Не е сигурно, че печалбата ще е цялата сума, а до колкото стигнат.

# 2 217
  • София
  • Мнения: 11 680
Иван и Андрей връщат Сблъсък, мисля, че ще в ютюб.

# 2 218
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
Дано да е в ефир Simple Smile Ако го правят де.

# 2 219
  • Мнения: 335
Посрещнете първа пролет с първото по рода си комедийно онлайн ТВ шоу: “Иван и Андрей Неофишъл”!  20 март в   Youtube канала на Междинна станция.

Общи условия

Активация на акаунт